Jinekomasti ve vucut gelistirme!!!

Steroidlerin Insan Sagligina verdigi zararlar.

Moderatör: murat tahan

mj23
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen mj23 » Aralık 16th 2012, 01:33

HeavyDuty yazdı:Dostum o zaman doktorun dediği gibi ameliyat olacaksın. Korkulacak bişey yok basit bir ameliyat günümüzde... İğnelerden midir diye sormuşsun. %90 ihtimalle hayır. Jinekomastinin sebebi hormonel dengesizlikten kaynaklıdır. Senin doğuştan oluşan hastalığının bir getirisi olabilir. Jineko ameliyatını ol iyileştikten sonra vücut geliştirmeye başla. Seni kızlarla kıyaslayanlara göz kırparsın geçerken. kıskankçıktan kudursun i*beler.. :)

Küçükken testosteron tedavisi gören insanlar ilerde jineko olma riski artıyor. %100 iğneden olmuştur eğer önceki hayatında şişman olmadıysan.

Bunun sebebi fazla testosteronun östrojene dönüşmesi ve jinekomastiye sebep vermesidir.

alsyd
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen alsyd » Aralık 16th 2012, 11:51

ya benim bi sorum olacak fazla testestron ne gibi durumlarda östrojene dönşür yani bunun önlemini nasıl almalıyız ayrıca belirtleri nedir ve protein tozu creatin amino vs bu tür besin takviyelerinde jinekomasti olma riski yok değilmi ?

ihsan fikircioglu
VIP
VIP

Mesajgönderen ihsan fikircioglu » Aralık 16th 2012, 13:58

yok.

Kullanıcı avatarı
ARMER
VIP
VIP

Mesajgönderen ARMER » Aralık 17th 2012, 08:22

yalnız gelişme çağında yüksek bir yüzde ile ortaya çıkan jinekomastiyi de unutmayalım hemen ilaç ve cerrahi tedaviye sarılmayalım

Kullanıcı avatarı
yusuf yılmaz
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen yusuf yılmaz » Aralık 17th 2012, 16:23

yüksek insülin de jinekomastinin nedenlerinden buna da dikkat edin özellikle dietinizden şekeri ve karbonhidratı kıstığınızda jinekomastinin gerilediğine şahit olacaksınız..

EAHeryerde
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen EAHeryerde » Kasım 17th 2013, 12:26

Gelişme Çagındayken bendede ortaya çıktı bu lanet olasıca jinokomasti. Doktara Gittim 18 yaşına kadar geçer geçmezse ameliyat dediler hala geçmedi, nedenini araştırdığımızda tahliller sonuçu fazla ağrı kesici hap kullandıgımdan dolayıymış melesef. Şimdi vucut geliştiriyorum tekrardan 10 ay gibi süre sonra hala gözle görülür şekilde olursa jinekomasti ameliyat olucam. Jinekomasti olan ergenlik dönemindeki arkadaşlara Allah sabır versin gerçekten insan çok kafaya takıyor :)

“Steroidlerin ZARARLARI” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir