Anabolik steroidler

Steroidlerin Insan Sagligina verdigi zararlar.

Moderatör: murat tahan

frost
VIP
VIP

Mesajgönderen frost » Ekim 10th 2008, 14:17

1,80 e 120 kg pek hoş olmaz emin ol :)

aggro_berlin
Üye
Üye

Mesajgönderen aggro_berlin » Ekim 25th 2008, 23:28

BLADE78 yazdı:arkadaşlar bu ilaçların zararlı olduğu konusunda kulananda kullanmayanda hem fikir.peki avrupa devletleriyle yarışmak için sadece beslenmenin yeterli olduğunu söyleyecek bir babayiğit varmı :)

sana soyleyebilirim ki duzgun antremanla disiplinle avrupa da bulunan sporculardan cok daha ii duzeyde oluruz ben almanyada yasiorum burdada cok goruorum steroidle vucut yapanlari ama sonuc hep ayni birakiosun kaslarin ya kadin memesi gibi oluo yada tekrar sonuo yad yan etkilerinden geri donusun mumkun olamayan hastaliklara kadar gidio steroid le yapacagini bir sene daha calisip natur yap ilerde birakirsan da uzerinde kalici bi kas olur tavsiyem natural vucut en iyisi en sagliklisi o videolarini seyrettigimiz sporculari 1 ay sonra gordugunuzde taniyamassiniz onun icin o kadar fazla buyutmeyin bence benim burda bir suru arkadasim var hepsi 1 2 senesini daha feda etti ama hepside benim gibi natur saglam ve guclu bir vucuda sahip baskalarinin yazdiklarina aldanmayin duzgun supplument disiplin siki bir antreman ve konsantrasyon sizin steroidiniz bu olmali ve baskalarinn kafanizi karistirmasina sakin izin vermeyin :)

aggro_berlin
Üye
Üye

Mesajgönderen aggro_berlin » Ekim 26th 2008, 00:11

arkadaslar steroid in iyisi yoktur onui zaten oneren antrenorde hocada zaten isin ticaretinin pesindedir buna inanin en iyisi natural vucut bence ne gerek var 2 sene daha fazla spor yaparim calisirim orginal demir gibi kaslara sahip olurum ne hastalik tehlikesi ne yan etki tehlikesi hic bi soru olmaz kafamda iyi dusunun hatta iki kere dusunun derim ben kizlara hava atmak icin cok zor cozulebilecek probemlerle vucudunuzu tehlikeye atmaninn anlami yok

xColemanx
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen xColemanx » Nisan 8th 2010, 14:26

Anabolik steroidler hormonal dengeyi bozabilir.Şöyle ki: klasik bir Deca Durabolin-Testosteron Enanthate kürü yaptınız ki Deca niye bu kadar cok tutuluyo anlamıs degilim.Deca denen madde yani Nandrolon Dekonat 100 mg dahi aldıgınız ilk ve tek dozda dogal üretiminizi 10 gün icinde tamamen durdurur.0 testosteronla kalırsınız bu yüzden yanında Testosteron kullanıyoruz.Peki kür bittikten sonra nolucak? sadece 6.5 ay kadar hormonal dengemizin oturmasını beklicez ya da PCT yapip bu süreyi kısaltıcaz.Ama nihayetinde uzunca bir süre cinsel sorunlar yasıcagınız asikar Deca ile tek doz kullandım testosyla birlikte steroid kanımdan cıktıgından bu yana 1 bucuk aydır tık yok artık doktora gitme vakti gelmistir.Bu da girmeyi düsünen arkadaslar ibret olsun ve google'a Deca-Dick ya da Nandrolone side-effects yazsınlar görsünler.Saygılar

xColemanx
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen xColemanx » Nisan 8th 2010, 14:30

Deca ve Trenbolone türü progeston üreten ilaclar en dolaylı yoldan erkekligi ezer.Ama sanmayın ki diger steroidler bunları yapmaz.Adamlar aids tedavisi icin yapmıs bu ilacları ya da Danalar atlar icin yapmıslar.Bu durumu allahın izniyle atlatıcam ama hayatımın dersi oldu bana sakın bulasmayın.Bana yardımcı olabilcek arkadaslar varsa mesajlarını bekliyorum saygılar

Yüksel Bayram
VIP
VIP

Mesajgönderen Yüksel Bayram » Nisan 8th 2010, 14:41

çok acı hatta içler acısı gencecik bedenler mahvediliyor ...

xColemanx
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen xColemanx » Nisan 8th 2010, 14:50

Bi arkadasım 12 haftalık kullanımdan sonra varikosel oldu afedersiniz fındık kadar kalmıs yumurtalıkları cocugu olmama ihtimali var.Yazık gercekten kullananlardan ziyade,satanlarda en büyük suç yeni baslayan sporculara saglıklık beslenme ve disiplinden önce ilac öneriyolar ve kendi 50 cm lik kollarını gösteriyolar.Bundan sonra gördügüm satıcıyı polise ihbar ediyorum kimse kusura bakmasın

Kullanıcı avatarı
misericordia
VIP
VIP

Mesajgönderen misericordia » Nisan 9th 2010, 11:47

bu ülkede bu ürünleri satmak yasak değil maalsef o yüzden polisin birşey yapabileceğini sanmam.. polis önce otopark değnekcilerini çözsün steroid satışına gelene kadar.şehrin ortasında eşkıyalık yapıyor adamlar

“Steroidlerin ZARARLARI” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir