Peptid büyüme - Follistatin 344 ( Zararları )

Steroidlerin Insan Sagligina verdigi zararlar.

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
loving
Yeni Üye
Yeni Üye

Peptid büyüme - Follistatin 344 ( Zararları )

Mesajgönderen loving » Temmuz 24th 2014, 17:28

Merhaba arakadaşlar;

Peptid büyüme ve özellikle avrupanın geçiş yaptığı ama TR henüz uzak gibi duran gelişmelerden biriside peptid büyüme ve follistatin 344 ürünü etkileri sıfır denmekte tüm dünya avrupa özellikle BB gönül veren kişilerin denediği ve denemekte olduğu bir yöntem sıfır yan etki deniyor ama yeni bir ürün olduğu için benim tereddütlerim var Türkiyede ise henüz denendiğini bile düşünmüyorum bu hususlar hakkında bilgisi olan arkadaşlar var mıdır ?

Resim

Kullanıcı avatarı
TRUST
VIP
VIP

Mesajgönderen TRUST » Temmuz 31st 2014, 18:56

ne değişmiş hayvan...

Kullanıcı avatarı
I Will Be Back
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen I Will Be Back » Temmuz 31st 2014, 20:57

Kedilerin çekeceği var şu fareyi gördükten sonra süper fare :)

Şaka bir yana acayip bir etki TRUST un dediği gibi fareden çıkmış başka bir şey olmuş hayvan...

Kullanıcı avatarı
TRUST
VIP
VIP

Mesajgönderen TRUST » Ağustos 5th 2014, 12:36

yaratık :)

Kullanıcı avatarı
Serdar_esp
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen Serdar_esp » Ağustos 5th 2014, 13:15

Bu miki , Blade 2 deki vampir üstü reaper gibi tür atlamalı. Çene, kestane falan değişmiş...

Bence gönüllü birisi denesin ilk, sonra bize anlatsın. Çarpıntı, terleme falan yapıyor mu ?

Kullanıcı avatarı
Servet Dağlı
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen Servet Dağlı » Ağustos 5th 2014, 20:20

Follistatin üstünde hala araştırma yapilan bir madde, insanlar üzerinde denenmiş fakat hala yıllar surecek arastirmalara gerek olduğu dusunuluyor..bir ilacın yan etkilerinden bahsedebilmek icin yillar suren denemelere ihtiyac olabiliyor..

Ronnie colemanin bu maddenin ilk turevini kullandığını bir yerlerden okumustum ve bunla ilgili saglik sorunlari da yasadigi söyleniyor ne kadar dogru yanlis bilemeyecegim..

Kullanıcı avatarı
I Will Be Back
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen I Will Be Back » Ağustos 5th 2014, 20:37

Servet Dağlı yazdı:Follistatin üstünde hala araştırma yapilan bir madde, insanlar üzerinde denenmiş fakat hala yıllar surecek arastirmalara gerek olduğu dusunuluyor..bir ilacın yan etkilerinden bahsedebilmek icin yillar suren denemelere ihtiyac olabiliyor..

Ronnie colemanin bu maddenin ilk turevini kullandığını bir yerlerden okumustum ve bunla ilgili saglik sorunlari da yasadigi söyleniyor ne kadar dogru yanlis bilemeyecegim..

Gaçen gün Face de Ronnie nin bir fotografı vardı hastanede solunum cihazı falan yatıyordu ama gülümsüyordu acaba yeni bir foto mu ne gibi bir sorunu var diye merak ettim ama yabancı dil problem işte.

Kullanıcı avatarı
Servet Dağlı
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen Servet Dağlı » Ağustos 5th 2014, 20:44

Dostum o boyunla ilgili bir problemdi ve eski bir fotograf ama şu an ronnienin cok saglik sorunu oldugunu kendisi de söylüyor. .

Kullanıcı avatarı
I Will Be Back
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen I Will Be Back » Ağustos 5th 2014, 20:47

Servet Dağlı yazdı:Dostum o boyunla ilgili bir problemdi ve eski bir fotograf ama şu an ronnienin cok saglik sorunu oldugunu kendisi de söylüyor. .

İnşallah sağlığına kavuşur öyle bir efsaneye yazık olmasın.

“Steroidlerin ZARARLARI” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir