Hamile(!) vücut geliştirmeciler -GROWTH YAN ETKİ-

Steroidlerin Insan Sagligina verdigi zararlar.

Moderatör: murat tahan

ihsan fikircioglu
VIP
VIP

Hamile(!) vücut geliştirmeciler -GROWTH YAN ETKİ-

Mesajgönderen ihsan fikircioglu » Aralık 13th 2012, 21:13

Fazla GH kullanımı sonrası sporcuların iç organlarının da şişmesi sonucu oluşan görüntü.

[flash width=350 height=350]http://www.youtube.com/v/EgYaWxHsERM[/flash]

Kullanıcı avatarı
ARMER
VIP
VIP

Mesajgönderen ARMER » Aralık 13th 2012, 21:31

gh un büyüme çağından sonra kullanılması akromegali denen rahatsızlığa sebep olur bknz:akromegali google dan

Kullanıcı avatarı
ARMER
VIP
VIP

Mesajgönderen ARMER » Aralık 13th 2012, 21:33

arnold un yüz yapısı biraz da bunu anımsatmaktadır dikkatli bakınca

HeavyDuty
VIP
VIP

Mesajgönderen HeavyDuty » Aralık 13th 2012, 21:35

GH büyüme çağından sonra kullanılırsa sadece el ayak çene ve burunda bir bir miktar büyüme oluşturur.

Kullanıcı avatarı
vct_glstrm27
VIP
VIP

Mesajgönderen vct_glstrm27 » Aralık 13th 2012, 21:48

ARMER yazdı:arnold un yüz yapısı biraz da bunu anımsatmaktadır dikkatli bakınca

Ardoldla bir alaka göremedim ki gördüklerim içerisine en ince belli olanıdır Arnold.O gövdeye o bel harika bence karın bile yok adamda.

izmirliefe
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen izmirliefe » Aralık 14th 2012, 19:01

Arkadaşlar büyük adamların karınlarının bu kadar büyük olmasının GH olduğunumu sanıyorsunuz, Kumsuz un bir sözü vardır. Ben tam yazamıycam ama kumsuz, bu iş için genlerin uygun olmasının gerektiğini yazar. Sizin genleriniz uygun değilse ne kadar steroid alsanızda ne kadar GH mı nedir alsanızda olmayacak, bir sınırda kalacaksınız. Karnın bu kadar büyük olmasının GH ile ilgisi yok bence genlerle ilgisi var,

izmirliefe
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen izmirliefe » Aralık 14th 2012, 19:06

Hamile diye yazdığınız adamlar dünyanın en iyi vücut geliştirmecileri, ayrıca lütfen bu konuyu hamile vücut geliştirmeciler yerine, hamile karnına benzeyen karnı olan vücut geliştirmeciler şeklinde değiştirin, vücutculara lütfen saygınız olsun

Kullanıcı avatarı
vct_glstrm27
VIP
VIP

Mesajgönderen vct_glstrm27 » Aralık 14th 2012, 19:11

izmirliefe yazdı:Arkadaşlar büyük adamların karınlarının bu kadar büyük olmasının GH olduğunumu sanıyorsunuz, Kumsuz un bir sözü vardır. Ben tam yazamıycam ama kumsuz, bu iş için genlerin uygun olmasının gerektiğini yazar. Sizin genleriniz uygun değilse ne kadar steroid alsanızda ne kadar GH mı nedir alsanızda olmayacak, bir sınırda kalacaksınız. Karnın bu kadar büyük olmasının GH ile ilgisi yok bence genlerle ilgisi var,

Kumsuz abimizin söyledikleri kısma ben de katılıyorum evet bu işte genler büyük bir önem teşkil ediyor!Geri kalan kısma katılamayacağım bu şahıslar zaten genleri vgye uygun olan bu işi profesyonel olarak yapan ve daha fazla şişmek için takviye alan insanlar.Genlerin vgye uygun olup olmaması karnın böyle şişmesine bir neden olamaz bu GH'nin eseridir.

ihsan fikircioglu
VIP
VIP

Mesajgönderen ihsan fikircioglu » Aralık 14th 2012, 21:14

Başlıkta hata yoktur. zaten "hamile (!)" şeklindedir. ünlem işaretinin kattığı bir anlam var biliyorsunuzdur o anlamı zaten. ayrıca videodaki vücut geliştirmecilerin karnının o şekilde olmasının sebebi iç organlarının belli oran dışında büyümesi. yoksa genetikleri o şekilde olduğu için ve doğal oldukları için o durumda değiller. tabi ki her gh alan o şekilde olmaz. işte genetik de zaten o zaman devreye girer.
Genlerin uygun olması kolay gelişme zor gelişme vgde yarattığı avantajlar dejavantajlar olarak sıralanabilir. zaten kumsuz da bunu kastetmektedir. Ki olay da budur zaten. yoksa istediğin kadar vg yap bu şekilde karnın varken orada o baklavalar durmaz. eritirsin çıkar. boşuna mı insanlar karnı eritip six pack çıkartmaya çalışıyor yoğun dietlere giriyor.

Kullanıcı avatarı
Cem Coduroglu
forumdostu
forumdostu
İletişim:

Mesajgönderen Cem Coduroglu » Aralık 15th 2012, 10:16

Ben bu tanıya katılamıcam arkadaslar. Vücutcuların zaten beslenmesi cok ve yoğun olduğundan diyaframlarıda genişliyor zamanla haliyle ve böyle bi görüntü ortaya cıkıyor. Tabi genlerde arkadasın dedigi gibi cıkmasının bir başka faktörü olabilir.
İhsan sana katılmıyorum yazdıklarında nedenini soracak olursan ; Bizim salonda partnerim vardı kendisi Gh kullanmıyodu fakat ilaç kullanıyordu aynı bu şekilde baklavaları vardı ve yeri geldi idmanda nefes alırken göbeği bu sekil cıkıyordu bazen yemek yedikden sonra kasmadan yürüdügünde vs.. Demek istedigim bence bu normal yağlı insanların göbekleriyle aynı şey değil . Kendimden örnek vereyim karnımı şişiriyim yemek yedigimde göbeğimi dahda cıkartmaya calıstıgım zaman baklavalar yinede kendini gösteriyor ki bu adamların yağ oranı cok cok daha düşük öyle görünmesi normal.

“Steroidlerin ZARARLARI” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir