Professiyonal Olanlar Sadece İçeri

Steroidlerin Insan Sagligina verdigi zararlar.

Moderatör: murat tahan

StarSea34
Yeni Üye
Yeni Üye
İletişim:

Professiyonal Olanlar Sadece İçeri

Mesajgönderen StarSea34 » Temmuz 7th 2012, 19:02

[B]Selammm : )

Ben vücut geliştirme sporun da yeniyim bayadır ilgimi çekiyor ama hiç bir şekilde doğru düzgün başlıyamadım her kafadan(BİLEN.BİLMEYEN) bir ses çıkıyor kendi salonumda ki hocalar bana istediğim yere gelmem için steroin anabolizan suplamentleri öneriyorlar bazı hocalarım ise doğal halimle devam etmemi öneriyorlar her birinden ayrı program çıkıyor haliyle kafam karıştır ne yapacağımı bilemiyorum sadece istediğim PLAJ VÜCUDU die tabir ettiğimiz bol baklavalı geniş omuzlu bir vücur insan dışı bir şey istemiyorum yani bu yüzden ne yapacağımı bilemedim MULTİPOWER ın bütün suplementlerini kullandım
Salondaki Hocam Bana Primobalon, Sustano 250 gibi iğneleri tavsiye etti açıkcası pek yanaşmasamda dikkatimi çekiyor sizden Sadece fikirlerinizi görüş ve önerilerinizi rica Ediyorum

Konuyu Zaman Okuyan Yardımcı olan ve Olmayan her keze Çok Teşekkür Ederiyorum

İyi Günler :)))[B]

Kullanıcı avatarı
Murat POLAT
forumdostu
forumdostu
Konum: Anabolic Cad. Testeron Sokak no:30+1 Honkong / Uganda

Mesajgönderen Murat POLAT » Temmuz 7th 2012, 19:13

Foruma Hoşgeldiniz,

öncelikle kafanızdan " insan dışı bir şey istemiyorum " bunu çıkarın nedeni önemsiz. bu Primobalon 3 gün içinde 2.kez adı geçiyor hangi spor salonu olduğunu açıkcası çok merak etmeye başladım.susana musana işin yok.Biraz fiziksel özelliklerinizi yazarsanız boy kilo ölçtürdüyseniz yağ vs gibi bilgiler...

StarSea34
Yeni Üye
Yeni Üye
İletişim:

Selamm

Mesajgönderen StarSea34 » Temmuz 7th 2012, 19:17

_Murat_ yazdı:Foruma Hoşgeldiniz,

öncelikle kafanızdan " insan dışı bir şey istemiyorum " bunu çıkarın nedeni önemsiz. bu Primobalon 3 gün içinde 2.kez adı geçiyor hangi spor salonu olduğunu açıkcası çok merak etmeye başladım.susana musana işin yok.Biraz fiziksel özelliklerinizi yazarsanız boy kilo ölçtürdüyseniz yağ vs gibi bilgiler...

Boyum 1.90
Kilom 85kg
vücuttaki yağ oranı 13.0

Kullanıcı avatarı
Kemal Siren
VIP
VIP

Mesajgönderen Kemal Siren » Temmuz 7th 2012, 21:17

Beslenme ve antrenman hakkında kendini eğitmeye çalış. Antrenmana devam et. Bir kaç yıl sonra azıcık birşeyler öğrendikten ve vucudunu biraz geliştirdikten sonra primayı-balonu falan düşünürsün.

StarSea34
Yeni Üye
Yeni Üye
İletişim:

Mesajgönderen StarSea34 » Temmuz 7th 2012, 21:24

ksiren yazdı:Beslenme ve antrenman hakkında kendini eğitmeye çalış. Antrenmana devam et. Bir kaç yıl sonra azıcık birşeyler öğrendikten ve vucudunu biraz geliştirdikten sonra primayı-balonu falan düşünürsün.

Benim Aklımda işte tam orada karışıyor sen bir kaç yıl diyorsun Benim Hocam düzenli beslenip Düzenli spor Yaparsam 5-6 Ay İçinde vücudumda büyük ölçüde değişiklikler olacağını söyliyor Fakat Bende tam inanamıyorum millet yıllarını veriyor benim hocam 5-6 ay diyor Sadece :S bu Ne Kadar doğru ?

Onur Atakan Doğan
VIP
VIP

Mesajgönderen Onur Atakan Doğan » Temmuz 7th 2012, 21:39

inanmak istediklerine inan.

ihsan fikircioglu
VIP
VIP

Mesajgönderen ihsan fikircioglu » Temmuz 7th 2012, 23:06

hormonu sil aklından. ksiren'in kasttettiği o bir kaç yılda ancak öğrenirsin neyin ne olduğunu demek istiyor.gelişmezsin demiyor. 1ayda da gelişirsin belli ölçüde tabi ki. plaj vücudu diyorsun hormon diyorsun. unut hormonu o hocayı da muhatap alma. son günlerde bir hormon lafıdır gidiyor. adı üzerinde doping. zararlı olmasa doping olmaz takviye olur. önce şu işin bir bilimini öğrenmelisin. öyle her bilmem neyim hıyar diyene tuz alıp koşma. sıkıntı bastı şu hormon lafından artık. bu kadar insan boşuna mı uğraşıyor didiniyor burada hayatını düzene sokuyor tüm gün yemek yiyor. biraz aklınızı başınıza toplayın, okuyun araştırın. kolay yolu yok bu işin, o hormonun da sonradan çekersin sıkıntısını. kullanma hormon mormon daha 17 yaşındasın ne hormonu.o hocaların derdi paradan başka bir şey değil. bilinçsiz gençler olmayın. sana bunları hakaret olarak söylemiyorum yanlış anlama. çok iyi oku, araştır . daha yeniyim diyorsun bir de. doğal olarak geldiğin son noktaya önce bir gel ondan sonra bak bunlara. daha 2.günden bir hormondur tutturuyorsunuz. kardeşim olsan döverdim seni emin olabilirsin. aklını başına topla kardeşim bu laflarım bir tek sana değil herkese, bir defa sağlığını kaybedersen bulamazsın tekrar. genceciksin kimsenin oyuncağı olma oku araştır. kal selametle.

Kullanıcı avatarı
Adem Elikesik
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen Adem Elikesik » Temmuz 7th 2012, 23:17

yazık ya..daha salona ayağını yeni basmış birine sporu sevdirecekken para kazanacağım diye yok primabolan sustanon felan..ya hani bu forumda steroid konuşmak felan yasak da onun için konuşmuyoruz.sen ilk başta kendi vucuduna aynada bi bak neyim eksik diye ondan sonra gir fbak bu foruma orda antreman bölümleri var ben 2008 de başladım bu spora zaten kayıt tarihimde bellidir ozamandan bu yana üyeyim bu forumda üye olan birçok arkadaşımın yazdıklarından kendime pay çıkararak ve takip ederek kendime antreman prog yaptım ama senin o geri kafalı hocanın dediği gibi 5 6 ayda hiçde bişe olmadı sadece vucudun ağırlıklara alışır felan filan.bak tam olarak 3 seneden beri yapıyorum suplement kürü hariç primabalon sustanon gibi anabolic kimyasak almadım alıcak param yokmu var istesem 5 milyar verip gh hormonu vurdururum ama yaşım daha genç seninde genç.hocanıda s..et kendin yapmaya çalış idmanda adaptasyon herşeydir konsantrasyon bunlarla bütünleş idman öncesi ve sonrası eğer kullanıcaksanda suplementte kendini yönelt ama alt yapını yap bi 1 1.5 sene zaten ondan sonrası çorap söküğü gibi gelir.beslenmeyide uykuyuda yap gerisi trivili yanii.neyse çok yazdık herhalde.kardeş kullanma tavsiye edendende uzaklaş....

ihsan fikircioglu
VIP
VIP

Mesajgönderen ihsan fikircioglu » Temmuz 8th 2012, 01:07

aaaaaa yazdı:yazık ya..daha salona ayağını yeni basmış birine sporu sevdirecekken para kazanacağım diye yok primabolan sustanon felan..ya hani bu forumda steroid konuşmak felan yasak da onun için konuşmuyoruz.sen ilk başta kendi vucuduna aynada bi bak neyim eksik diye ondan sonra gir fbak bu foruma orda antreman bölümleri var ben 2008 de başladım bu spora zaten kayıt tarihimde bellidir ozamandan bu yana üyeyim bu forumda üye olan birçok arkadaşımın yazdıklarından kendime pay çıkararak ve takip ederek kendime antreman prog yaptım ama senin o geri kafalı hocanın dediği gibi 5 6 ayda hiçde bişe olmadı sadece vucudun ağırlıklara alışır felan filan.bak tam olarak 3 seneden beri yapıyorum suplement kürü hariç primabalon sustanon gibi anabolic kimyasak almadım alıcak param yokmu var istesem 5 milyar verip gh hormonu vurdururum ama yaşım daha genç seninde genç.hocanıda s..et kendin yapmaya çalış idmanda adaptasyon herşeydir konsantrasyon bunlarla bütünleş idman öncesi ve sonrası eğer kullanıcaksanda suplementte kendini yönelt ama alt yapını yap bi 1 1.5 sene zaten ondan sonrası çorap söküğü gibi gelir.beslenmeyide uykuyuda yap gerisi trivili yanii.neyse çok yazdık herhalde.kardeş kullanma tavsiye edendende uzaklaş....

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

StarSea34
Yeni Üye
Yeni Üye
İletişim:

Mesajgönderen StarSea34 » Temmuz 8th 2012, 01:27

Ben Spor A başlıyalı 1 yıl oldu düzenli olarak 2-3 ay gittim bunun son 1 ayını suplement kullanarak geçirdim 1 ayın sonunda kollarımdaki şekil değişikliği hafifte olsa fark ediliyordu kaldırdığım ağırlıkların yükünü arttırmıştım ne yazıkki 4-5 ay Aradan sonra ilk defa gidecem Yanlız Benim tek İstedğim çok hızlı yetişe bilmek fakat sizde bilirsinizki her işin bi ehli vardır o yüzden hocamla konuştum bana anabolizan,hormon vs.vs. iğneleri önerdi Tamam İğneleri kesinlikte Vüvuduma Enjekte Etmiyeceğim gerçeğini kendimde biliyorum ve farkındayım

SİZDEN SADECE İSTİYECEĞİM TEK ŞEY
BANA KULLANABİLECEĞİM EN İYİ EN HIZLI TESSİRİ GÖSTEREN YARARINI HEMEN GÖREBİLECEĞİM

SUPLEMENT MARKASINI HANGİ ÜRÜNÜ KULLANMAM GEREKTİĞİNİ ÜRÜNLERİN NEYİN NE İŞE YARADIĞINI & ÜRÜNÜN GELMEK İSTEDİĞİM YERE KADAR SÜREYİ NE KADAR KISITLAYACAĞINI AÇIK OLARAK BELİRTİRSENİZ SİZLERİN SAYESİNDE BEN DE BİLGİLENMİŞ VE DOĞRU YOLDAN GİTMİŞ OLURUM

“Steroidlerin ZARARLARI” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir