Professiyonal Olanlar Sadece İçeri

Steroidlerin Insan Sagligina verdigi zararlar.

Moderatör: murat tahan

StarSea34
Yeni Üye
Yeni Üye
İletişim:

Mesajgönderen StarSea34 » Temmuz 8th 2012, 01:28

aaaaaa yazdı:yazık ya..daha salona ayağını yeni basmış birine sporu sevdirecekken para kazanacağım diye yok primabolan sustanon felan..ya hani bu forumda steroid konuşmak felan yasak da onun için konuşmuyoruz.sen ilk başta kendi vucuduna aynada bi bak neyim eksik diye ondan sonra gir fbak bu foruma orda antreman bölümleri var ben 2008 de başladım bu spora zaten kayıt tarihimde bellidir ozamandan bu yana üyeyim bu forumda üye olan birçok arkadaşımın yazdıklarından kendime pay çıkararak ve takip ederek kendime antreman prog yaptım ama senin o geri kafalı hocanın dediği gibi 5 6 ayda hiçde bişe olmadı sadece vucudun ağırlıklara alışır felan filan.bak tam olarak 3 seneden beri yapıyorum suplement kürü hariç primabalon sustanon gibi anabolic kimyasak almadım alıcak param yokmu var istesem 5 milyar verip gh hormonu vurdururum ama yaşım daha genç seninde genç.hocanıda s..et kendin yapmaya çalış idmanda adaptasyon herşeydir konsantrasyon bunlarla bütünleş idman öncesi ve sonrası eğer kullanıcaksanda suplementte kendini yönelt ama alt yapını yap bi 1 1.5 sene zaten ondan sonrası çorap söküğü gibi gelir.beslenmeyide uykuyuda yap gerisi trivili yanii.neyse çok yazdık herhalde.kardeş kullanma tavsiye edendende uzaklaş....

Ben Spor A başlıyalı 1 yıl oldu düzenli olarak 2-3 ay gittim bunun son 1 ayını suplement kullanarak geçirdim 1 ayın sonunda kollarımdaki şekil değişikliği hafifte olsa fark ediliyordu kaldırdığım ağırlıkların yükünü arttırmıştım ne yazıkki 4-5 ay Aradan sonra ilk defa gidecem Yanlız Benim tek İstedğim çok hızlı yetişe bilmek fakat sizde bilirsinizki her işin bi ehli vardır o yüzden hocamla konuştum bana anabolizan,hormon vs.vs. iğneleri önerdi Tamam İğneleri kesinlikte Vüvuduma Enjekte Etmiyeceğim gerçeğini kendimde biliyorum ve farkındayım

SİZDEN SADECE İSTİYECEĞİM TEK ŞEY
BANA KULLANABİLECEĞİM EN İYİ EN HIZLI TESSİRİ GÖSTEREN YARARINI HEMEN GÖREBİLECEĞİM

SUPLEMENT MARKASINI HANGİ ÜRÜNÜ KULLANMAM GEREKTİĞİNİ ÜRÜNLERİN NEYİN NE İŞE YARADIĞINI & ÜRÜNÜN GELMEK İSTEDİĞİM YERE KADAR SÜREYİ NE KADAR KISITLAYACAĞINI AÇIK OLARAK BELİRTİRSENİZ SİZLERİN SAYESİNDE BEN DE BİLGİLENMİŞ VE DOĞRU YOLDAN GİTMİŞ OLURUM

ihsan fikircioglu
VIP
VIP

Mesajgönderen ihsan fikircioglu » Temmuz 8th 2012, 02:01

istediğin soruların cevapların kesin cevapları yok ki. senin vücut yapına, çalışma şekline göre değişebilecek şeyler. her supplement herkeste aynı etkiyi göstermez deneyip göreceksin.
nitrofull'den uzak dur marka olarak diyebilirim kendi adıma.

StarSea34
Yeni Üye
Yeni Üye
İletişim:

Mesajgönderen StarSea34 » Temmuz 8th 2012, 02:45

Bana multipower. İn noxtreme , xplode. Urunlerini kullanmamı söyledirler multipower en iyi leri aransndaymış?

Kullanıcı avatarı
Adem Elikesik
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen Adem Elikesik » Temmuz 8th 2012, 11:25

ozaman sana kendi kullandığım suplementleri yazayım zaten sende 2 3 idmanda anlarsın yazdıklarımdan.
mhp glutamin 12 hours.süper bir glutamin sabah kalkınca ve yatmadan önce kazein proteininle alırsan primaymış balonmuş unutursun
BSN-NOXPLODE 2.0 antremandan önce çak 20 30 dk sonra etkisini hissedersin terlerken
MUSLETECH AMİNO FX PRO.. sıvı amino tercihim kana daha hızlı karışımı var tabletten daha iyi yani bide Kalitee
MUSLETECH CELL-TECH CRETAİN.bunu ilk yazıldığı gibi ilk bir hafta yüklemeli yaptım ben hakikatten adamlar bişe bilmese yazmazlar nizami yaptım ama su tutar vucudun 2 3 kilo rahat alırsın ama kas değil yani onuda noxplode amino ile yakacaksın zaten idmanda ama hatların dahada belli olur..
en sevdiğim protein Musletech nitro tech duble çikolatalı bunu kullanıyorum artık o sna kalmış.

Kullanıcı avatarı
jormakka
Moderator
Moderator

Mesajgönderen jormakka » Temmuz 8th 2012, 13:47

Bence sen bu spora hic baslama. O bahsettigin vücudu bile elde edebilmek icin ne kadar emek harcamak zorunda oldugunun farkinda degilsin. Herhangi bir basari bu kadar kolay yoldan elde edilebilir olsaydi, bugün insanligin % 90 i milyoner ve süper vücutlu olurdu. Fakat kac tane o bahsettigin vücuttan gördün bugüne kadar?

Bu spor zor bir spor ve yüksek bir disiplin gerektiriyor. Ve supplementler basarinin % 1 i bile degil. Ayni sey streoidler icin de gecerli, ne alirsan al, saglam entrenman dogru beslenme olmadigi zaman hicbiryere varamazsin. Bunun icin ilk olmasi gereken disiplin ve emek.

Kullanıcı avatarı
Burak Simseker
VIP
VIP

Mesajgönderen Burak Simseker » Temmuz 8th 2012, 20:39

jormakka yazdı:Bence sen bu spora hic baslama. O bahsettigin vücudu bile elde edebilmek icin ne kadar emek harcamak zorunda oldugunun farkinda degilsin. Herhangi bir basari bu kadar kolay yoldan elde edilebilir olsaydi, bugün insanligin % 90 i milyoner ve süper vücutlu olurdu. Fakat kac tane o bahsettigin vücuttan gördün bugüne kadar?

Bu spor zor bir spor ve yüksek bir disiplin gerektiriyor. Ve supplementler basarinin % 1 i bile degil. Ayni sey streoidler icin de gecerli, ne alirsan al, saglam entrenman dogru beslenme olmadigi zaman hicbiryere varamazsin. Bunun icin ilk olmasi gereken disiplin ve emek.

Duygularıma tercüman oldun jormakka :)

Kullanıcı avatarı
sekyates
VIP
VIP

Mesajgönderen sekyates » Temmuz 8th 2012, 23:19

jormakka yazdı:Bence sen bu spora hic baslama. O bahsettigin vücudu bile elde edebilmek icin ne kadar emek harcamak zorunda oldugunun farkinda degilsin. Herhangi bir basari bu kadar kolay yoldan elde edilebilir olsaydi, bugün insanligin % 90 i milyoner ve süper vücutlu olurdu. Fakat kac tane o bahsettigin vücuttan gördün bugüne kadar?

:shock: :shock: :shock:
prof. olmadigim icin cevap yazmamistim. ama arkadas söylenecek herseyi söylemis. ama bundan da ders cikaramiyorsan cak testoyu gidsin..bir yerlerin mutlaka siser....

Kullanıcı avatarı
Kerem Kalkan
VIP
VIP

Mesajgönderen Kerem Kalkan » Temmuz 9th 2012, 15:09

3 yıl düzenli spor yapmamış bir insanın gidip steroid kullanmaya başlaması çok anlamsız.

“Steroidlerin ZARARLARI” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir