Satılık Steroid

Steroidlerin Insan Sagligina verdigi zararlar.

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
biyologcem
VIP
VIP

Mesajgönderen biyologcem » Şubat 22nd 2011, 14:46

kumsuz yazdı:yıllardır bu sitede sağlık için spor yapanların steroid kullanmasının mantıksızlığını konusup durduk.yanlış olduğunu izah ettik...anlasılmadı bir türlü. lütfen yorumlarımızı yaparken müsabık olanları ayrı bir kefeye koyun.ciddi bir küçümseme görüyorum zaman zaman bu tarz mesajlarda..steroid emeksiz hiç bir işe yaramıyor.
kesinlikle katılıyorum..ve destekliyorum..

Kullanıcı avatarı
sasos
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen sasos » Şubat 22nd 2011, 16:52

kürün streroidin ne olduğunu bilmeden hiç uygulamadan netten edilinen bilgilerle kopyala yapıştırlarla bu işi yorumlamak mantıksız..streroid zararlı tamam bunun aslını inkar kimse edemez..ama sigarada zararlı..sigaradan ölenlerin sayısıyla streroiden ölenlerin sayısını bilmek lazım.yarışma arenasında hala streroid olmadan yarışılabileceği söyleniyor..peki bana bir isim verebilirmisiniz...streroid kullanan sporculara ikinci sınıf insan gibi bakılmasıda çok cahilane bir durum.vede kınıyorum..

Kullanıcı avatarı
Serhat Kucuk
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen Serhat Kucuk » Şubat 22nd 2011, 16:56

sasos sözün banamı acaba?

Kullanıcı avatarı
biyologcem
VIP
VIP

Mesajgönderen biyologcem » Şubat 22nd 2011, 17:03

sigaranın zararlı olması steroitlerin zararlarını yok eden bir olay değil ki..o da zararlı..o da..ben şahsen zararlı olan herşeye karşıyım..
beast ın da altını çizdiği gibi bende belirtmek isterim ki steroit kullanan kullanır..herkes ne yapıyorsa kendine..yarışmak için gerekliliktir doğrudur..normal beslenmeyle bişey olamayan steroitle ancak kendine zarar verir.steroit kullananlarda bir çok sıkıntı çekiyor emek sarfediyor..hakkını vermek lazım..benim şahsi göörüşüm kullanmasına gerek olmayan kişilerin buna özendirilmesine..edip abi ve kumsuz hocamda bu konularda gerekli tavsiyelerde bulunuyorlar zaten..

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Şubat 22nd 2011, 18:30

Kumsuzu tum yarismaci uyelerimden ayri tutarim kendisi hem katilimci olmustur simidye kadar hemde steroidler konusunda gercekten gereken sekilde konusmustur.

ama ne yazikki devamli steroidler konusunda sacmalayanlar cikabiliyor ama sunuda unutmayin onlarda birsekilde var olucakki sizler ne kadar dogru yolda oldunuzu hatirliycaksiniz.

Steroid satisiyla istigal eden insanlar herzaman aramizda olucak ve bizlere bu tarz yanlis mesajlari vermeye calisacaklardir ama bizlerde inatla neyin ne oldunu anlaticaz Vucutcu.coM SITESI ACILDIGINDAN BERI BU KONUDA TAVIZ VERMEDI VERMIYCEKTE uyelerimiz zatenbunun farkinda yarismaci arkadaslar ile amator uyelerimiz genelde neyin ne oldugunun farkindadir

Kullanıcı avatarı
bosbottin
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen bosbottin » Şubat 22nd 2011, 23:47

Çok merak ediyorum steroit kullananlar acaba kendi çocuklarına kullandırırlar mı...

köylümahzun
VIP
VIP

Mesajgönderen köylümahzun » Şubat 23rd 2011, 00:45

Steroidsiz Vücut sahası

...

carismatic
VIP
VIP

Mesajgönderen carismatic » Şubat 23rd 2011, 00:49

bosbottin yazdı:Çok merak ediyorum steroit kullananlar acaba kendi çocuklarına kullandırırlar mı...

Biraz fazla abartı oldu sanki hırsızlık yapan baba çocuğunada yaptırırmı gibisinden. Bu bi madde ister kullanırsınız ister kullanmazsınız kullananıda yargılayamazsınız

Kullanıcı avatarı
kumsuz
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen kumsuz » Şubat 23rd 2011, 14:17

Türkiyede zaten o kadar cok sahtesi var ki.. kullansanız da fayda göremezsiniz.sağlığınızı sağlık için spor yaparken sağlığınızdan olmayın..

Kullanıcı avatarı
bosbottin
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen bosbottin » Şubat 23rd 2011, 15:12

carismatik steroite çok pozitif bakıyorsun inşallah hayatına sokmazsın benden bir dost temennisi. Benim hocamın ufak oğluda spora başladı gelişimini bizzat takip ediyorum ordan aklıma geldi düşünüyorum da hocam müsabık ve 2 senedir steroit yüzünden yasaklı acaba oğluna steroit kullandırıcakmı.. Tüm sporcular için geçerli insan kendi sağlığına verecek zararı hiçbir zaman önemsemiyor nede olsa. Bana bişey olmaz gibisinden tavır takınıyorlar söz konusu canından cana gelince işler öyle olmuyor..

“Steroidlerin ZARARLARI” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir