androjen reseptörleri hakkında

Steroidlerin Insan Sagligina verdigi zararlar.

Moderatör: murat tahan

HeavyDuty
VIP
VIP

androjen reseptörleri hakkında

Mesajgönderen HeavyDuty » Aralık 25th 2010, 09:19

Deca'nın yüksek dozda kullanımda yada bazı insanlarda ters tepmesiyle androjen reseptörlerini duyarsızlaştırdığını öğrendim. Özetle testesteron hormonu ve sperm üretimi normal düzeyde olmasına rağmen ereksiyonlarda problem yaşanıyor. Libodada düşüş görülüyor. Böyle bir durumun telafisi var mı yok mu öğrenmek istedim bilgisi olan arkadaşlardan. Zira sinir hücrelerinin zarar görmesiyle alakalı bir durum..

srht dmrs
VIP
VIP

Mesajgönderen srht dmrs » Aralık 25th 2010, 12:08

Deca ile beraber Testosteron koyacaksın kürüne. Kür boyunca Proviron çakmayı da unutma. PCT de önemli kür bitimine yakın ve kürden sonra proviron ve pregny türevi maddeleri duruma göre eklemek gerekebilir.

HeavyDuty
VIP
VIP

Mesajgönderen HeavyDuty » Aralık 25th 2010, 12:13

Olayın testesteron düzeyiyle yada östrojenin artmasıyla pek alakası yok serhat. Olay androjen reseptörlerinin duyarsızlaşması. Yani testesteron normal seviyede östrojen normal seviyede testisler normal üretim normal.. fakat ereksiyon ve libido problemi oluşuyormuş.. Şuan ben yabancı kaynaklardan araştırmaya çalışıyorum durumu. Bir yazıda böyle birşeyin aslında olmadığı savunuluyor.. Yani AAS'ler AR'yi körertmez falan diyor.

Ksiren abi gelsinde bi el atsın şu olaya araştırıp :)

srht dmrs
VIP
VIP

Mesajgönderen srht dmrs » Aralık 25th 2010, 12:18

Bak ben ilaçlardan hiç mi hiç anlamam. Bu işi bilen biriyle konuştum geçenlerde geniş çaplı olmasa da böyle birşeylerden bahsetmişti senin için onunla bugün konuşurum...

Küre mi gireceksin? Neler düşünüyorsun?
Deca 400 mg dan başlıyor bildiğim kadarıyla. Daha azı bi boka yaramıyor.

HeavyDuty
VIP
VIP

Mesajgönderen HeavyDuty » Aralık 25th 2010, 12:26

Yoo yoo küre girmek için sormuyorum sadece merak ettiğim bi konu bu o yüzden bilgisi olanlardan yararlanmak istiyorum. Sorarsan o kişiyede iyi olur tabi herkeste faydalanır.

Yani nörolojik bi durum gibi resmen sinir hücreleri etkileniyor. Herşey normal fakat ereksiyon problemleri ve libidoda sıkıntılar çıkartıyor.. Yani böyle birşeyin nasıl düzeltilebiceği eski haline tam dönüp dönemeceği hususunu merak ediyorum.

bruce123
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen bruce123 » Aralık 25th 2010, 12:28

heavy duty benmle antreman yapmak icin küre gşrmene gerek yok etme eyleme :D:D

arkadasım deca -metanabol kullandı kürde birsey yasamadı ufa ktefek isteksizlikler ereksiyon kayıpları olabilir 2 ayda bişi yapmayın sornasıda düzeliyor kendisi testo kullanmadı pct de yapmadı deca -metanabol ile sürdürdü ve bitirdi suan problem yo kdiyor

srht dmrs
VIP
VIP

Mesajgönderen srht dmrs » Aralık 25th 2010, 12:30

Bunu kürden anlayan birkaç kişi bilir senin takıldığın eski forumda ( adı lazım değil ) bu işin uzmanı vardı.

Kendisiyle istişare edemedik bugüne kadar ama hakkını veriyor bu kür konularının benim bir üstadım var kendisiyle bilgi alışverişi yapıyoruz son 1 aydır TR' de tek başına seminer verip doktorları cebinden çıkartabilecek bir araştırmacı sporcu. Bu spora gönül vermiş bir abim.

Ben sana deneyimlerimi anlatırım ama burada olmaz.

HeavyDuty
VIP
VIP

Mesajgönderen HeavyDuty » Aralık 25th 2010, 12:33

hehehe :D :D :D yok hacı ben zaten anabolik kullanmıyorum saf androjen bana yetiyor :) :)

Adam 2 ay deca kullandı testosuz ve bi sıkıntı yaşamıyor ? ilginç cidden.. Ama zaten dediğim gibi herkeste çıkan bi sıkıntı değil. Fakat böyle bir sıkıntı çıktığında geri dönüş nasıl oluyor onu merak ediyorum.. Yani doğal testesteronun tedavisizde zamanla düzelmesi gibi düzeliyormudur acaba

HeavyDuty
VIP
VIP

Mesajgönderen HeavyDuty » Aralık 25th 2010, 12:35

Serhat deneyimlerini anlatma küre girmiyorum çünkü :) sadece bu konuyu sorsan yeterli hacı :)

bruce123
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen bruce123 » Aralık 25th 2010, 12:36

bişi olmadı derken nolvadex de baskılıyor zaten östrojeni kür içinde asırı istegim var cadır kurulu filan diyodu ancak kür sonuna dogru ereksiyon problemi yasadıgınıda söledi kür bitti aradan 2 ay gecti suanda problem yok diyor

“Steroidlerin ZARARLARI” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir