sustanon

Steroidlerin Insan Sagligina verdigi zararlar.

Moderatör: murat tahan

garailyas
Yeni Üye
Yeni Üye

sustanon

Mesajgönderen garailyas » Ağustos 25th 2008, 13:54

merhaba arkadaşlar bu foruma girmeden önce steroid kullanmayı düşünüyordum ancak yazılanları okuduktan sonra açıkcası ürktüm. Tek kürlük kullanım bile bu yazılan yan etkileri vücut değerlerim normal olsa bile açığa çıkarır mı özellikle sustanon hakkında olumlu ve olumsuz bildiklerinizi paylaşırsanız sevinirim teşekkürler...

muzmaz
Üye
Üye

Mesajgönderen muzmaz » Ağustos 25th 2008, 15:26

Dostum 21 yaşındasın kurbanın olayım aklından dahi geçirme...

GöKHaN DuRMaZ
Üye
Üye

Mesajgönderen GöKHaN DuRMaZ » Ağustos 25th 2008, 15:54

Hocam profesyonel olma düşüncenmi var ? ki öyle olsa bile en az 4 yıllık bir spor yaşantısından sonra amaçların doğrultusunda kürler uygulanabilir ama asla ve asla tavsiye etmiyorum. Bunun dışında bir yerlere yetişme durumun söz konusu değilse sağlık için yapılan sporun ana amacından sapmayalım.

Kullanıcı avatarı
sasos
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen sasos » Ağustos 25th 2008, 16:06

sustanon tek başına kullanılmaz.bunları kullanman için müsabık olmayı düşünmen lazım aksi taktirde kullanmak saçmalık olur.üstelik bu tür ilaçları kullanman için enaz 3 yıl bir bb geçmişin olması lazım..bana soracak olursan kesinlikle tavsiye etmiyorum.

lynx_engin
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen lynx_engin » Kasım 8th 2008, 12:04

ben 2 senedir yapıyorum ve bu sene yarışlmalara giricem arkadaslarım streid kullanmam gerektiğini söylediler 6 haftalık kürün bi zararı olurmu sizce yardımcı olurmusunuz

Kullanıcı avatarı
Caglar Cesur
VIP
VIP

Mesajgönderen Caglar Cesur » Kasım 8th 2008, 13:47

6 Haftada olsa 6 günde olsa sonucta steroıdı 1 kere kullandıktan sonra dopıng yapmıs olursun ve yarısmalardakı dopıng testlerı artık cok tehlıkleı eger dopınglı cıkarsan way halıne..Sadece yarısmalardan men cezasıyla kalmıosun para cezası antrenorune ayrıca ceza ve ayrıca hapıs cezası dahı war..Ona werecek oldugun samana ve paraya suplement kuru yaparak ulasabılırsın..Sustanona gelınce 250mg lık ama vucut ıcndekı 30mg propanat turundekı maddeyı kullanır dıger 220mg sana zarar ve onu bırak 21 yasındasın bu yasta alacak oldugun testo ılerde sperm sayından tut bırcok seyı etkıleyecektır..Bence hıc bulasmadan suplementlerle daha uzun surede daha kalıcı seyler yapmaya calıs derım

Kullanıcı avatarı
Caglar Cesur
VIP
VIP

Mesajgönderen Caglar Cesur » Kasım 8th 2008, 13:50

6 Haftada olsa 6 günde olsa sonucta steroıdı 1 kere kullandıktan sonra dopıng yapmıs olursun ve yarısmalardakı dopıng testlerı artık cok tehlıkleı eger dopınglı cıkarsan way halıne..Sadece yarısmalardan men cezasıyla kalmıosun para cezası antrenorune ayrıca ceza ve ayrıca hapıs cezası dahı war..Ona werecek oldugun samana ve paraya suplement kuru yaparak ulasabılırsın..Sustanona gelınce 250mg lık ama vucut ıcndekı 30mg propanat turundekı maddeyı kullanır dıger 220mg sana zarar ve onu bırak 21 yasındasın bu yasta alacak oldugun testo ılerde sperm sayından tut bırcok seyı etkıleyecektır..Bence hıc bulasmadan suplementlerle daha uzun surede daha kalıcı seyler yapmaya calıs derım

tarkan_canl
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen tarkan_canl » Kasım 8th 2008, 16:52

lynx_engin yazdı:ben 2 senedir yapıyorum ve bu sene yarışlmalara giricem arkadaslarım streid kullanmam gerektiğini söylediler 6 haftalık kürün bi zararı olurmu sizce yardımcı olurmusunuz

Arkadaşların da söylediği gbii sustanon tek başına iş yapmaz. Birde 6 haftalık kür olmaz. Yapacağın kür en az 7 hafta olmalı. Sustanonun yanında anabolizan olarak hem enjeksiyon hemde oral ilaç alman gerek. Yan etkileri aza indirmen için yanında bir sürü malzemeyi doğru kullanman gerek. Biliyormusun bütün bu ayrıntıları ??

Bodybuilder_Turk
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen Bodybuilder_Turk » Kasım 9th 2008, 13:09

Usta bide anlamadıgım nokta 2 yıllık çalışmayla hangi yarışmaya gircen

Kullanıcı avatarı
sekyates
VIP
VIP

Mesajgönderen sekyates » Ocak 9th 2010, 21:49

bu cevap kesinlikle seni tesvik etmek icin degildir.
Sustanon kesinlikle tercih edilen steroidlerden degildir. 4 farkli ester oldugundan seviyeyi asla sabit tutmak mümkn degildir ve bu yüzden inis cikislari ve buna bagli riskleri fazladir. ayrica sustanon artik üretilmiyor. Türkiye eczanelerinde cok fake susta ile karsilastim. mutlaka kulanacaksan baska bircok alternatif var.

“Steroidlerin ZARARLARI” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir