Creatıne ve Proteın

Creatin

Moderatör: murat tahan

desperados
VIP
VIP

Mesajgönderen desperados » Temmuz 21st 2010, 18:44

adama sormuşlar nasıl olurda bench de bir yıldır aynı kg basarsın diye
adamda creatine alamıyorum demiş :)

Kullanıcı avatarı
Realogrish
Üye
Üye

Mesajgönderen Realogrish » Ekim 23rd 2010, 09:21

desperados yazdı:adama sormuşlar nasıl olurda bench de bir yıldır aynı kg basarsın diye
adamda creatine alamıyorum demiş :)

Bende ayni durumdayim bana diyolar neden fazla basamiyon 3 aya yakin oldu halen ayni basiyon kaslarimda cikti demek bundanmis : ))

carismatic
VIP
VIP

Mesajgönderen carismatic » Ekim 23rd 2010, 12:39

10 gün yükleme yapmıştım 2 ay civarı sadece creatine takviyesi kullandım. Bench press te bastığım kiloda 20 kilo artış oldu kas hacmi baya arttı. Tabi bu dönem beslenmem çok iyi değildi ama normal seviyedeydi

Kullanıcı avatarı
Realogrish
Üye
Üye

Mesajgönderen Realogrish » Ekim 23rd 2010, 15:08

Carisma sende yani tabi artar massallahin var creatine ve glutemine genital baslicam Onerin nedir spor gunleri ve off gunlerde kullanimi

Kullanıcı avatarı
Realogrish
Üye
Üye

Mesajgönderen Realogrish » Ekim 23rd 2010, 15:10

Genital die Bise Yok orda telden yazdigim icin oyle oldu ozur

carismatic
VIP
VIP

Mesajgönderen carismatic » Ekim 23rd 2010, 15:22

Teşekkür ederim. Creatine off günlerde kullanma 30 dk ın üzerinde koşun falan olursa ancak o zaman kullan. Antrenman günleride antrenman dan 30 dk önce suyla antrenmandan hemen sonra suyla 1,5 çay kaşığı alırdım. Silme çay kaşığı şekilnde 2 kaşıktan fazla oluyordu tabi. Bende pek su tutmadı 1,5 ay falan ara vermiştim ölçülerde kayıp olmamıştı. Ekonomik durumunun elverdiği şekilde en uygun supplementleri kullan. Neticede supplementtede devamlılık esas 1-2 ay almakla bişey kazanılsada devamlılık gerekiyor.

emolayn
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen emolayn » Ekim 23rd 2010, 20:45

arkadaslar selam.burdakı arkadasların hepsı deneyımlı.ben 1.95 boyunda 93 kıloyum 1 ay oldu fıtnessa baslayalı.Proteın tozu kullanmak ıstıyorum ve bana onerılen gainfast ve ultımate muscule.Sızce hangısını kullanmayalım ve daha ıse yarar.bılgısı olsan arkadaslar paylasırsa sevınırım

Kullanıcı avatarı
Realogrish
Üye
Üye

Mesajgönderen Realogrish » Ekim 24th 2010, 03:22

emolayn yazdı:arkadaslar selam.burdakı arkadasların hepsı deneyımlı.ben 1.95 boyunda 93 kıloyum 1 ay oldu fıtnessa baslayalı.Proteın tozu kullanmak ıstıyorum ve bana onerılen gainfast ve ultımate muscule.Sızce hangısını kullanmayalım ve daha ıse yarar.bılgısı olsan arkadaslar paylasırsa sevınırım

Vucudunu gormeden kimse birsey diyemez bazi vucudlar sportik bazilari ise degil ama 1 ay kisa bir zaman ben 2. ayimda mega gainer ile basladim ama zayif oldugum icin sadece kalip koymak icin bence birazdaha bekle sonra uzulursun etkileri kaslarin ciktiginda yaparsan iyi olur tavuk balik makarna princ ve salata ile baslarsan daha sonra ek besin olarak protein kullanir daha sonrda zaten gerisi creatin ve glutemine olarak gelir bence yenisin birazdaha bekle ogren arastir sonra baslarsin .

Kullanıcı avatarı
TRUST
VIP
VIP

Mesajgönderen TRUST » Ekim 25th 2010, 08:19

gain fast kilo aldırıcı tam olarak protein a değil

Kullanıcı avatarı
Realogrish
Üye
Üye

Mesajgönderen Realogrish » Ekim 26th 2010, 09:30

Aldigim Cretaine bu : http://www.dymatize.com/index.php?src=d ... e.Specials).and.(category.eq.Creatine)&srctype=detail&back=products&refno=55&category=Creatine

Kullandigim mega gainer bu : http://www.dymatize.com/index.php?src=d ... e.Specials).and.(category.eq.Gainer)&srctype=detail&back=products&refno=80&category=Gainer

Glutamine bu : http://www.mrsupplement.com.au/australi ... -fuel.html

Arkadaslar kullanim sebebim yemeklerimi iyi ayarlayamadigim icin bunlara basvurdum

Boyum 1.86 - 1.87 kilom 84 idi 80 oldu hacmim buyudu ... Mega gainer kullanimindan sonra simdi glutamine ve creatine aldim

Arastirmalarima gore cok cesitli soylentiler ile kafam bayagi karisti ...

Mega gainer kullanim : gunde 3 kere 2 scoops Sabah oglen aksam

Glutamine kullanimi ve creatine kullanan birinden bana onerinisi soylerse o sekilde kullanicam amacim yanlis kullanmamak ... Ayni zamanda
Antramen gunleri ve off iken soylerseniz inanin benim icin cok makbule gecer tesekkurler.

“Creatin” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir