Protein tozu amino duruş bozukluğu

Protein Tozları

Moderatör: murat tahan

darkness464
Yeni Üye
Yeni Üye

Protein tozu amino duruş bozukluğu

Mesajgönderen darkness464 » Şubat 25th 2014, 18:19

Öncelikle merhaba adım koray 18 yaşındayım yaklaşık 3 sene omuriliğimin eğri (kambur) olması sebebıyle ameliyat oldum sırtıma platin taktılar ama belim boynumda platin yok ameliyattan cıktıktan sonra yaklaşık 10 cm boy attım sonra zamanla boynum eğrileşti ve ister istemez duruş bozukluğu meydana geldi doktoruma kontrole gıttiğim zaman bana bır kac egzersız verdi ve cok zayıf olmamdan dolayı vede eğriliğimin geçmesi için güçlenmem için body ye yazılmamı tavsiye ettı yazıldım hocam sağolsun ilgileniyo istanbulda seminer olucak duruş bozukluğuyla ilgili oraya gıdıp benım ıcın bılgı alıcak neyse bu konuyu geçiyorum ben benım ıcın yapıcagınız yorum ıcın yazdım bunları Boy : 178 kilo:60

Protein tozu almaya karar verdim yaklaşık şuanlık 200-250 tl gibi bir bütçem var yaptığım protein tozu araştırmalarına göre 2-3 kg tarzında ürünler hep 170 250 arası markadan markaya değişiyo benim şaşırdığım nokta bızım salonda satılan Perfect nutrition vintage whey 3-fx protein tozu ve yanında +250 tablet aynı bu vintage adlı markadan amino ve shaker sadece 250 TL bende ilk başta almaya karar verdim araştırdım ama bu urunu kullanıp yorum yapan kımse yok 350 tl den düştü dedi hoca ındırımlıymıs sınırlı sayıda ayırttırdım daha almadım çok temkinli yaklaşıyorum bu kadar şeyin sadece 250 TL olmasına bunun için en son aklıma siz geldiniz bu konu hakkında bana yardımcı olursanız çok memnun olurum sizce alıyımmı yoksa baska bırsey mı onerırsınız.

darkness464
Yeni Üye
Yeni Üye

Re: Protein tozu amino duruş bozukluğu

Mesajgönderen darkness464 » Şubat 25th 2014, 18:20

darkness464 yazdı:Öncelikle merhaba adım koray 18 yaşındayım yaklaşık 3 sene omuriliğimin eğri (kambur) olması sebebıyle ameliyat oldum sırtıma platin taktılar ama belim boynumda platin yok ameliyattan cıktıktan sonra yaklaşık 10 cm boy attım sonra zamanla boynum eğrileşti ve ister istemez duruş bozukluğu meydana geldi doktoruma kontrole gıttiğim zaman bana bır kac egzersız verdi ve cok zayıf olmamdan dolayı vede eğriliğimin geçmesi için güçlenmem için body ye yazılmamı tavsiye ettı yazıldım hocam sağolsun ilgileniyo istanbulda seminer olucak duruş bozukluğuyla ilgili oraya gıdıp benım ıcın bılgı alıcak neyse bu konuyu geçiyorum ben benım ıcın yapıcagınız yorum ıcın yazdım bunları Boy : 178 kilo:60

Protein tozu almaya karar verdim yaklaşık şuanlık 200-250 tl gibi bir bütçem var yaptığım protein tozu araştırmalarına göre 2-3 kg tarzında ürünler hep 170 250 arası markadan markaya değişiyo benim şaşırdığım nokta bızım salonda satılan Perfect nutrition vintage whey 3-fx protein tozu ve yanında +250 tablet aynı bu vintage adlı markadan amino ve shaker sadece 250 TL bende ilk başta almaya karar verdim araştırdım ama bu urunu kullanıp yorum yapan kımse yok 350 tl den düştü dedi hoca ındırımlıymıs sınırlı sayıda ayırttırdım daha almadım çok temkinli yaklaşıyorum bu kadar şeyin sadece 250 TL olmasına bunun için en son aklıma siz geldiniz bu konu hakkında bana yardımcı olursanız çok memnun olurum sizce alıyımmı yoksa baska bırsey mı onerırsınız. ve salondakı bu işi yıllardır yapan abilerde bana alma sakın falan dıyolar iyi değil diyolar ben sana yardımcı olurum dıyolar kafam cok karıstı bana yardımcı olursanız cok mutlu olurum

Kullanıcı avatarı
MettÇK
VIP
VIP

Mesajgönderen MettÇK » Şubat 25th 2014, 21:50

-Perfect çok beğendiğim bir marka değil ama salonlarda çok kullanılıyor nedense...

-Bu parayla daha kaliteli ürünler alabilirsin internetten kampanyaları araştır dostum.

(Ama hindistan cevizlisinin tadını içten içe merak ediyorum :) )

darkness464
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen darkness464 » Şubat 25th 2014, 22:08

Salondaki abiler protein7 dıye bır sıteden syntha 6 yla Amino Max 8000 Complex Amino gaspari mi neymiş 2 tane de protein bar hediye yanında 240 lira kapıda ödemeymıs daha ıyı bu ıkısı dıyo sizce bu ıkısı daha mı iyi salondakı abıler genelde hep ınternetten alıyolar salondan toz amıno falan bısey almıyolar hiç

Kullanıcı avatarı
muscledude
VIP
VIP

Mesajgönderen muscledude » Şubat 25th 2014, 22:12

darkness464 yazdı:Salondaki abiler protein7 dıye bır sıteden syntha 6 yla Amino Max 8000 Complex Amino gaspari mi neymiş 2 tane de protein bar hediye yanında 240 lira kapıda ödemeymıs daha ıyı bu ıkısı dıyo sizce bu ıkısı daha mı iyi salondakı abıler genelde hep ınternetten alıyolar salondan toz amıno falan bısey almıyolar hiç

Darkness Merhaba ,

Salondaki lüzumsuz abilerine bakma sen normal yemeğine aban :) ,

Daha hiç gerek yok amino vs toz moz :).

Sen antrenmanına dinlenmene motivasyonunu yüksek tutmana ve beslenmene bak.

Kullanıcı avatarı
Kemal Siren
VIP
VIP

Re: Protein tozu amino duruş bozukluğu

Mesajgönderen Kemal Siren » Şubat 26th 2014, 11:46

darkness464 yazdı:...zamanla boynum eğrileşti ve ister istemez duruş bozukluğu meydana geldi..
Aşağıdaki başlığı oku lütfen;
http://www.vucutcu.com/forum3/viewtopic.php?t=24737

darkness464 yazdı:...hocam sağolsun ilgileniyo istanbulda seminer olucak duruş bozukluğuyla ilgili oraya gıdıp benım ıcın bılgı alıcak
Bu seminerin adı ne, nerede, ne zaman? Hocandan öğrenip buraya yazarsan çok makbule geçer. Ben de katılırım belki..

darkness464
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen darkness464 » Şubat 26th 2014, 22:01

tamam hocamdan öğrenıp yazarım abi

“Protein Tozları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir