KOMPLEKS WHEY

Protein Tozları

Moderatör: murat tahan

Onur Atakan Doğan
VIP
VIP

KOMPLEKS WHEY

Mesajgönderen Onur Atakan Doğan » Aralık 1st 2013, 22:52

Amix anabolitic masster.
Ultimate Prostar Whey
MP Assault

Bu ürünleri kullanıyorum. İçlerinde BCAA,GLUTAMİN,KREATAİN,BETA ARGİNİN ve güçlü amino asit profilleri var ilaveten BCAA GLUTAMİN gibi takviyelere gerek var mı ?

ultimate whey 1 serviste 6 gr.BCAA 2 servis 12 gr BCAA
1 serviste 4.216 Glutamin / Glutamic Acid 2 servis 8.5 gr Glutamin

MusclePharm Assault, her serviste 2 gram Beta-Alanin içermektedir. Bir servis 5-10 gr kreatin monohidratın etkisini taşımaktadır. Musclepharm Assault içerisindeki BCAA formülü 3:1:2 oranındadır.

Günde bu ürünlerle birlikte ortalama 15 gr BCAA ve 10 gr GLUTAMİN alıyorum.

Fakat dediğim gibi kopleks ürünlerdeki bu maddeler ne kadar etkilidir ilaveden ihtiyaç varmıdır ?

Kullanıcı avatarı
MettÇK
VIP
VIP

Mesajgönderen MettÇK » Aralık 2nd 2013, 21:06

Kullandığın ürünlerin içindeki ''Glutamik asit''... yani bu tam olarak günlük 10 gr glutamin aldığın anlamına gelmiyor takriben 2-3.5 gr kadar oluyor .s glutamin kullanmak gibi bir amacın varsa bu ayrıca satılan saf glutamin olmalı, çünkü maalesef içtiğimiz protein tozları, gainerlar vs. çoğu suplementlerin içine saf glutamin yerine onun bir zinciri olan glutamik asit koyuyor namussuzlar...

Onur Atakan Doğan
VIP
VIP

Mesajgönderen Onur Atakan Doğan » Aralık 3rd 2013, 00:19

Anladım şuan için gerek duymuyorum fakat BCAA gerekli içinde BCAA için yorumlarınız nelerdir ?

Kullanıcı avatarı
muscledude
VIP
VIP

Mesajgönderen muscledude » Aralık 3rd 2013, 08:04

Atakan Merhaba ,

MusclePharm daha iyi gibi duruyor , ama benim ek olarak söylemek istediğim birşey var ,

Dışarıdan uygun fiyata kaliteli bir bcaa toz veya hap formunda bir üründe alabilirsin benim tavsiyem F/P oranı olarak

Gaspari aminoblast :)

“Protein Tozları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir