Neyi ne kadar yapmalıyım yada yapmamalımıyım ?

Antrenman program teknikleri Program örnekleri ve sizin antrenman programlarınız .

Moderatör: murat tahan

threxanswer
Yeni Üye
Yeni Üye

Neyi ne kadar yapmalıyım yada yapmamalımıyım ?

Mesajgönderen threxanswer » Aralık 13th 2013, 11:49

Merhabalar bağlı bulunduğum spor salonundaki imkanlar
Fitness
Havuz
Sauna
Şok havuzu (sauna sonrası)
Buhar odası

Bu imkanlara sahibim amacım vücüdumu geliştirmek hocam gereğinden fazla yetersiz ne protein tozu almamda nede programlarımda yardımcı olabiliyor bu sebepten dolayı siz abilerimin başını ağrıtıyorum :/

Amacım kaslı ama hacimi yüksek olmayan bir vücut yani kilo almak istemiyorum bunun için 50 dakika koşuda yaklaşık 360 kalori yakıyorum her antreman öncesi düz koşu , her antreman sonrası weight loss programında koşuyorum yarı yarıya doğru yada yanlış bunu bilmiyorum aklımda sorular bayağı arttığı için artık buraya konuyu açtım.

Yukarıdada bahsettiğim gibi imkanlarım çok hangilerini yapmam doğru yada yanlış olur henüz adam akıllı bir programım bile yok protein tozu meselesine hiç girmiyorum bile :) bana bu konuda yardımcı olursanız gerçekten çok sevinirim

İlginize şimdiden teşekkür ediyorum.

Kullanıcı avatarı
MettÇK
VIP
VIP

Mesajgönderen MettÇK » Aralık 13th 2013, 12:16

Buhar odası havuz ve sauna kaslarını geliştirmeyecek :)

Fit bir vücut için klasikleşmiş olan beslenme yöntemini uygulayabilirsin yani kg. başına 1.5-2 gr protein... kalori hesabını da günlük harcadığın enerjiye orantılı olarak kaliteli karbonhidratlardan karşılayabilrsin (pirinç, bulgur, yulaf, kepekli ekmek).

Antrenman programın nedir?

“Vücut Geliştirme Antrenman programları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir