ağırlık çalışmak şart ama sırf yediğimiz besinlerlede olsa hiç ağırlık çalışmadan eskisine göre çok daha güçlü

Türkiye den ve dunyadan Fitness,bodyFitness haberleri yarışmalar vb.

Moderatör: murat tahan

tufan.oral
Üye
Üye

ağırlık çalışmak şart ama sırf yediğimiz besinlerlede olsa hiç ağırlık çalışmadan eskisine göre çok daha güçlü

Mesajgönderen tufan.oral » Şubat 17th 2016, 11:31

ağırlık çalışmak şart ama sırf yediğimiz besinlerlede olsa hiç ağırlık çalışmadan eskisine göre belli bir noktaya kadar da olsa sonuçta besinlerde kas yaptığı için eskisine göre çok daha güçlü olunabilirmi

farklı hareketlerde olsun aynı hareketlerde olsun set dinlenme aralığını hep 40 sn yapıyorum. doğrumu hocam sizce

güçlenmek için 5-6-7 tekrar ve 4 er set yapıp ağır çalışıyorum dinlenme süresi 10 saniye yapıyorum .farklı bilek egzersiz hareketine geçerken 40 saniyeye çıkıyorum set arasında. sadece bilek için.

100 gr lor daki whey ve casein proteinleri kaçar gramdır.

antremandan sonra bcaa proteinlerini sadece lordan yada sadece 2 adet yumurtadan karşılayabilirmiyim. orta şekilde çalışan biriyimm çok aşırı yoğun çalışmıyorum.

sırt kaslarımı çok fazla geliştirmek istemiyorum onun için barfiks yerine sadece şinav çeksem olur mu

Kullanıcı avatarı
MettÇK
VIP
VIP

Re: ağırlık çalışmak şart ama sırf yediğimiz besinlerlede olsa hiç ağırlık çalışmadan eskisine göre çok daha güçlü

Mesajgönderen MettÇK » Şubat 17th 2016, 19:54

1-) Maalesef hayır.

2-) Yeterli, ilerleyen zamanlarda kısaltılabilir.

3-) Güzel teknik.

4-) Süt proteinine nispeten daha hızlı sindirilir.

5-) Ne kadar kaliteli protein o kadar kas..

6-) Sadece barfiksle fazla gelişmez zaten. Barfiks öneririm.

“Body Fitness genel” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir