TÜM YÖNLERİYLE EVDE VÜCUT GELİŞTİRME

Egzersizler anatomi kas gelişimi vesaire.

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
biyologcem
VIP
VIP

Mesajgönderen biyologcem » Temmuz 4th 2012, 15:57

Yuksel baba tecrubelerin benim icin onemli.katkilarin zenginlik saglar baya.
@turus hizlial.com var.ordan cok aldim zamaninda.guvenilir ucuz

Turus
Üye
Üye

Mesajgönderen Turus » Temmuz 4th 2012, 16:12

Acilen Ağırlık almam lzm diğer ağırlıklar hafif gelio bide hiç egzersz yapma isteği kalmadı acilen yenileri lzm

Kullanıcı avatarı
srcagatay
Üye
Üye

Mesajgönderen srcagatay » Temmuz 4th 2012, 23:07

iskelet yazdı:Geçen Cem abi ile oturup ev de idman olayını detaylı şekilde konuştuk.. Sonuç olarak bu iş irade olan her ortamda olur.
Eve hangi makineler alınmalı, hardcore istasyonlar ile bütçe nasıl uygun hale getirilir, gerekli olan tüm hareketler için minimum kaç makine gerekir, ne kadar serbest ağırlık gerekir, ev için ne kadar boş alan gerekir gibi tüm sorular için yakın zamanda detaylı ve fotoğraflı bir yazı hazırlayacağım..
Kısacası eve bir salon kurulacak ve kapıya şöyle yazılacak; Home GYM..

Kardeşim "Home GYM" şiddetle bekliyorum şiddetle. 1 senelik yazılıcam Eylül başında. Eğer ucuza güzel bi sistem ayarlayabilirsem aynı fiyata, "Home GYM" kurarım daha avantajlı olur.

Kullanıcı avatarı
Murat POLAT
forumdostu
forumdostu
Konum: Anabolic Cad. Testeron Sokak no:30+1 Honkong / Uganda

Mesajgönderen Murat POLAT » Temmuz 5th 2012, 14:12

Yüksel Bayram yazdı:
_Murat_ yazdı:helal olsun
Resim

nette videoları dolaşıyor ben pek helal olsun diyemeyeceğim..aksine babasının sorumsuzluğu ....bu yaşata bir çocuk (4 yaşında) ağırlıkların altına girmemeli zira bir sürü sağlık sorunu kalp damar büyüme gelişme vs..bıraksın çocuk oynasın gezsin..hiç tasvip etmiyorum..

hocam dediğiniz doğru fakat ağacı yaşken eğiyor hem iyi hemde dediğiniz gibi sonuçta bir çocuk yaşıtları parkta iken o ağırlığın ama bu seviyeye getirdiysen çocuğu doktor kontrolü, yaşıtları gibi oynaması için zaman mutlaka bunlar düşülmüştür çocuk kafayı yer zaten oynamassa :)

Kullanıcı avatarı
Murat POLAT
forumdostu
forumdostu
Konum: Anabolic Cad. Testeron Sokak no:30+1 Honkong / Uganda

Mesajgönderen Murat POLAT » Temmuz 5th 2012, 14:14

srcagatay yazdı:
iskelet yazdı:Geçen Cem abi ile oturup ev de idman olayını detaylı şekilde konuştuk.. Sonuç olarak bu iş irade olan her ortamda olur.
Eve hangi makineler alınmalı, hardcore istasyonlar ile bütçe nasıl uygun hale getirilir, gerekli olan tüm hareketler için minimum kaç makine gerekir, ne kadar serbest ağırlık gerekir, ev için ne kadar boş alan gerekir gibi tüm sorular için yakın zamanda detaylı ve fotoğraflı bir yazı hazırlayacağım..

Kardeşim "Home GYM" şiddetle bekliyorum şiddetle. 1 senelik yazılıcam Eylül başında. Eğer ucuza güzel bi sistem ayarlayabilirsem aynı fiyata, "Home GYM" kurarım daha avantajlı olur.

1 sene gerçekten uzun bir süre umarım çalıştığın spor salonu sağlamdır... burda o olayı bulmak için çok uğraşıyoruz.

Turus
Üye
Üye

Mesajgönderen Turus » Temmuz 5th 2012, 15:28

Arkadşlar bu olimpik bar ve olimpik plaka dedikleri şeyler nedir???bilgisi olan varmı

Kullanıcı avatarı
srcagatay
Üye
Üye

Mesajgönderen srcagatay » Temmuz 5th 2012, 16:07

_Murat_ yazdı:
srcagatay yazdı:

1 sene gerçekten uzun bir süre umarım çalıştığın spor salonu sağlamdır... burda o olayı bulmak için çok uğraşıyoruz.

Abi benim 1 senede, yani bu 2. senem sayılır. İlk 8 ayda anca alıştı vücut. Artık bundan sonra takviye makviye 1 senede gerçekten ilerlemem lazım cünkü lise 3 olduk artık. Yaş da 19'a geldi. Yani sabahları 6-7 yumurta beyazım. Akşamları uskumru ya da tavugum herneyse abanıcam. Protein tozu, bcaa, kreatinleri de depoluycam. Gainer de alabilirim tekrar. Yağlandırıyor biraz ama umrumda değil artık. Hacimse hacim. Güçse güç. Sonuna kadar devam artık. Eylülde milat başlıyor.

Yiğit Doğan
VIP
VIP

Mesajgönderen Yiğit Doğan » Temmuz 5th 2012, 17:32

Google amcaya yazmak aklına gelmedi mi? Olimpik bar olimpiyatlarda kullanılan kalınlığa ve agırlık plakalarına uygun olan barlara verilen isimdir. Yani biraz kalındır ve ağırdır.
Turus yazdı:Arkadşlar bu olimpik bar ve olimpik plaka dedikleri şeyler nedir???bilgisi olan varmı

bileksiz
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen bileksiz » Temmuz 11th 2012, 15:49

çok teşekkür ederim bu konu bana lazım olan 2 konudan biri. :) sonunda bizi düşündünüz yehuu :D

bileksiz
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen bileksiz » Temmuz 13th 2012, 03:01

:( yaz bitiyor devamı yok mu

“Vücut Geliştirme Makaleler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir