4. aydayım gelişim nasıl ?

Kendi resimlerinizi bu başlık altına yollayın, yorumlar yapalım gelişmeleri takip edelim, tanışalım...

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
muscledude
VIP
VIP

Mesajgönderen muscledude » Aralık 29th 2013, 09:25

Hacim gerekli hacim ,

hoobas123
Üye
Üye

Mesajgönderen hoobas123 » Aralık 30th 2013, 02:04

boy 1.70 kilo 70 baba :) abes durur fazlası kilo verip fazlaliklardan kurtulup üzerine temiz bi şekilde koymaya bakcam , hedef 75 tabi temiz yağsiz olarak :) :)

MttÇK

ya bilmiyorum un dan uzak duruyorum temiz karbolar tuketiyorum ama olmuyor ya .s l cartine alicam nitrofull f1 yeni serilerden .s salondan kullananlar tavsiye etti bakalım bende deniyeyim .s ins istediğimi elde ederim .s

Kullanıcı avatarı
MettÇK
VIP
VIP

Mesajgönderen MettÇK » Aralık 30th 2013, 08:35

Yılbaşından önce suplement kampanyalarını takip et nitrofull alman şart değil.

Bu günlerde fiyatlar çok düştü, diğer hatırısayılır markalardan 1 kutu fiyatına 2 kutu alma şansı bile var şuan...

Kullanıcı avatarı
MettÇK
VIP
VIP

Mesajgönderen MettÇK » Aralık 30th 2013, 08:40

ahahahah bu arada internette gezinirken nitrofull'un sahte l carnitinine rastladım 29 tl :) :) :)

Sakın gidipte onlardan alma yağları yakıyım derken komple eritip yok ediyor insanı direk ölüyosun acılar içinde :) : ) :)

Kullanıcı avatarı
muscledude
VIP
VIP

Mesajgönderen muscledude » Aralık 30th 2013, 08:48

hoobas123 yazdı:boy 1.70 kilo 70 baba :) abes durur fazlası kilo verip fazlaliklardan kurtulup üzerine temiz bi şekilde koymaya bakcam , hedef 75 tabi temiz yağsiz olarak :) :)

MttÇK

ya bilmiyorum un dan uzak duruyorum temiz karbolar tuketiyorum ama olmuyor ya .s l cartine alicam nitrofull f1 yeni serilerden .s salondan kullananlar tavsiye etti bakalım bende deniyeyim .s ins istediğimi elde ederim .s

Öyle kolay değil yağsız büyümek iilaki yağlanıcaksın kendini kandırma lütfen.

Pikachu
VIP
VIP

Mesajgönderen Pikachu » Aralık 30th 2013, 15:58

Mutat??naapmisin sen o biceps leri aboooo dag gibi olmus hicde farketmemisim aboooooo!!!

Kullanıcı avatarı
muscledude
VIP
VIP

Mesajgönderen muscledude » Aralık 31st 2013, 09:20

Pikachu yazdı:Mutat??naapmisin sen o biceps leri aboooo dag gibi olmus hicde farketmemisim aboooooo!!!

Teşekkür ederim akın abi :) , zamanla dahada iyi olucak inşallah.

Her antrenmanda yüz şeklim değişene kadar kendimi zorluyorum. Günde 6 öğün yiyorum. bunların hepsi protein ve complex.carb'dan oluşuyor.

şuan 96 kiloyum.

Ayda bir program değişiyor , rutin olsun hareket olsun fark etmiyor vücudu her yönden sürekli şaşırtmayı seviyorum.

Pikachu
VIP
VIP

Mesajgönderen Pikachu » Aralık 31st 2013, 15:37

muscledude yazdı:
Pikachu yazdı:Mutat??naapmisin sen o biceps leri aboooo dag gibi olmus hicde farketmemisim aboooooo!!!

Her antrenmanda yüz şeklim değişene kadar kendimi zorluyorum. Günde 6 öğün yiyorum. bunların hepsi protein ve complex.carb'dan oluşuyor.

şuan 96 kiloyum.

Ayda bir program değişiyor , rutin olsun hareket olsun fark etmiyor vücudu her yönden sürekli şaşırtmayı seviyorum.

Abooo 96kg diyooo sen Akin abinlemi yarisiyosun? :) kac kiloydunda kac kiloya ciktin ne kadar zamanda boyun kac senin naaptin neettin yaglandinmi?Ben 98 ama yaglandim acayip bi sekilde.Goccum benim hadi hayirlisi bakalim.

Kullanıcı avatarı
muscledude
VIP
VIP

Mesajgönderen muscledude » Aralık 31st 2013, 22:19

Pikachu yazdı:
muscledude yazdı:

şuan 96 kiloyum.

Abooo 96kg diyooo sen Akin abinlemi yarisiyosun? :) kac kiloydunda kac kiloya ciktin ne kadar zamanda boyun kac senin naaptin neettin yaglandinmi?Ben 98 ama yaglandim acayip bi sekilde.Goccum benim hadi hayirlisi bakalim.

84 kilodan 96'ya çıktım ve tam 10 ayda oldu bunlar , . yağ oranı %16 idi hala aynı %16

boyum 1.93

Dert etme be akın abi bizde bu hırs varken varil gibi olsak gene yılmaz merak etme :)))))) canımın içi

hoobas123
Üye
Üye

Mesajgönderen hoobas123 » Şubat 9th 2014, 00:28

http://i.hizliresim.com/KZOGBa.jpg üniversite sınavı maglum 2 işi yürütmek zor hemde çok .... moralim çok bozuk

“Üye Resimleri & Yorumlar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir