Yönetim Kurulu

Moderatör: murat tahan

srht dmrs
VIP
VIP

Mesajgönderen srht dmrs » Eylül 5th 2012, 23:37

Ana konu senmişsin. Pardon !!! Konu nedir?

tiskelet
BANLANDI

Mesajgönderen tiskelet » Eylül 5th 2012, 23:48

Konu site sorunlari idi, Edip abiye iletilmesi gereken konulardi. Ama hic bahseden yok, konu bana, olmayan tecrubeme, dar beyin hacmime dondu.. Ve hala ilimli yaziyorumki bir hukukumuz var. Benim yetkilerim herkesten fazla olasi bilgi zenginligimden degil, forum alt yapisindan anlamam ve zaman bollugumdandir. Her zaman derimki benden daha cok emek veren varsa helali hos olsun.

Diger yonetimin yazmama konusuna gelir isek, herkesin bir sikayeti vardi istemydan herkes soylesin. Beni haksiz bulan varsa soylesin. Seni haksiz bulan varsada soylesin. Bir sonuca varilsin, konu uzamasin.

Kendi acimdan konu kapanmistir.

Yiğit Doğan
VIP
VIP

Mesajgönderen Yiğit Doğan » Eylül 6th 2012, 00:04

Dostlar. Bende olayı an be an takip ettim sizin özeliniz oldugu için acıkcası yazmayı uygun görmedim. Edip Abi ilede konuştum. geri planda kalma kararı aldım. Şu muhabbet ki ne güzel dostlugunuz var hepimizin birbirimizden sikayetleri olabilir. İllaki olacaktır. Bir telefonla halledilemiyor muydu da sorun buralara geldi bilemiyorum. Şu suçlu bu haklı diyemem. Hakem değilim büyüğünüz hiç değilim. İkinizide bir başka severim. Kız arkadasımla tanıstıracak kadar güvenirim. Yapmayın bunu birbirinize. Kimseyi üzmeyin birbirinizide sadece birbirinizi değil bizleride üzüyorsunuz.

srht dmrs
VIP
VIP

Mesajgönderen srht dmrs » Eylül 6th 2012, 00:12

Anlamamakta ısrar ettigin için kelimeyi oyle zikrettim. Sana hakaret söz konusu bile olamaz. Degersiz degilsin benim nazarimda. Diger konudaise beni aldin yere vurdun çöpe attin. Tecrube olayi cok farklidir. Meyve suyu ile deney yaparsan o laboratuvarin ben .... Git toz seker iç onun içi de cok farkli degil. Neyse umarim anlastik.

Mete,m ; ben niye göze batarım bilir misin?
Hitabetim sert ve keskindir, çoğu zaman kalemimden kan damlar. Okulda da çok disiplin cezası alırdım, burada da bu yüzden aldım.
Bir ortamda dili keskin olan her vakit mimlenir. Bu böyledir. Ben sivrilip konuştuğum için bu akşam giren bana girdi ama sağlık olsun. Bu söylemin sadece vesile idi. Benim karakterim budur. Hakikati söylerim.Hakikati dile getirmeyenler haklarıyla beraber haysiyetlerini de kaybederler. Hakikati söylemekten korkmam.

Ortada sevmedigim bir durum varsa susamam. Sen beni boyle oldugum icin kabul edemedin.

Beni seven boyle sevsin. Bu forumda sevenim de var sevmeyenim de. Benim icin herkes candır. Allah gunah yazmayacagini bilsem Ataturk hakkinsa bazi seyler dile getirmezdim amabu benden kiyamet gunu sorulur. Bildigimi derim. Amaburasi onlari soylenecek yer mi? Forum Edip hocanin o soyleyemezsin der konu kapanir. Soylemek lazim midir? Bence lazimdir? Kul kakkina girer ayvayi yerim.

ihsan fikircioglu
VIP
VIP

Mesajgönderen ihsan fikircioglu » Eylül 6th 2012, 01:16

Yiğit Doğan yazdı:Yapmayın bunu birbirinize. Kimseyi üzmeyin birbirinizi de sadece birbirinizi değil bizleri de üzüyorsunuz.

Bir telefon açsanız, yan yana gelseniz 5 dakika sürmeyecek belki kırgınlığınızın gitmesi yapmayın abi lütfen.

“copluk” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir