Yönetim Kurulu

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
biyologcem
VIP
VIP

Mesajgönderen biyologcem » Eylül 5th 2012, 21:23

Edip Toçsoy yazdı:cem dedigim gibi bu benim kararim kimseyle alakasi yok ilk kez yasamiyoruz bu sorunu serhatla konu kapanmistir benim adima .Bu verdigim karara saygi bekliyorum o kadar.Ancak baska aranizdan bu olanlardan ve sitemizden stres yasayan varsa tabiki onlarinda uye olarak devam etmesinde fayda var...
abi o zaman senden ricam bende üye olarak devam ediyim.benim yerime en azından daha faydalı olabilecek birilerini alırsınız.kararlarına saygılıyım abi.
beni onurlandırdınız..teveccühünüzden dolayı teşekkür ediyorum.

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Eylül 5th 2012, 21:25

rica ederim cem basimizin ustunde her zaman yerin var istegini yerine getiricem.

srht dmrs
VIP
VIP

Mesajgönderen srht dmrs » Eylül 5th 2012, 21:30

biyologcem yazdı:edip abi; serhat devam etsin ... beni alın görevden..eşimin vefatından sonra uzun süre girmedim ve soğumuşum..ve bu yüzden son zamanlarda çok faydam dokunmuyor foruma..
hakkımı serhata devrediyorum..

Başkan sen devam et, biz hurdaya ayrıldık. Hem benim ciddi sağlık sorunum var,gözüm son zamanlarda çok kötüleşti ve yorulmasını istemiyorum. Her gün daha da kötü bir hal alıyor. Ben yaşlı bir kurt olarak hep forumdayim ve surekli yazmaya devam edecegim.

Kullanıcı avatarı
biyologcem
VIP
VIP

Mesajgönderen biyologcem » Eylül 5th 2012, 21:31

Edip Toçsoy yazdı:rica ederim cem basimizin ustunde her zaman yerin var istegini yerine getiricem.
teşekkürler abiciğim.

srht dmrs
VIP
VIP

Mesajgönderen srht dmrs » Eylül 5th 2012, 21:34

İhsan ; ben inandigim her kişiye yardim ederim. Yardim ettigim kisilerin vucutlari da ortada goruyorsun. Sen calis ve sabret, ben de sana puf noktalar hakkinda bilgi verecegim. Telefon numaram profilimde yaziyor, ister ara ister forumdan sor. 500 kere soraan 500 defa cvp veririm.

Kullanıcı avatarı
biyologcem
VIP
VIP

Mesajgönderen biyologcem » Eylül 5th 2012, 21:34

XXXX yazdı:
biyologcem yazdı:edip abi; serhat devam etsin ... beni alın görevden..eşimin vefatından sonra uzun süre girmedim ve soğumuşum..ve bu yüzden son zamanlarda çok faydam dokunmuyor foruma..

Başkan sen devam et, biz hurdaya ayrıldık. Hem benim ciddi sağlık sorunum var,gözüm son zamanlarda çok kötüleşti ve yorulmasını istemiyorum. Her gün daha da kötü bir hal alıyor. Ben yaşlı bir kurt olarak hep forumdayim ve surekli yazmaya devam edecegim.
bende zaman buldukça yazacağım tabi dostum.burdaki dostluk başka nerde var ki?devam tabiki.ama üye olarak.

srht dmrs
VIP
VIP

Mesajgönderen srht dmrs » Eylül 5th 2012, 21:38

biyologcem yazdı:
XXXX yazdı:

bende zaman buldukça yazacağım tabi dostum.burdaki dostluk başka nerde var ki?devam tabiki.ama üye olarak.

Can dostum benim.

Tavuk goğsü yemem lazım. Telefonlaşırız kardeşim. ÖPTÜM SAY GÖMDÜM BYE. :)

ihsan fikircioglu
VIP
VIP

Mesajgönderen ihsan fikircioglu » Eylül 5th 2012, 21:45

İhsan ; ben inandigim her kişiye yardim ederim. Yardim ettigim kisilerin vucutlari da ortada goruyorsun. Sen calis ve sabret, ben de sana puf noktalar hakkinda bilgi verecegim. Telefon numaram profilimde yaziyor, ister ara ister forumdan sor. 500 kere soraan 500 defa cvp veririm.

Eyvallah eksik olma abim.

Kullanıcı avatarı
biyologcem
VIP
VIP

Mesajgönderen biyologcem » Eylül 5th 2012, 21:53

XXXX yazdı:
biyologcem yazdı:
XXXX yazdı:

Can dostum benim.

Tavuk goğsü yemem lazım. Telefonlaşırız kardeşim. ÖPTÜM SAY GÖMDÜM BYE. :)
Öptüm say gömdüm bye mi?? töööbe yarabbim ya :) alemsin..

tiskelet
BANLANDI

Mesajgönderen tiskelet » Eylül 5th 2012, 21:57

Yazmam gerektiği için yazıyorum, geçmiş bir hukukumuz var.

Yönetimden kimsenin mesajını habersiz silmedim. Serhat'ın ekto başlığına yazdığı meyvesuyu konusu gereksiz yere uzadığı için bazılarını sildim ve Serhat'a haber verdim. Kendisi bana hepsini sil dedi ama hepsini silmedim, onun görüşüde bir fikirdir ve hala eski sayfalarda durmakta, isteyen kontrol edebilir.

Yönetimden kimsenin mesajını editlemedim. Serhat'ın bir mesajını editlemiş ve kendine haber vermiştim, o da haklı bulmuştu, konuyu hatırlamıyorum.

Yönetim şikayet başlığında yazılanları sildim ve siler silmez bu başlık altından sizlere bildirdim. Biz yönetim olarak bir aileyiz ve ne hatamız olursa olsun bu bizim aramızdadır. Eski üyelerinde içinde olduğu bir çok bizi sevmeyen kişi zaten forumu gizliden takip etmekte iken, bizim birbirimize düştüğümüzü görmesinler diye mesajları sildim. Zaten orası uygun bir yer değildi. Sizler Edip abiye yazdınız görsün diye ama onun harici herkes gördü.

Sonuç olarak görevimi kötüye kullanmadım. Dediğim gibi çoğunluk isterse görevimi bırakırım. Bu görev bana üyeler arasında şan ve şöhret katmıyor, aksine zamanımı alıyor ve strese sokuyor. Üyelerin zerre kadar umrunda değilim, onlar cevaplarını alır ve giderler. Hatta bazı güvendiklerimiz arkamızdan konuşur, yazdıklarımızı başkalarına aktarırlar. Sanarlarki bizim haberimiz yok, öyle sanmaya devam etsinler.

Ekto başlığında karşıt görüşü olanlar ayrı başlık açıp bana küfür edebilirler. Ama o başlığın altında hassas olduğumu söyledim. Ayrıca ekto konusunda birisinin bana öğüt vermesi için, kendisinin ekto olup bana tecrübeleri deneyerek gelmesi lazım. Ektolar için ye iç çalış kas yap mantığı yoktur ve inanmasanızda bu kadar kolay değildir.

Supplement başlığında kızdığım nokta ise şudur; biri gelir ve gainer alma şekerli su der. Çünkü tüm dünya gerizekalı, bizler gerizekalıyız gainerin içinde şeker olduğunu bilmiyoruz. 100 sayfalık başlık bu mesaj ile çöker. Çünkü bizler gainer içip fayda almadık, 500gr pirinç yedik gaineri kestik takip etmedik, ezbere konuşuyoruz.

Ben kimsenin başlığına gidip katılmadığım noktaları belirtip, karıştırıcı bir mesaj yazmadım. Saygı duydum sustum. Mezo veya endo bir vücut için verilen tavsiyelere, hiçbir zaman birebir tecrübem olmayacağı için karşıt yazı yazmadım. Ekto da olan mezo da olacak diye bir kesinlik yok çünkü.

Ben ekto başlığı açtım, kendi çapımda yardım ediyorken nedense bir çok kişi bana düşman oldu.

Burdaki herkes ile yüzyüze baktık, aynı evde kaldık, aynı kaptan yedik, elimizde ne varsa ikiye böldük. Geldiğimiz noktaya bakın..

Modluklar kapatılıyor, görevler bitiyorsa eğer, herkes emin olsunki benim bir etkim yoktur. Edip abi benden etkilenecek biri değil zaten.

Ben Edip abiyi savunmadım hiçbir zaman, bunu çok kez konuştuk. Burada bana görev verilmiş ve güvenilmiş, bende hakkını vermeye çalıştım.

Beni biraz tanıyan bilirki özel özelimdir ve çok hassasımdır. Benle özeli olanlar emin olsunki hala o özeller bendedir ve özel olarak kalacaktır. Küslük ile ortaya çıkan sırlar kişinin karakterini yansıtır, öyle olmadığımıda herkes bilir.

Sanal alemde 9. yılım oldu. Neler başladı neler bitti. Sanalı gerçeğe taşıdık, yeri geldi aile olduk ama hepsi bitti gitti. Neden bitti hep boktan nedenlerden, neden gitti siktiripoktan konulardan. Değdi mi tabiki hayır.

Çok üstüme gelindi ama sustum, hala kabul etmeyen, haksız taraf olarak gösteriliyorum. Haksız değilim, olsaydım kendimi savunmazdım. Benim tek suçum herkese eşit davranmak ve yönetimi üyelere küçük düşürmemek için, hepimizin iyiliği için son 5 mesajı silmem.

Eğer benim adminliğim kapatılacak ve sorun çözülecek ise çok açık söylüyorumki şimdi kapansın. Hiç ama hiç umrumda değil. 5 mesaj sildim diye herşey unutuldu ve düşman ilan edildiysem, ayrılıklar başladı ise zaten başka sorunların olduğu aşikar.

Ayrılıklar hakkında konuşmak istemiyorum. Olmasını istemezdim. Serhat'ın mod olması için Edip abinin kafasının etini yedim, kefil oldum, yeri geldi çok ısrar ettim. O yüzden kimsenin ayrılması beni mutlu etmez, hoşuma gitmez.

Yönetim kadrosu komple sıfırlanabilir, eğer insanlar düşman olacaksa ve bu çözüm olacaksa. Benim görevim zaten bir gün bitecek, bittiği gün kabuğuma çekilir ve sporuma devam ederim. O gün belki yarındır belki 10 yıl sonra.

Burda bir sorun olduysa cep telefonumun çalmasını beklerdim. Kolayca arayan kimse beni aramadı. Bu da bazı sorunların olduğunu ortaya çıkarır.

Yazacak çok şey var ama gerek yok. Ben zaten düşman olarak ilan edilmişim. Kimse beni sevmek zorunda değil.

Pişmanlık acizliktir. Ben herzaman derimki, iyiki herşey yaşanmış.

Yine herzaman derimki, SANALDA BAŞLAYAN İLİŞKİ, SANALDA BİTER. Galiba yine haklı çıktım..

“copluk” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir