2013 Arnold Classic Profesyönel Vücut Geliştirme Yarışması

IFBB Profesyonel ve amatör vücut geliştirme yarışmalarını, Nabba, Wabba ve ülkemizde yapılan vücut geliştirme yarışmalarından haberler, sonuçlar ve resimlere ulaşabilirsiniz. Mr. Olympia , Arnold Classic ve diğer vücut geliştirme yarışmalarından haberlere , resimlere ve gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Mart 7th 2013, 16:39

uzun zamandır mr.olimpia ve bu tür yarışmaları fazla takip etmiyorum nedenide sponsor ve kulis desteği güçlü olan bu tür yarışmalarda avantajlı...
bu yarışmaya gelirsek bir çoğunuzun aksine ben dexter jacson a sempatim var podyumda duruşu, estetiği,yarışma hırsı üst düzeyde bu yarışmada belki 1.liği hak etmedi olabilir ama bir yarışmada dexter gibi bir müsabık varsa ondan korkacaksın...
bu yarışmada bir olmazdıda 2 olurdu ama 3 ve aşağıda bir formu yok hep formunda istikrarlı bir adam dexter dikkat edin kötü bir formda olduğu yarışma görmemişsinizdir...
cedric e gelince 1.olurmuydu olmazmıydı bilemem ama 6.lık çok ağır olmuş...
pakulskiyi fazla tanımıyorum ölçü ve definasyonu iyi ama eksik olan estetiği ve simetrisi poz durumunda nasıl bir fikrim yok dexterın arkasından 2.olması onun için bir başarıdır bence...

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Mart 7th 2013, 16:43

2013 Arnold Classic Results Sonuclar :

1- Dexter Jackson
2- Ben Pakulski
3-Toney Freeman
4-Johnnie Jackson
5-Hidetada Yamagishi
6- Cedric McMillan

bana göre sıralama şu şekilde olmalıydı tabiki bu yorumları fotolardan yapıyorum canlı emin olun çok farklı oluyor burdan biz ne kadar isyan etsekte canlı izlemek çok farklı...
1.dexter
2.cedricveya 3
3.pakulski veya 2
4.freeman
5.jakson
6.yamagishi

Kullanıcı avatarı
vct_glstrm27
VIP
VIP

Mesajgönderen vct_glstrm27 » Mart 7th 2013, 18:48

cuneytust yazdı:uzun zamandır mr.olimpia ve bu tür yarışmaları fazla takip etmiyorum nedenide sponsor ve kulis desteği güçlü olan bu tür yarışmalarda avantajlı...
bu yarışmaya gelirsek bir çoğunuzun aksine ben dexter jacson a sempatim var podyumda duruşu, estetiği,yarışma hırsı üst düzeyde bu yarışmada belki 1.liği hak etmedi olabilir ama bir yarışmada dexter gibi bir müsabık varsa ondan korkacaksın...
bu yarışmada bir olmazdıda 2 olurdu ama 3 ve aşağıda bir formu yok hep formunda istikrarlı bir adam dexter dikkat edin kötü bir formda olduğu yarışma görmemişsinizdir...
cedric e gelince 1.olurmuydu olmazmıydı bilemem ama 6.lık çok ağır olmuş...
pakulskiyi fazla tanımıyorum ölçü ve definasyonu iyi ama eksik olan estetiği ve simetrisi poz durumunda nasıl bir fikrim yok dexterın arkasından 2.olması onun için bir başarıdır bence...

:shock: :shock: :shock:

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Mart 12th 2013, 07:11

[video width=660 height=415]http://www.youtube.com/v/GUZJrdfaz-g[/video]

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Mart 12th 2013, 15:17

baba bu videodanda görülüyor dexter almış...

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Mart 12th 2013, 16:20

AYNEN cuneyt bu ilk call bunu seyretseydim bende gozum kapali dexter verirdim sonuc temiz

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Mart 12th 2013, 16:30

edip baba beni biliyorsun ben bu sporda estetiğe çok öen veriyorum...şimdi bu adamda estetiğin yanında simetri ölçü ve definasyonda var...bence dexter uzun bir süre daha bizlerle... :)

Kullanıcı avatarı
Asil Çeçen
VIP
VIP

Mesajgönderen Asil Çeçen » Mart 12th 2013, 17:19

Dexter hakederek aldı inanılmaz bir simetrisi var.Ama diğer sıralamalar yanlış.

Kullanıcı avatarı
bodybuilder
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen bodybuilder » Mart 13th 2013, 03:20

her türlü dexter almış

Kullanıcı avatarı
Maxime
Üye
Üye

Mesajgönderen Maxime » Mart 13th 2013, 12:33

Ben Pakulski içimden en çok geçen kişiydi Dexter yaşına rağmen helal olsun ne yapacağı hiç belli olmayan bir isim Ronny ilk 5 girmemesi beni üzdü açıkcası benim asıl merak ettiğim Evan Centopani olmaması katılsaydı işler belki değişirdi gibime geliyor Arnold 2012 gördüğümde bu adam 2012 olmadı ama 2013 üstüne oturur demiştim ama katılmamış

“Vücut Geliştirme Yarışmalar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir