Kadıköy'de salon tavsiyesi

Vücut Geliştirme ile ilgili magazin niteliğindeki konularla ilgili mesajlar.SORU SORMA BAŞLIĞI DEĞİLDİR !

Moderatör: murat tahan

norther23
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadıköy'de salon tavsiyesi

Mesajgönderen norther23 » Ağustos 18th 2012, 11:16

Rıhtımla arasında en fazla 3 km olsun bir de ucuz olsun, fazla şey mi istiyorum ? =D

Okula yakın yurt buldum, bir de sizin sayenizde yurda yakın salon bulursam mükemmel olur. Tavsiye verebilirseniz çok yardım etmiş olursunuz, şimdiden teşekkür ederim. : )

Şahin Sports Academy varmış, hala açık mı orası acaba?

norther23
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen norther23 » Ağustos 21st 2012, 14:34

Arkadaşlar/abiler 10 gün sonra hayırlısıyla İstanbul'dayım, salon bulmam lazım. Gerçekten yardıma ihtiyacım var. :/

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Ağustos 21st 2012, 15:35

şahin spor akademisine git zaten fiyatları senin için uygundur ama öle fazla birşey bekleme undergrund bir spor salonudur ve bende ilk orda başladım o zaman adı atletik spor centerdı...şimdiki sahin benim yakın arkadşımdır onu bul cüneyt hocanın selamı var de başla...

norther23
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen norther23 » Ağustos 22nd 2012, 12:03

cuneytust yazdı:şahin spor akademisine git zaten fiyatları senin için uygundur ama öle fazla birşey bekleme undergrund bir spor salonudur ve bende ilk orda başladım o zaman adı atletik spor centerdı...şimdiki sahin benim yakın arkadşımdır onu bul cüneyt hocanın selamı var de başla...
Sağ olun hocam. Çalışmaya ağırlık olsun da yaratıcılığımızla alet sıkıntısını gideririz diyorum :)

Primarycat
Yeni Üye
Yeni Üye

Re:

Mesajgönderen Primarycat » Şubat 6th 2016, 09:46

cuneytust yazdı:
> şahin spor akademisine git zaten fiyatları senin için uygundur ama öle
> fazla birşey bekleme undergrund bir spor salonudur ve bende ilk orda
> başladım o zaman adı atletik spor centerdı...şimdiki sahin benim yakın
> arkadşımdır onu bul cüneyt hocanın selamı var de başla...

Merhaba ben google'da aratirken denk geldim mesajiniza. Biraz eski bir mesaj bu ama bir umit belki yanit alabilirim. Ben Sahin hocaya ulasmak istiyorum telefonunu kaybettim. Ve salon da kapandi. Etraftaki esnaftan da bilen kalmadi numarayi. Kendisiyle calismak buyuk zevkti. Acaba sizde varsa telefonunu yollayabilir misiniz bana?

“Vücüt Geliştirme Main Forum” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir