EPHEDRINE YANI EFEDRIN

Steroidler anabolizan ilaçlar hakkında tartışma ve bilgi edinmek için yazılarınız.

Moderatör: murat tahan

badell
Üye
Üye

Mesajgönderen badell » Şubat 18th 2006, 20:18

bonibon icsen efedrin diye, yine ayni seyleri yasarsin.

almanyada ki bonibonlar öyle galiba size bonibon diye ne veriyolar bilemem.....

sumer cetinkaya
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen sumer cetinkaya » Şubat 18th 2006, 22:29

sümer bende ilk defa bu sporu yapýpta bonibon la efedrini yanyana tutan birini görüyorum.roninin yaa babyyyy yeaaaap diye baðýrdýðý videoyu izle bak bakalým bonibonmu kullanmýþ çam sakýzýmý....ben açýk adamým ne yapýyosam söylerim baþkalrý gibi doping testinde çýkýp men cezasý almam..

burada amacimiz insanlara doping ilaclarini özendirmek degil! bunun yapildigi baska siteler var, isteyen gider oralarda yazar anlatir, ne iciyo, ne caktiriyorsa!!!

"PLACCEBO EFFECKT" tip dünyasinin cok yakindan tanidigi bir olay. efedrin bu efekti gösteren cok basit bir ilactir!!! sonucta sacede nabzini yükseltir, bu bütün astim ilaclarinin bir yan etkisidir... Bu yönde yapilan onlarca arastirma ve testler vardir. placcebo effekt icin doktorlar hastalarina ilac yerine bonbon (seker) verirler. bir cok hasta ilac aldigini sanip iyilesir.

ayrica, eger ronienin vucudunu efedrinle yaptigina inaniyorsan sana diyecegim tek bir sey var "BRAVO"!!! kullanmaya devam et. ozaman türkiye avrupanin en büyük efedrin üreticisi oldugundan yakinda bircok ronie cikar heralde bizden!!!

“Steroidler & anabolizanlar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir