ilk kurum hakında yardım

Steroidler anabolizan ilaçlar hakkında tartışma ve bilgi edinmek için yazılarınız.

Moderatör: murat tahan

onepac
Üye
Üye

ilk kurum hakında yardım

Mesajgönderen onepac » Kasım 3rd 2006, 13:42

selam abıler 2 yıl body den sonra ılk kurumu yapmak ıstıyorum az cok benım vucudu bılıyosunuz bana bır hocam 13XXX 11 XXXX kullancaktım 10 haftaya bolcektık ama bunlar yunan dı sımdı yenı basladıgım salondakı hocam 10XXXX 10 XXXX bırde XXXXX dedı 10 haftalık ama bunlarda alman yapımı mıs sızce hangısı daha etkılı almanmı yunanmı ve ılk kur ıcın yetermı sızce yardımcı olursanız sevınırım selametle

Kullanıcı avatarı
Caglar Cesur
VIP
VIP

Mesajgönderen Caglar Cesur » Kasım 3rd 2006, 14:19

Şimdi emrah daha once kendı resımlerını koymussun sıteye hıcbırsey kullanmadım amıno asıt kullandım falan demıssın..Buraya kadar hersey normal ama sımdı de steroıd kullanmayı dusunuosun hemde 18 yasında steroıd kullandıgın zaman hem senın teststeron sewıyenı hemıc organlarını hemde psıkolojını yanı kısacası senın gelısımını etkıleyecek saglıgınla bıle bıle oynayacak ılaclar kullanmak ıstıosun..bence kullanmamalısın ılerde ah keske!! dıebılırsın ama unutmakı bu ısın donusu yoq..

Sitemizde kür orneklerı wermek yasaktır sanırım bunu uye kurallarından okumamıssın..

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Kasım 3rd 2006, 14:52

Uzuluyorum hemde cok uzuluyorum 18 yasinda bir genc bir salonda ne idigu belirsiz hoca artigi tarafindan yazilan bir kurle sagligiyla oynaniyor.

Onepac bu sana 18 yasinda bu kuru yazan hocanin ismini salon ismini bana verirsen zevkle bu adami desifre ederim bu kabul edilemez bir olay.

Genc arkadaslar vucut gelistirme ilacla yapilmasi gereken ve buyumek icin ilaclara mahkum oldunuz bir spor degildir.

Bazi spor salonu artigi yerlerde sizler kandirilarak paraniza goz dikilerek sagliginizla bir hic ugruna oynanamaktadir sizlere satilan ilaclarin da yuzde 90 i sahtedir.

Bu tarz size ilac satip kur yapmaya yeltenen hocalari salonlari bize bildirinki burdan yayinlayalim ve insanlari uyaralim.

Ve altini tekrar ciziyorum bu sitede kurlerle ilgili herhangibir ozendirici uygulamada tanitim disina cikip ozendirici hava yaratilan hic bir unsura izin vermem.

Ben bu forumda az insan olsun sporcu olsun raziyim cok insan olup birbirini zehirleyen genc lerin rahatlikla okuyabildigi ortamda steroid konusularak kurler yazilan bu kurlerin ilaclari temin edilen ve utanmadan spor adina forum kurduklarini idda eden insanlarin bulundugu spor sitelerine benzetmeyin.

Steroidler sagliga zararli aliskanlik yapan maddelerdir kisa zamanda gelen basari aldaticidir, sizi yaniltan bir basaridir bunun devamliligi icin devamli kurlerde ilaclar arttirilir, buda sizleri fasit bir daireye hapseder zaman icinde salona bile gidip calisamazsiniz ilac almadan ve steroidlere bagimli halde yasamaya baslarsiniz.

Spor saglik icin yapilir sagliginiza zarar vermek icin degil.

Profesyonel duzeyde steroidler konusulur konusulmalidir cunku ne yazikki her spora steroid illeti bulasmistir.Bu nedenle bizlerde steroid konusuyoruz tartiosiyoruz belkide kullaniyoruz kullananlari biliyoruz.

Ancak 12 ila 13 yasinda cocuklarin bile girip okuyabildigi herkese acik yerlerde bunlari konusmuyoruz ve konusturmuyoruz.
En son Vucutor3 tarafından Kasım 3rd 2006, 15:09 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Kasım 3rd 2006, 15:01

salon sahibi ve hocanın adını öğrenebilirsek sevinirim

onepac
Üye
Üye

Mesajgönderen onepac » Kasım 3rd 2006, 15:09

hocalarım kusura bakmayın hoca ve salonun ısmını veremem ama sunuda bılıyorum benım gıbı derece yapmak ıstıyen herkez kullanmıs ben natural bır vucut ıstemıyorum ısteseydım zaten sımdı gayet ıyı bır vucudum var burda bırakırdım ama ben cok yukselmek ıstıyorum 6 ay full yemege ve supplement yuklendım ama en son cıktıgım kılo 67 dahada gıtmıyo vucut durdu artık ılerlemıyo son kılom o baskada yok ya hayallerımden vazgeccen yada zararı goze alıcam umarım anlatabılmısımdır lutfen yanlıs anlasılma olmasın kusura bakmayın

Kullanıcı avatarı
ahmet canaydin
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen ahmet canaydin » Kasım 3rd 2006, 15:16

Yaşın 18 ilerlemiyorsun öylemi bunlar boş konuşmalar bunlar cahilce konuşmalar daha nasıl besleneceğini bilmiyorsundur ve gelişmiyorum diye hayıflanıyorsun .18 yaşında gelişiminin durması imkansız olsa olsa senin salondaki hocanın paraya ihtiyacı vardır.

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Kasım 3rd 2006, 15:19

Guzel bu basligi cok sevdim.Nedenine gelince bir genc var elimizde su an 18 yasinda ve gelisiminin durduguna inanmis ve hocasininda destegiyle onayiyla ilac yani steroid kullanmaya karar vermis bu konuyu enine boyuna konusalim bu arakdasimiz ilac kullanmalimi kullanmamalimi neden kullanmali neden kullanmamali herkesin firkirlerini almak istiyroum.

Lutfen sitede bulunan butun uyelerimiz fikrilerini bu konuda belirtsinler...

onepac
Üye
Üye

Mesajgönderen onepac » Kasım 3rd 2006, 15:20

tesekkur ederım hepenızden kafanızı sısırdım selamtle

Kullanıcı avatarı
Tuna
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen Tuna » Kasım 3rd 2006, 15:21

18 yaşında gelişimin durması imkansız bişey. doğal yoldan dewam etmelisin. aklınıza mukayet olun, iradenize sahip çıkın. bu ilaçları kullanmak uyuşturucu kullanmaktan farksız. uyuşturucuyu zaten hepimiz biliyoruz... Kolay gelsin..

Kullanıcı avatarı
ahmet canaydin
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen ahmet canaydin » Kasım 3rd 2006, 15:27

Kafa şişirme yok burda sen paylasım yapmışsın bizlerle bizlerde yorum yapıcaz senle sohbet edicez hemen kaçma öyle.Genç arkadaşım bu sporda belli bir yaşa kadar kür yapılmaz bu sana çok zarar vercektir nedenlerini işi daha iyi bilenler anlatacaktır.Seni korkutup kaçırma gibi bir niyet burda yok amaç sana bir nebze doğru olanı sunmaktır.

“Steroidler & anabolizanlar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir