Taylor Lautner Vücudu Gibi Bir Vücudu Nasıl İnşa Edebilirim?

Bu forum spora yeni başlayanlar yada başlama arzusunda olanlar için açılmıştır. Aklınıza takılan tüm soruları sorun. Tabii soru sormadan önce sitedeki yazıları ve daha önce sorulmuş soruları ve cevapları okuyunuz!

Moderatör: murat tahan

TheDark006
Yeni Üye
Yeni Üye

Taylor Lautner Vücudu Gibi Bir Vücudu Nasıl İnşa Edebilirim?

Mesajgönderen TheDark006 » Ağustos 20th 2013, 15:23

Abiler Öncelikle Merhaba Ben Siteye yenı kayıt oldum 14 yaşındayım boyum 1.80 kılo tam bılmıyorum ama 55-60 arası olmalı benım acil vücut geliştirmem lazım bi spor salonuna yazıldım haftada 3 gun gidiyorum ama pek çalıştırmıyorlar ben Evde kendimde çalışıyorum ama bilinçsizce Önem Verdiğim noktalar göğüs ve karın Kasları Yani Tam istediğim Vücut tipi tylor lautner Vücudu Tam İstediğim gibi ideal bi vücut lütfen yardımcı olun bildiklerinize ihtiyacım var benimde vücut geliştirmem için şimdiden teşekkür ederim :)
(Ha Biceps Kol Kası İle İlgilide Bilgi verirseniz sevinirim :) )

Kullanıcı avatarı
İlter Elmas
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen İlter Elmas » Ağustos 20th 2013, 21:53

Aynı başlıkları birden fazla kere açmayın.

Kullanıcı avatarı
L.Dean
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen L.Dean » Ağustos 21st 2013, 00:21

Öncelikle beslenmene dikkat,detaylar forum mevcut,
yeni başlayanlar için bir antrenman seç,zamanla daha sert antrenmanlara geç,forumda mevcut.

Karın için ağır kilo,düşük tekrar,nizami çalış.Aynı diğer bölgeler için yapacağın gibi.
Bence; Üst karın için 20 tekrar,alt karın için 12 tekrar,"taylor lautner"ın odanis kasları belirgin,büyük oranda adonisi çalıştıran hareket 12 tekrar.

Göğüs ve kol için sitedeki makaleleri oku,diğer bölgeler için olanlarıda.

Zaten bu sorduğun soruların cevapları forumda mevcut,araştır-bol bol oku-öğrendiklerini dene,zamanla hedefinden daha iyi bir vücuda ulaşırsın,bol şans :).

mehmetsaityilmaz
Üye
Üye

Mesajgönderen mehmetsaityilmaz » Ağustos 23rd 2013, 13:48

onun anatomisi farklı herşeyi farklı senin farklı benim farklı , sen iyi beslen iyi antreman yap gerisi allaha bırak , belki ondan daha iyi olacaksın ,

TheDark006
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen TheDark006 » Ağustos 24th 2013, 14:36

Cok Teşekkür ederım Size :) L.Dean Abi Yenı Basladıgım ıcın Anlatmak ıstedıgın Bazı Seylerı anlamadım USt karın - Odanıs Felan ama genede teşekkür ederım :)

“Vücut Geliştirme Yeni Başlayanlar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir