xpro nox hakkında

Moderatör: murat tahan

hypers
Üye
Üye

xpro nox hakkında

Mesajgönderen hypers » Ocak 8th 2013, 23:41

Spor salonumda çoğu ürün Xpro markası adı altında satışta aranızda kullanan var mı bu markayı fiyatları makul alman bi firma :S

Kullanıcı avatarı
Kemal Siren
VIP
VIP

Mesajgönderen Kemal Siren » Ocak 9th 2013, 11:44

http://www.xpronutrition.com/index.php? ... ntule&id=7

Burada sattıkları ürünler var. Kendi haklarında çok az bilgi veriyorlar. Xpro Türk markası. Yakamoz gıda yurtdışından bu ürünleri kendisi için yaptırmış, paketlettirmiş ve ithal etmiş.

Keşke nerede yaptırdıklarını ve labaratuar testlerini de yayınlasalarmış. Her yeni ürüne şüpheyle baktığım için ben olsam kullanmam.. Ama kesinlikle kötüdür-hilelidir de diyemem.

Kullanıcı avatarı
Muhammet SONMEZ
VIP
VIP

Mesajgönderen Muhammet SONMEZ » Ocak 9th 2013, 12:10

Ben bu markanın aminosunu kullandım.Bide ürünlerin yanında hediye gönderdikleri guarana drink kullandım.Aminosu hakkında bir yorum yapamam, çünkü amino gözle görülen değişiklikler elde edilecek bir ürün değil.Arkadaş whey'ini almıştı ama ne kadar faydasını gördü bilmiyorum.Ataköydeki yarışmada standları vardı. Aminoyu oradan aldım ve whey'ini tatmıştım, tadı fena edildi.

Birde hediye t-şört'ü var onuda antrenmanlarda giyiyorum :)

hypers
Üye
Üye

Mesajgönderen hypers » Ocak 9th 2013, 13:49

bende amino 5000lerini kullanıyorum.L carnifit ile hydroxycut kullanıyorum bunlar bana 180 tlye mal oluyo ama nox sadece 59 lira olması cezbediyo

hypers
Üye
Üye

Mesajgönderen hypers » Ocak 9th 2013, 13:53

ksiren yazdı:http://www.xpronutrition.com/index.php?s=ft_goruntule&id=7

Burada sattıkları ürünler var. Kendi haklarında çok az bilgi veriyorlar. Xpro Türk markası. Yakamoz gıda yurtdışından bu ürünleri kendisi için yaptırmış, paketlettirmiş ve ithal etmiş.

Keşke nerede yaptırdıklarını ve labaratuar testlerini de yayınlasalarmış. Her yeni ürüne şüpheyle baktığım için ben olsam kullanmam.. Ama kesinlikle kötüdür-hilelidir de diyemem.

Bende biraz araştırdım.İlk başta herkes sizin gibi şüpheyle yaklaşmış bende dahil ama universal gibi önemli bi markaya yaptırılıyormuş bu ürünler.Fiyatı uygun olmasa kullanmazdım belki ama öğrenciyken ayda 180 lira yağ yakıcı parası vermek koyuyo ayrıca 180 liranın aylık bana marjinal faydası oldukça düşük

Kullanıcı avatarı
Kemal Siren
VIP
VIP

Mesajgönderen Kemal Siren » Ocak 10th 2013, 14:54

hypers yazdı:
Bende biraz araştırdım.İlk başta herkes sizin gibi şüpheyle yaklaşmış bende dahil ama universal gibi önemli bi markaya yaptırılıyormuş bu ürünler.
Nereden duydun universal'e yaptırıldığını? Sitede böyle bir ibare yok. Benim tek eleştirim de bu zaten; menşeini ve içeriğinin labaratuar testlerini de yazsalardı çok daha güvenle alınabilirdi..

hypers
Üye
Üye

Mesajgönderen hypers » Ocak 10th 2013, 19:17

Dün ben forumda araştırdım yine bu forumda linkini bulup koyarım burada

“Performans Arttırıcılar ( Nitric Oxide )” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir