Multivitamin Aldım Hasta Oldum Yardım Lütfen

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
Muhammet SONMEZ
VIP
VIP

Mesajgönderen Muhammet SONMEZ » Şubat 14th 2013, 08:42

asilcenk yazdı:Ne yapacaksın Multivitamini tekrarlıyorum yaşın daha 14. Doğal beslen gelişme çağındasın düzenli spor yapar isen yağlanmazsın.

Multivitaminler tabikide zararlı değil ama 14 yaşında gerekli de değil. (eğer doktor bir hastalıktan dolayı vermedi ise)...

Multivitamin'in yaşı yok hocam. Benim oğlan 7 yaşında ve geçenlerde bir kutu bitirdi (iştahsız olduğu için).

Her yaşa göre multivitamin desteği var.

Kullanıcı avatarı
asilcenk
Üye
Üye

Mesajgönderen asilcenk » Şubat 14th 2013, 09:11

Evet Muhammet çok güzel söylemişsin her yaşa göre multivitamin var. GNC nin sattıkları yetişkinlere göre. Benim kızımda kullanıyor (8 yaşında) ama içeriğide 8 yaşına göre ve kafama göre almıyorum çocuk doktoru veriyor.

Ama sizlere katılıyorum herhangi bir zararı olmaz. Ama yetişme çağında doktor tavsiyesi değil ise bence doğal beslenmek en iyisi.

Kullanıcı avatarı
Muhammet SONMEZ
VIP
VIP

Mesajgönderen Muhammet SONMEZ » Şubat 14th 2013, 09:23

asilcenk yazdı:Evet Muhammet çok güzel söylemişsin her yaşa göre multivitamin var. GNC nin sattıkları yetişkinlere göre. Benim kızımda kullanıyor (8 yaşında) ama içeriğide 8 yaşına göre ve kafama göre almıyorum çocuk doktoru veriyor.

Ama sizlere katılıyorum herhangi bir zararı olmaz. Ama yetişme çağında doktor tavsiyesi değil ise bence doğal beslenmek en iyisi.

Tabi doğal beslenmek en iyisi ama yetmediği yerde desteğe ihtiyaç var.Multivitaminler'in içinde kimyasal yok zaten. Üzerindede yazar bu bir ilaç değil besin desteğidir diye.

TeenBB
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen TeenBB » Şubat 14th 2013, 17:57

abilerim sunuda soyliyim alırken abi yasın kac dedı yasımısoyledim verdi kullanıcam artık su aralar meyva yemiyorum zaten cok saolun

“Vitamin ve Mineraller” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir