SALONDA ÇALIŞIRKEN GÜÇSÜZ KALMAMAK İÇİN NE YAPMALI

Moderatör: murat tahan

senol32
Yeni Üye
Yeni Üye

SALONDA ÇALIŞIRKEN GÜÇSÜZ KALMAMAK İÇİN NE YAPMALI

Mesajgönderen senol32 » Temmuz 30th 2013, 16:58

öncelikle biraz kendimden bahsedeyim eskiden aktif bir sporcu iken bu kapitalist dünya düzenine ayak uydurmaya çalışan biri haline geldim güreş sporu ile uğraştım ve bıraktıktan sonra kilo aldım şuan 35 yaşındayım 167cm boy 115kg ağırlığındayım fazla kilolarım öncelikle göbek bel ve göğüs bölgelerimde ağırlıklı,1 aydır spor salonuna gidiyorum hocam kardiyo ağırlıklı çalıştırıyor hatta sade kardiyo ile başladım ama şuan önce 6km hızda 10-12dk yürüyorum hemen arkasından 25dk bisiklete biniyorum 100 tekrar hoplama zıplama ve 50 yarım mekik aletlerle sırt kanat göğüs çalışıyorum ve bunları hergün çalışıyorum hocam 1200kalorilik diyeti elime tutuşturdu bunu uygula kilo verirsin dedi ilk hafta karbonhidrat alımını çok azalttım ama antrenman esnasında kendimi çok halsiz bitkin hissettim ve ramazan dolayısıyla diyetide askıya aldım benim sorum kardiyo yanında ağırlığa gireyimmmi (daha önce amatör olarak halterde yaptım profesyonel bir arkadaş için getirilen aletler yardımıyla)ve güç azalması ve halsizlik yorgunluk durumlarında ne yapabilirim.değerli yorumlarınız ve görüşleriniz için çok teşekkür ederim.

Kullanıcı avatarı
TRUST
VIP
VIP

Mesajgönderen TRUST » Temmuz 30th 2013, 17:40

1200 kaloriye birden inersen olacağı bu .... ağırlık yapman kesin şart ileriki zamanda kardiyo ile desteklemek gerek...

senol32
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen senol32 » Temmuz 30th 2013, 17:55

ramazan sonunda diyete devam etmeyi ve sabahları da koşmayı düşünüyorum şuan diyet yapmıyorum salonda çalışma sonuna yoruluyorum ama salondan geldikten sonra sanki enerji patlaması yaşıyorum birazda dükkanımda dambılla çalışıyorum herhangi bir besin takviyesi kullanmıyorum kullanmakta istemiyorum gün içinde dambılla çalışmamın gelişimime zararı veya faydası olurmu ayrıca diyetle kilo vereceğime inanıyorum acelem yok şuan kilo vermeye odaklı ve ağırlıklı olarak kardiyo yapıyorum bunun yanında sırt kanat geliştirecek aletlerlede çalışıyorum yalnız bu aletlerle hergün çalışıyorum 48 saat aralıklarlamı çalışayım bu aletlerle yoksa hergün çalışsam olurmu kilo verme odaklı olduğu için çalışmalarım sadece efor sarfetmek için yapıyorum.

Kullanıcı avatarı
KiloProblemli
VIP
VIP

Mesajgönderen KiloProblemli » Temmuz 30th 2013, 20:22

1200 kalori? 115 kg biri icin? Abi kendini oldurmeye mi calisiyosun bende senle ayni kilo civarindayim ve gunluk beslenmem 3000 kcal bitkinligin sebebi gayet belli dua et kosu bandiydayken falan bisey olmamis

esca
Üye
Üye

Mesajgönderen esca » Eylül 5th 2013, 10:43

Testosteron düşüklüğünden olur. Biz profesyonel sporcu değiliz ki. steroid kullanmıyoruz.

“Diyet Ürünleri ( Yağ Yakıcılar )” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir