L-VARNİTİNE VE AMİNO ASİT

Moderatör: murat tahan

TUROKK
Yeni Üye
Yeni Üye

L-VARNİTİNE VE AMİNO ASİT

Mesajgönderen TUROKK » Haziran 14th 2013, 07:50

MERHABA BEN SPORA BAŞLAYALI 2 AY KADAR OLDU BAŞLADIĞIMDA 121 KİLO İDİM BOY 1,78 ŞUANDA 104 KİLOYUM VE İYİ GİTTİĞİMİ ZANNEDİYORUM İLK BAŞLADIĞIMDA HAYDROXCUT KULLANDIM BİR MÜDDET FAKAT BENİM ŞEKER ORANIMI 180 E ÇIKARDIĞI İÇİN BIRAKTIM HERHANGİ BİR RAHATSIZLIĞIM YOK AMA AİLEDE ŞEKER HASTALIĞI VAR ONUN İÇİN DİKKAT ETMEYE ÇALIŞIYORUM 2 GÜN ÖNCE SPOR HOCAM MULTIPOWER L-CARNİTİNE LİKİT ÖNERDİ AMA DEDİ KESİN KULLAN BU ÇOK ETKİLİ FALAN FİLAN YANINDADA AYNI MARKANIN LİKİT AMİNOASİT İNİ ÖNERDİ ŞİMDİ ARKADAŞLAR İŞİN ASLI ŞU BENİM KİLOMDAKİ BİR KİŞİNİN BUNLARI KULLANMASI NORMALMİ VE BANA HERHANGİ Bİ YAN ETKİSİ OLURMU ÇÜNKİ BUNDAN ÖNCEKİ SPOR HOCASI HAYDROXCUT U ÖNERMİŞTİ YADA BU ÖNERİLER TAMAMEN PARA İÇİNMİ BURDA DENEYİMLİ ÇOK ARKADAŞ VAR Bİ YARDIM ELİ ATSANIZ SEVİNİRİM TEŞEKKÜRLER.

Kullanıcı avatarı
TRUST
VIP
VIP

Mesajgönderen TRUST » Haziran 14th 2013, 09:23

şeker oranını yağ yakıcı çıkarmaz, kilon sebebiyle yüksek çıkmıştır ve genetik tabi... şu seviyede verecek çok kilon var ve butür şeyleri kullanmana gerek yok, dengeli diyet ve spor senin için yeterli olacaktır. Bir de küçük harf lütfen...

TUROKK
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen TUROKK » Haziran 14th 2013, 10:58

ilk başta ilginiz için teşekkürler yağ yakıcı şekerini çıkarmaz dediniz fakat onu kesince direk kan şekeri normal seviyesine geldibide bunu iş olsun diye değil 3-4 defa denedim neyse asıl soruolan bu ürünleri kullanmalımıyım a evap vrmişsiniz gerak yok diye peki bu spor hocası banabu l-cartine yi özellikle bastıra bastıra tavsiye ediyor herşey de olduğu gibi para içinmibeni sömürmeye çalışıyor yani :(

Kullanıcı avatarı
TRUST
VIP
VIP

Mesajgönderen TRUST » Haziran 15th 2013, 12:08

valla tecrübe ile sabit ancak verecek bir kaç kilon varsa onun için belki bunları kullanabilirsin ama diyetsiz ve sporsuz hiçbir işe yaramayacaktır.

“Diyet Ürünleri ( Yağ Yakıcılar )” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir