L Carnitine ve Tansiyon

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
4lfonso
Yeni Üye
Yeni Üye

L Carnitine ve Tansiyon

Mesajgönderen 4lfonso » Nisan 11th 2013, 19:41

Arkadaşlar size bir sorum olucak ama baştan diyeceksiniz araştırma yapın forumda die yaptım ama fazla bişi anlamadım nese..

Ben yüksek tansiyon ve panik atak hastası biriyim kronik olarak günde 3 tane ilaç kullanıyorum 4 aydan beri 2 tane tansiyon için Vasoxsen ve Enforge die birde lisasom mu lisarom mu die panik atak ilacı var onu kullanıyorum 4 aydan beri hiç bir sorun yok tansiyonumda gayet çok güzel panik ataktan dolayı tansiyonum çıkıyor nese vucut geliştirmeyle uğraşıyorum hergün spor salonuna gidiyorum ama fazla koşamıyorum nabız yükselmesin die

yağlarımı yakmak istiyorum şu linkteki xxxxxxxx l-carnitini kullanmak istiyorum acaba faydası olurmu faydasından ziyede panik atağımı ve tansiyonumu yükseltirmi bana zararı olumu yani bilgiledirirseniz sevinirim şimdide teşekkür ederim saygılar.

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Nisan 11th 2013, 20:16

Oncelikle saglik konusuda ki yasadigin problemleri doktoruna danisacaksin burda doktorumuz yok aramizda o nedenle o konulara burdan cevap alamassin.

2 incisi reklam icerikli link koyamassin sadece urunun adini belirtmen yeterli .

soruna gelince sadece l carnitine tarafini cevaplayalim Turkiyede en cok satilan supplementlardan birisi bana yaramiyor baskasi cok yaradigini idda ediyor bilimsel arastirmalar gene ikilemlerle dolu onlardada denekler uzerinde cok degisik sonuclari var ama kullananlar kullaniyor memnun olanlar oluyor olmayanlar sikayetci senin secimin kisaca.

o linkteki marka marka degil yani bilindik bir urun degil en dogru yapacagin sey piyasadaki bir cok bilindik markanin l carnitine lerinden alabilirsin

Kullanıcı avatarı
4lfonso
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen 4lfonso » Nisan 11th 2013, 20:38

Edip Toçsoy yazdı:Oncelikle saglik konusuda ki yasadigin problemleri doktoruna danisacaksin burda doktorumuz yok aramizda o nedenle o konulara burdan cevap alamassin.

2 incisi reklam icerikli link koyamassin sadece urunun adini belirtmen yeterli .

soruna gelince sadece l carnitine tarafini cevaplayalim Turkiyede en cok satilan supplementlardan birisi bana yaramiyor baskasi cok yaradigini idda ediyor bilimsel arastirmalar gene ikilemlerle dolu onlardada denekler uzerinde cok degisik sonuclari var ama kullananlar kullaniyor memnun olanlar oluyor olmayanlar sikayetci senin secimin kisaca.

o linkteki marka marka degil yani bilindik bir urun degil en dogru yapacagin sey piyasadaki bir cok bilindik markanin l carnitine lerinden alabilirsin

anladım artık doktorumuza danışıcaz mecburen yinede teşekkür ederim cevaplarınızı içi reklam içinde özür dilerim bilmiyordum :( peki siz hangi markanın l-cartitinini önerirsiniz fiyat farketmez yeterki en iyisi olsun ?

“Diyet Ürünleri ( Yağ Yakıcılar )” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir