Solgar maxi l carnitine

Moderatör: murat tahan

emreansin
Yeni Üye
Yeni Üye

Solgar maxi l carnitine

Mesajgönderen emreansin » Temmuz 7th 2010, 16:35

Spor salonuna başlamadan önce birinin tavsiyesiyle Solgarın maxi L carnitine almıştım 30 tablet 60 tl
Salondaki hocaya sordugumda sıvı olanlar daha etkili dedi solgarı pek önermedi

bide vücüdum biraz yağlı olduğu için yağ yakıcı whey protein ve amino asit tavsiye etti...

Sizde yardımcı olabilirmisiniz 120 tl lik bi bütçeyle 1 ay yeticek neler almalıyım

Hocanın önerdiği marka Nitro Full

srht dmrs
VIP
VIP

Mesajgönderen srht dmrs » Temmuz 7th 2010, 17:25

Sen bizim salonda mı antrenman atıyon kardeş? Gelene geçene nitrofull dayıyorlar. Beş para etmez at çöpe gitsin. Yada bütün şişeyi iç belki bi işe yarar.

Az yağlıysanız takviyelere hiç gerek yok küçük bir diyetle canavar gibi olursunuz.Telaşlanmayın...
En son srht dmrs tarafından Temmuz 7th 2010, 17:27 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

ilkay
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen ilkay » Temmuz 7th 2010, 17:26

cla+karnitin+kilo kontrolü ve diyeti desteklemek için protein tozu yeterlidir.eğer aynı zamanda hızlı bi kas kütlesi artışıda istiyosan amino asit kullanabilirsin.vücudum yağlı diyosun o yüzden hacim düşünmeni tavsiye etmem.likitler daha hızlı emildiği için doğru.bence karnitinde weider harika...weider pahalı dersen ultimate kullanabilirsin.solgar sporculara yönelik ürünler üreten bi firma değildir.o yüzden aldığın ürünlein mg ları düşüktür.genel toplamda bu firmalar pahalıya gelir.yani 2 tane 500mg lık karnitin içene kadar bitane 1000 lik içebilirsin.ayda 120 liralık bütce biraz yetersiz.anca cla ve karnitin alabilirsin.nitrofull hakkında bi yorum yapamıcam incelemek lazım ürünleri.hatta ben bi araştırıyım...gerekli bilgileri paylaşırım.

Kullanıcı avatarı
TRUST
VIP
VIP

Mesajgönderen TRUST » Temmuz 7th 2010, 17:26

paran cebinde kalsın boşuna para verme

emreansin
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen emreansin » Temmuz 7th 2010, 18:33

ilkay yazdı:cla+karnitin+kilo kontrolü ve diyeti desteklemek için protein tozu yeterlidir.eğer aynı zamanda hızlı bi kas kütlesi artışıda istiyosan amino asit kullanabilirsin.vücudum yağlı diyosun o yüzden hacim düşünmeni tavsiye etmem.likitler daha hızlı emildiği için doğru.bence karnitinde weider harika...weider pahalı dersen ultimate kullanabilirsin.solgar sporculara yönelik ürünler üreten bi firma değildir.o yüzden aldığın ürünlein mg ları düşüktür.genel toplamda bu firmalar pahalıya gelir.yani 2 tane 500mg lık karnitin içene kadar bitane 1000 lik içebilirsin.ayda 120 liralık bütce biraz yetersiz.anca cla ve karnitin alabilirsin.nitrofull hakkında bi yorum yapamıcam incelemek lazım ürünleri.hatta ben bi araştırıyım...gerekli bilgileri paylaşırım.

aslında 3 arkadaş gidiyoruz salona ve 3 ümüz ortaklaşa amino asit almayı düşünüyoruz ben ayriyetten yağ yakıcı protein tozu düşünüyorum..

vücüdüm aşırı yağlı değil sadece yakından bakıldıgında belli olur omuzlarım ve sırtım gayet iyi sadece bel ve kalçada yağlanma var onları eritip birazda kol ve göğüs geliştirirsem yeterli olur...

Amino asit ve yağ yakıcı protein tozu nda bi tavsiyede bulunursan sevinirim teşekkürler şimdiden..

Kullanıcı avatarı
gokhanaltintas
Sponsor
Sponsor
İletişim:

Mesajgönderen gokhanaltintas » Temmuz 7th 2010, 21:20

l-karnitin sıvı yada tablet farketmez. sıvı 30 dk önce alınıyorsa tablet 45 dk önce alınır tek fark o. yoksa l-karnitin l-karnitindir.

serkan_35
Üye
Üye

Mesajgönderen serkan_35 » Temmuz 7th 2010, 21:31

gokhanaltintas benim sana bir sorum olacaktı ben l-karnitine almıştım onu verdim onun yerine ultımate nutrıtıon CLA aldım üstünde kullanma şekli olarak ( sabah , öğle , akşam ) öğünlerden 30 dakika önce bir kapsül içiniz diyor kapsüller çok yumuşak ....

nasıl kullanayım tarih edermisin... yardım edersen çok sevinirim ...şimdiden çok teşekkür ederim ....

Kullanıcı avatarı
gokhanaltintas
Sponsor
Sponsor
İletişim:

Mesajgönderen gokhanaltintas » Temmuz 7th 2010, 21:43

tarifte olduğu gibi öğünlerden önce 1 kapsül. 30 dk önce almaya çalışın. sabah öğle akşam. günlük toplam 3 adet olacak. en iyi sonucu antreman öncesi l-karnitin öğünlerden önce cla kullanarak alırsınız.
l-karnitin sporda yakılan yağ miktarını artırır, cla yağın vücutta depolanmasını önler. ultimate kaliteli bir markadır memnun kalırsınız.

emreansin
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen emreansin » Temmuz 7th 2010, 22:36

Kısa zamanda iyi sonuç alabilmem için kas hacmini arttırmaya yardımcı olarak protein tozumu almalıyım amino asitmi ve önerebilceniz bi marka varsa söyleyin lütfen fiyatıda uygun olan bide gokhanaltıntas Ankarada önerebileceğin biyer varmı?

emreansin
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen emreansin » Temmuz 7th 2010, 22:42

bide bi sorum daha olucak whey protein denilen şey kilo aldırmayan protein tozumudur...

ben kilo almadan kas yapmak istiyorumda protein tozu ve amino asiti birlikte kullansam nasıl olur?

20 25 gün yeticek kadar olsa ve 120 tl ye kadar ikisindende alabilirim

“Diyet Ürünleri ( Yağ Yakıcılar )” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir