Yardım edermisiniz?? Suplement listesi..

Supplement kombinasyon diger urunler ve supplement sporcu besinleri bolumu

Moderatör: murat tahan

deepitaly
Yeni Üye
Yeni Üye

Yardım edermisiniz?? Suplement listesi..

Mesajgönderen deepitaly » Ocak 28th 2014, 12:25

Merhaba.foruma yeni üye oldum.spora başlayalı 1 hafta oldu.spor hocam yurt dışında yaşıyor.ılk antrenmanım ıcın turkıyeye geldı ve geri döndü.ıdman programımı beslenme programımı ve suplementlerı de yazdı buradan tanıdıgı bır hocaya emanet etti ve gitti.gün ıcınde pek ulasamıyorum yogun oldugu ıcın.aklıma takılan sorular var sızlere sormak ıstedım;

1-Verdigi suplementler(hepsını kendı yanında getırdı bana verdı);

TREC L-carnitine
TREC Fat-transporter
TREC Protein 100%whey
TREC L-glutamine
TREC BCAA
Clembuterol
TREC VitaminC
Omega3
TREC Multivitamin
VE
Ginotropinq(büyüme hormonu) (her sabah uyandıgında 1ıu vurucaksın)

4aylık surecte ıstedıgım vucuda kavusabılmem ıcın bunları verdi.ıstedıgım vucud sadece parçalanmak sısmek ıstemıyorum..istedigim vucudun resmını buraya atmaya calıstım basaramadım armani cekımlerındekı beckham vucuduna sahıp olsam yeter benım ıcın. arkadaslar tum ılacları kullanıyorum 1 haftadır sadece gınotropıng ı kullanmadım daha ıgne oldugu ıcın aklıma bır ton soru ısaretı gelıyor bıraz arastırdım yan etkılerı bana ürtükücü geldi.benı acıklıga kavustururmusunuz?? Ayrıca boyum184 kılom suan 87 spora basladıgımda 88.5 idim.bana yardım edermısınız bu gınotropıng ıcın onu kullanmasam bu vücuda sahıp olamazmıyım ?? yanlıs bı anlatamımım olduysa da affola..

Kullanıcı avatarı
MettÇK
VIP
VIP

Mesajgönderen MettÇK » Ocak 28th 2014, 12:48

-Sizi fena parçalamışlar...

deepitaly
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen deepitaly » Ocak 28th 2014, 13:05

MettÇK yazdı:-Sizi fena parçalamışlar...

saygını gösterip sussan daha iyiydi burda yardım arıyorum sen ''ti'' ye alıyorsun

Onur Atakan Doğan
VIP
VIP

Mesajgönderen Onur Atakan Doğan » Ocak 28th 2014, 13:51

Öncelikle hoş geldin. Tüm bunları kullanmadanda istediğin vücuda kavuşabilirsin. İlla şunu içicen bundan bir iğne yapıcan diye birşey yok. Daha yeni başlayan birine supplementlere bu kadar yüklenmesi doğru olmaz. Özellikle büyüme hormonunu vurmak için çok erken belli zamandır bu sporu yapıyor olsan bile şart değil.

Unutulmamalı ki supplementlerin etkisi 1/10 dur. Antreman beslenme uyku düzenli hayatın etkisi ise 5/10 dur. Genetiğin ise 4/10 dur.

Yani sadece supplementleri kullanarak bu iş olmuyor. Hocan elindeki ürünleri sana vermek için böyle şişirilmiş bir liste vermiş bu kadarına gerek yok. Hatta en az ilk 2 ay kullanmakta yersiz. Verdiği ürünlerin bir çoğunun kılavuzunda en az 6 aylık bir geçmişe sahip olman gerektiği yazıyor. (hocanı kötülemek istemem ama gerçek böyle öğrencisini başını supplementler ile döndürmüş gerçekleri gizlemiş. )

Hiç bir iyi niyetli hoca yeni başlayan öğrencisine değil hiçbir öğrencisine bir çeşit streoid olan clenbuterol tavsiye etmez.

Eğer kullanmak istiyorsan kullan ama dediğim gibi istediğin vücuda hiçbir supplementle kavuşamazsın. Daha sonra hayal kırıklığına uğrama hem zihinen sağlığını hemde biyolojik olarak sağlığını kaybetme.

Sana tavsiyem ilk iki ay whey sonraki iki ay bcaa ve glutamine başlaman aşırı kiloların yoksa l carnitine ve fat tranporter gerek bile yok.

Omega üç multivitamin ve c vitamini sürekli kullanabilirsin.

clenbuterol hiç kullanma.

Genotropin ile ilgili bilgili bir abimiz olan kemal siren güzel bir makale yazmıştır ordan öğrenebilirsin.

http://www.vucutcu.com/forum3/viewtopic.php?t=20423

Bilgilenmen için forumda bir çok yazı mevcut bunların hepsini kullansanda kullanmasanda aynı verimi alacaksın (belki whey hariç) çünkü bu sporda yenisin ve vücudunun isteklerini rahatlıkla et süt yumurtayla karşılayabilirsin.

Kullanıcı avatarı
Servet Dağlı
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen Servet Dağlı » Ocak 28th 2014, 14:18

Dostum amino asitleri kullanabilirsin

Clenbuterol hormon vs degil ama yag yakimini hizlandirici ve protein sentezini arttirici etkiye sahip fakat kalici yan etkiler birakma ihtimali var, kalp ritimini bozma da bu etkilerden biri..

Growth hormonuna gelince;

Yan etkileri olmakla beraber kullanmamalisin cunku;

Growth hormonu uzun sure ve duzenli kullanim gerektiren bir ürün, bir yil mesela en ideal kullanim süresi

Ikinci olarak tek başına kullanimi da etkisini azaltacaktir, baska steroidlerle kombin yapman gerekir bu da çok tehlikeli ve senin istediğin vücut için gereksiz

Üçüncü olarak, 1 ünite kullanim da zaten çok az ve yetersiz. .

Bunlardan sonra söyleyeceğim clene ve growtha bulasmadan diğer Suplementleri kullanabilirsin, temiz beslen bol protein tüket, , düzenli antreman yap istediklerine ulasirsin...

Bol şans, kolay gelsin

deepitaly
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen deepitaly » Ocak 28th 2014, 14:57

Onur Atakan Doğan yazdı:Öncelikle hoş geldin. Tüm bunları kullanmadanda istediğin vücuda kavuşabilirsin. İlla şunu içicen bundan bir iğne yapıcan diye birşey yok. Daha yeni başlayan birine supplementlere bu kadar yüklenmesi doğru olmaz. Özellikle büyüme hormonunu vurmak için çok erken belli zamandır bu sporu yapıyor olsan bile şart değil.

Unutulmamalı ki supplementlerin etkisi 1/10 dur. Antreman beslenme uyku düzenli hayatın etkisi ise 5/10 dur. Genetiğin ise 4/10 dur.

Yani sadece supplementleri kullanarak bu iş olmuyor. Hocan elindeki ürünleri sana vermek için böyle şişirilmiş bir liste vermiş bu kadarına gerek yok. Hatta en az ilk 2 ay kullanmakta yersiz. Verdiği ürünlerin bir çoğunun kılavuzunda en az 6 aylık bir geçmişe sahip olman gerektiği yazıyor. (hocanı kötülemek istemem ama gerçek böyle öğrencisini başını supplementler ile döndürmüş gerçekleri gizlemiş. )

Hiç bir iyi niyetli hoca yeni başlayan öğrencisine değil hiçbir öğrencisine bir çeşit streoid olan clenbuterol tavsiye etmez.

Eğer kullanmak istiyorsan kullan ama dediğim gibi istediğin vücuda hiçbir supplementle kavuşamazsın. Daha sonra hayal kırıklığına uğrama hem zihinen sağlığını hemde biyolojik olarak sağlığını kaybetme.

Sana tavsiyem ilk iki ay whey sonraki iki ay bcaa ve glutamine başlaman aşırı kiloların yoksa l carnitine ve fat tranporter gerek bile yok.

Omega üç multivitamin ve c vitamini sürekli kullanabilirsin.

clenbuterol hiç kullanma.

Genotropin ile ilgili bilgili bir abimiz olan kemal siren güzel bir makale yazmıştır ordan öğrenebilirsin.

http://www.vucutcu.com/forum3/viewtopic.php?t=20423

Bilgilenmen için forumda bir çok yazı mevcut bunların hepsini kullansanda kullanmasanda aynı verimi alacaksın (belki whey hariç) çünkü bu sporda yenisin ve vücudunun isteklerini rahatlıkla et süt yumurtayla karşılayabilirsin.

Çok teşekkür ederim Allah razı olsun değerli vaktinizi ayırıp bana yardım ettiginiz için.. Çok saolun.dediklerinize uyucam..

deepitaly
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen deepitaly » Ocak 28th 2014, 15:00

Servet Dağlı yazdı:Dostum amino asitleri kullanabilirsin

Clenbuterol hormon vs degil ama yag yakimini hizlandirici ve protein sentezini arttirici etkiye sahip fakat kalici yan etkiler birakma ihtimali var, kalp ritimini bozma da bu etkilerden biri..

Growth hormonuna gelince;

Yan etkileri olmakla beraber kullanmamalisin cunku;

Growth hormonu uzun sure ve duzenli kullanim gerektiren bir ürün, bir yil mesela en ideal kullanim süresi

Ikinci olarak tek başına kullanimi da etkisini azaltacaktir, baska steroidlerle kombin yapman gerekir bu da çok tehlikeli ve senin istediğin vücut için gereksiz

Üçüncü olarak, 1 ünite kullanim da zaten çok az ve yetersiz. .

Bunlardan sonra söyleyeceğim clene ve growtha bulasmadan diğer Suplementleri kullanabilirsin, temiz beslen bol protein tüket, , düzenli antreman yap istediklerine ulasirsin...

Bol şans, kolay gelsin

Çok teşekkür ederim allah razı olsun.. Gene size ulaşabilirmiyim aklıma bişey takıldıgımda??

Kullanıcı avatarı
Servet Dağlı
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen Servet Dağlı » Ocak 28th 2014, 15:42

Mailden ulaşabilirsin

deepitaly
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen deepitaly » Ocak 28th 2014, 22:43

Servet abi e mailden ulaşamadım sana.. bişi daha sorabılırmıyım.. beslenme programımla alakalı..

sabah:5 yumurta akı ve sadece 2 tanesının sarısı

öglen:200gram tavuk gögüs yanında salata.. salatada domates ve havuc yasak..

idmandan 1 saat önce:Bonfile yanında salata. salatada domates ve havuc yasak.

akşam:somon ve yanında salata.salatada domates ve havuc yasak..

haftada 6 gün ıdman programım var .ıdman gunlerı sadece bu program kullanabılıyorum.pazar gunlerı ıdman olmadıgı ıcın sabah yulah ezmesi.oglen 150 gram makarna. aksam üzeri 150 gram lapa pilav.aksam:somon ve salata. bu program parcalanmaya yonelık dıet programımı sızce??

deepitaly
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen deepitaly » Ocak 28th 2014, 22:51

eksik oldu programımdaki etlerin hepsi 200 gramı geçmicek şekilde yazılı..

“Supplement kombinasyon” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir