bu cuma 2007 all star haftasonu başlıyorrrrrrr.............

Moderatör: murat tahan

ozleyis
forumdostu
forumdostu

bu cuma 2007 all star haftasonu başlıyorrrrrrr.............

Mesajgönderen ozleyis » Şubat 13th 2007, 21:16

bu cuma 2007 all star haftasonu başlıyorrrrrrr............. bilginizeeee

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Şubat 14th 2007, 10:32

MEHMET OKUR KADRO DA VE TARİHE GEÇTİ TOFAŞTA OYNADIĞI YILLARDA CANLI OLARAK BİRÇOK MAÇINI İZLEDİM MEHMET OKUR UN O KADAR KAZMA BİR ADAMIN BURALARA GELMESİ İNANILMAZ BİR ŞEY....

BANA HELAL OLSUN DEMEK DÜŞER...

pivot
VIP
VIP

Mesajgönderen pivot » Şubat 14th 2007, 13:53

Cüneyt hocam mehmet okur kadroya girdi mi?Eminmisin.Millet tepki göstermiş milli takıma sakatım diye katılmadın bizde sakatız mouseyi tıklayamıyoruz diye.All stara seçilmedi gibi duydum.Mehmet okurun profesyonellik öncesi takım kaptanıyla tanışıyorum.Akşehirli kendisi.Mehmet okuru anlatıyor.İnsanın kendini geliştirdiğinde hayatının akışının nasıl değişeceğine iyi bir örnekmiş anladım.Adamın anlaşması 5 yıllık 50 milyon dolardı yanlış hatırlamıyorsam.Şirket kursan bu kadar ciro yapamazsın.Nasip işte.

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Şubat 15th 2007, 10:29

'Çok şanslıyım'

Sakatlanan Allen Iverson'un yerine All Star'a çağrılan milli oyuncumuz Mehmet Okur, "Bu onuru kariyerimde bir başlangıç görüyorum. Bende emeği geçen herkese teşekkürler" dedi

NBA Başkanı David Stern, Denver Nuggetslı Allen Iverson'un sakatlığı nedeniyle Utah Jazz'da oynayan milli pivotumuz Mehmet Okur'u All Star kadrosuna çağırdı.
Okur, Batı Konferansı'nda All Star'a seçilmenin çok zor olduğunu belirterek, "Ama hiç yılmadan çok çalıştım. Bana emek veren antrenörlerime, takım arkadaşlarıma ve Utah ailesine teşekkür ederim. Kendimi çok şanslı hissediyorum" diye konuştu.

'Burası evim gibi'
Mehmet Okur, "Detroit Pistons ile ilk şampiyonluğumu yaşadım, orada çok özel 2 sezon geçirdim. Şimdi Salt Lake City'de 3. sezonum ve burayı evim gibi hissediyorum. Las Vegas'ta Mehmet Okur olacak, ama orada ülkemi, ailemi, dostlarımı ve Türk basketbolunu temsil edeceğim" ifadelerini kullandı.
All-Star onurunun kariyerinde bir başlangıç olacağını ifade eden Okur, "Daha çok çalışarak, takım arkadaşlarımla birlikte Utah Jazz'ı NBA şampiyonluğuna kadar taşımak istiyorum. Bende emeği geçen herkese ve özellikle de bana inanan, hiçbir zaman yalnız bırakmayan Türk basketbolseverlere bu All Star'ı armağan ediyorum" dedi.

3. Avrupalı

Las Vegas'ta 18 Şubat'taki 56. All Star maçında ligin en iyi 24 oyuncusu arasına giren Mehmet Okur, Fransız Tony Parker ve Alman forvet Dirk Nowitzki'nin ardından Avrupa'yı temsil eden üçüncü oyuncu oldu. Okur gibi ilk kez All Star'a seçilen Tony Parker, San Antonio'nun bu sezon 34 galibiyet almasında önemli rol oynarken, All Star'da takımını Tim Duncan'la beraber temsil edecek. Alman forvet Dirk Nowitzki ise All Star'a 3. kez seçildi.

NTV'den naklen

18 Şubat Pazar günü oynanacak All-Star maçını yaklaşık 200 ülke ve bölge televizyonu canlı yayınla izleyicilerine aktaracak. 16 Şubat Cuma günü başlayacak All Star haftasında ilk olarak çaylaklar ve ligde ikinci yılını geçiren oyuncular karşı karşıya gelecek. Slam Dunk, 3 sayılık atış, yetenek yarışması ve şutun yıldızları gibi organizasyonlar da olacak. All Star maçı NTV'den yayınlanacak

ozleyis
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen ozleyis » Şubat 15th 2007, 10:36

türkler için büyük gurur... helal olsun adama... çalıştı ve başardı

“Diğer Sporlar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir