Universal nutrition %100 Beef aminos

Moderatör: murat tahan

angel2
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen angel2 » Ekim 20th 2010, 14:17

bu spor gerçekten hastalık bu spora başlamadan önce tamamen sosyal biriydim hep gezen hertürlü aktiviteye kaltlmak isteyen şimdi kolumu bile kaldrmak istemiorum :D 6 aydan fazla süredir cinemaya gitmek istiom üşeniom :D

deep_fear59
Üye
Üye

Mesajgönderen deep_fear59 » Ekim 20th 2010, 15:52

bilemiyorum böyle diyorsunuz ama bu sporu bırakamam bn salonda çok egleniyorum mesela dısarda boş boş gezicegime salonda vaktimi harcıyorum salondan çıkıncada arkadaslarla dolasmak iyi geliyor böyle rahatım ben :D

angel2
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen angel2 » Ekim 20th 2010, 15:58

salonda zaman geçrmenin keyfi değişilr demiorum :) rahatlama sitres atma onun keyfi ayrı zaten :)

deep_fear59
Üye
Üye

Mesajgönderen deep_fear59 » Ekim 20th 2010, 16:12

hehe onuda dogru diyorsun :D:D:D

Kullanıcı avatarı
Serhat Kucuk
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen Serhat Kucuk » Ekim 20th 2010, 17:09

texas yazdı:supplementlerin faydasını görürsün ama ne kadar verdiğim paralara bakıp getirisine baktığımda acaba yediğim yemekler olmasa ne yararı olurdu diyorum milyarlara değecek bir getirisi var mı yok mu önemli olan bu

Hıh bak tam olarak olay bu. Birdaha almam demene gerek yok, al tabi ama kulu kölesi olma supplementlerin.

angel2 yazdı:bu spor gerçekten hastalık bu spora başlamadan önce tamamen sosyal biriydim hep gezen hertürlü aktiviteye kaltlmak isteyen şimdi kolumu bile kaldrmak istemiorum :D 6 aydan fazla süredir cinemaya gitmek istiom üşeniom :D

Bendede var bu hastalık.

Adaş'ın dedikleride doğru. Normal adamın yapacağı spor değil (tam anlamıyla yapınca), ama hiçbirimizin normal olmadığını göz önünde bulundurursak (buna bağlı olarak illa bir anormallikte yapacak olursak) başka anormalliklerin yanında yine daha masum ve getirileri dahaçok "gibi".

srht dmrs
VIP
VIP

Mesajgönderen srht dmrs » Ekim 21st 2010, 11:23

Spordan çıktıktan sonra arkadaşlarla gezmek güzel oluyorsa sen bu sporu boşuna yapıyorsun.

Adaş; bazen düşünüyorum da bir tek ikimiz mi hasta ruhluyuz?

Bu sporu yapmayın......... :idea: :idea: :idea:
Sabah Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastahanesi Psikiyatri Polikliniği Dr. Hasan BELLİ' den randevu alarak muayene oldum... Bana BUSPON ve PROZAC yazdı. Vücut Geliştirme sporu insanı ne hale getiriyor sen düşün. :P :P :P Aşırı sinirli hale geldim ve vücut geliştirme sporu ile ilgili takıntılarım var.

Ama arkadaşlarla gezmek güzel diyorsan sana manken vücudunla başarılar dilerim.

Kullanıcı avatarı
Kemal Siren
VIP
VIP

Mesajgönderen Kemal Siren » Ekim 22nd 2010, 11:32

Ayni problem icin benzodiazepine ailesi ilaclardan kesinlikle uzak durulmali. Bu ilaclar "yatistirici", "musekkin" vs basligi altinda satiliyor. Asiri fiziksel-psikolojik bagimlilik yaratiyorlar. Hayatiniz kayar.

Google'de baktim, sana verilen buspon bu tip degilmis. Illaki onunda yan tesiri vardir ama benzodiazepine'lerden cok daha iyi.

Gecmis olsun.

srht dmrs
VIP
VIP

Mesajgönderen srht dmrs » Ekim 22nd 2010, 11:56

Aşırı sinirlilik hali ve VG sporuna aşırı düşkünlük ( hayal kurma, endişe, korku, iş sorunu, vücutta tik gibi semptomlarla şikayetimi beyan ettim.

Babamla aramızdaki problemleri sen zaten biliyorsun Hocam.
Benim bunalıma girmeme sebep olan babamdır.

Kullanıcı avatarı
Wrath19
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen Wrath19 » Ekim 24th 2010, 15:49

Serhat hocam herkes senın gıbı beslenmeye dıkkat etmıyor yada benım gıbı gunde 14 ogun tavuk yemıyor :D

Kullanıcı avatarı
TRUST
VIP
VIP

Mesajgönderen TRUST » Ekim 25th 2010, 08:35

tavuk ta bir yere kadar tabi :)

“Universal Nutrition” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir