Gaspari AminoMax 8000 350 tablet nedir iyi midir?

Moderatör: murat tahan

jollyjoker
Yeni Üye
Yeni Üye

Gaspari AminoMax 8000 350 tablet nedir iyi midir?

Mesajgönderen jollyjoker » Nisan 7th 2013, 13:17

Arkadaşlar Protein tozu almayı düşünürken Gaspari Amino max aklıma girip takılıverdi mesela Bir nitrotech veya Optimum gold whey almak yerine Gaspari amino max ten 2 yada 3 kutu alsam ve devamlı bir şekilde kullansam diğer seçenek olan nitrotech pro tozundan daha iyi etki görebilirmiyim acaba die düşünmelere dalmadım değil AminoMax kullanan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirler mi acaba..

Kullanıcı avatarı
İlter Elmas
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen İlter Elmas » Nisan 7th 2013, 14:03

Amino asit ve protein tozu birbirinin ikamesi değildir. Ayrıca ek besinlerden mucizevi etkiler beklememeni öneririm çünkü kullandıktan sonra moralin bozulur :)

jollyjoker
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen jollyjoker » Nisan 7th 2013, 14:37

tabikide bunun farkındayım iyi beslenme şart ayrıyetten ben antreman öncesi mp assault kullanacağım için sonrasında almam gerekn whey proteini nitrotech yada optimum arasında kalmamım sebebi buydu yani dedim ki bu pro tozları alcağıma 3 kutu gaspari mi alsam :) bildiğiniz üzere assault pump etkisi yaratarak maximum ağırlığa çıkaracak beni bundan sonra karşılaycak en güzel pro çeşidini merak etmiştim mesela 3 kutu gaspari gidermi :) yoksa nitrotech yada optimum whey :)

“Gaspari Nutrition” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir