Muscletech Nitrotech Hardcore PRO

Moderatör: murat tahan

Sizce?

iyi
102
10%
orta
892
83%
kotu
78
7%

Toplam oy: 1072

Yiğit Doğan
VIP
VIP

Mesajgönderen Yiğit Doğan » Mart 30th 2012, 13:08

zaten çikolatalısı bi enteresan yogun. çilekli daha güzel. He etkisini gördüm diyen arkadaş. O muscletech etkisi değildir kanımca. Senin iyi beslenmenle alakalı olabilir.
Anıl Atabey yazdı:45 cm kolun varsa ve 1 cm ölcü aldıysan iyi rakam.. ama 37 38 cm kola 1 cm eklediysen o zaten normal beslenmeylede olur.. çok takılmamak lazım içindeki zımbırtılara..

Moralim bozuk çikolatalı spariş ettim çilekli geldi : (

Kullanıcı avatarı
Anıl Atabey
VIP
VIP

Mesajgönderen Anıl Atabey » Mart 30th 2012, 13:10

hadi bakalım omuzdan sonra bakacaz tadına :)

Kullanıcı avatarı
Cem Coduroglu
forumdostu
forumdostu
İletişim:

Mesajgönderen Cem Coduroglu » Mart 30th 2012, 16:08

40 dan 41 e yükseldi dostum kolum. Ben zaten hiç bir zaman supplementlere bağlamam aldığım kilo ve ölçüleri . Ama buda etkisini görmediğim anlamına gelmez

dralgor
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen dralgor » Mayıs 14th 2012, 00:08

arkadaşlar ben 4lb lik nitrotech choco kullandım.doğru beslenemiyorum.başladığımda biceps 39 idi,şimdi 42. sadece antrenman günleri antrenman sonrası 1 ölçek aldım(300-350 ml su ile).tadı ve suda çözünülürlüğü iyi.ben faydasını epeyce gördüm ve bugün 4lb lik nitrotech çilekli(choco yoktu) aldım.tavsiye ederim çok kaliteli ürün

Yiğit Doğan
VIP
VIP

Mesajgönderen Yiğit Doğan » Haziran 29th 2012, 11:11

2. kalite ham maddeyle kolda nasıl ölçü aldın bilemiyorum tabi ama. Muscletech çok iyi bir ürün değildir. En azından tecrübelerime dayanarak söylüyorum.

Kullanıcı avatarı
misericordia
VIP
VIP

Mesajgönderen misericordia » Haziran 29th 2012, 11:26

Marka değeri olarak Muscletech özellikle A.B.D'de çok tutulan bir marka. Bu ürün hakkında çok şey duydum fakat nedense benim mideme çok dokunuyor bu ürün o açıdan kullanamadım.

Kullanıcı avatarı
drummerboy
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen drummerboy » Haziran 29th 2012, 11:45

bende çok iyi etki göstermişti ama gelgelelim tadı resmen rezalet ve mideme çok dokunuyor

Yiğit Doğan
VIP
VIP

Mesajgönderen Yiğit Doğan » Haziran 29th 2012, 11:50

misericordia Abd'de ve Kanada'da okuyan ve yaşayan arkadaşlarım var. söylediklerinin tam tersini söylüyorlar. tutulmayan bir marka deniyor.. işi bilmeyenler alıyormuş orda. Adam gibi sporcuların m.tech'e para verdiğini göremezsin diyorlar. Ki şöyle söyliyim bir gün bir supplement magazasındayım turistler girdi içeri 4 kişi kadar. protein vs. ürün aldılar tatilleri sırasında beslenmeden geri kalmak istemiyorlarmış Hepsi Amerikalı bir tanesi bile iyi demedi m.tech için yanına bile yaklasmadılar. Tavsiye edildiğinde tercih etmiyoruz marka olarak dediler.. Biraz reklam gibi olacak ama kimse babamın oglu değil bende müşteriyim gittiler musclepharm ve dymatize marka ürünleri aldılar.. 2. konuya gelirsek hatrı sayılır bir abimiz fabrikasını ziyaret etmiş orada 2. kalite hammade kullandıgını iletti bizlere muscletech'in.. Abd'de işler rant ve reklam üzerinden dönüyor bu yüzden muscletech en cok bagıran sesini duyuran firma.. Gel gelelim hiç bir zaman en iyisi değil. Neticede bende sizler bilgilenin diye söylüyorum. Nanox ve türk firmaları dısında ürününü denemediğim marka yoktur sanıyorum.

Kullanıcı avatarı
misericordia
VIP
VIP

Mesajgönderen misericordia » Temmuz 1st 2012, 14:05

İşte o ABD'de okuyan ve yaşayan arkadaşlardan birisi de benim :) (Sürekli orda kalmasam da) Muscletech ARGE yatırımı en çok yapan firmalardan birisi ve ABD'de oldukça tutulan bir marka buna emin ol fakat bir numara mı değil mi bilemem. Herkesin farklı tercihler vardır elbette. Ben temel olarak supplementlerin işe yarar olmadığını düşünüyorum bu da farklı bir konu. Supplementlerin etkisinin %10'u geçmeyeceğine inanıyorum. Bu %10 fark'da bir iki ay daha çalışmayla kapatılabilecek bir fark kanaatimce. Yıllardır bu işin öyle ya da böyle içindeyim, protein tozu bile kullanmadan bu işi profesyonel anlamda yapan birçok adam biliyorum. Etkili olabilecek olan maddelerin (kimyasalların) illaki etkisi ölçüsünde ciddi yan etkileri ve riskleri vardır bunların haricindekiler (supplementler) bence çoğunlukla placebo etkisi gösteriyorlar veya fizyolojiyi manipüle ediyorlar. Bu konuyu biraz açalım.
Sözgelimi yağ yakıcı diye lanse edilen ürünler aslen içtiğinizde midenizi bulandıracak ve bozacak maddeler içeriyor. Böyle yağ yakıcıyı kullandığınız zaman yemek yiyemiyorsunuz ve dolayısıyla kilo vermenize yardımcı oluyor. Fakat bu bir "yağ yakıcı" değildir. Bu olsa olsa mide bozucu olarak nitelendirilebilir.
Ayrıca ülkemizde bu supplementler hakkında bilinmeyen bazı gerçekler de var. Sözgelimi bu sektörde yurtdışında çalışan bir arkadaşım bana ürünlerin birçoğunun lanse edilirken kullanıldığı ürünün etkileri kısımlı yazıların aslında "with steroids" olarak ifade edildiğini fakat bu şekilde söylenmesinin yasak olduğu için direk yazılamadığını fakar birçoğunun bu gizli mesajı içerdiğini iddia etmişti. Yani bunun anlamı bir ürünün iddia ettiği etki sağlanabilmesi için steroidlerle birlikte kullanılması gerekir mesajının gizli olduğu gibi durumlar da var. Bu konu çok uzun tabi burada anlatmakla bitmez fakat bu supplement pazarı çok büyük bir pazar herkes bu pazardan birşeyler kapmaya çalışıyor ve supplement adı altında bir ürünü piyasaya sürmek oldukça kolay. Hemen hiçbir denetim yok. Siz de baharatçıdan bitkiler alıp plastik kapsüllerin içine doldurup internet üzerinden satabilirsiniz. Hal böyle olunca da durum ortada.

kskforce
Üye
Üye

Mesajgönderen kskforce » Temmuz 2nd 2012, 23:14

bende bu ürünü geçtiğimiz yıl kullandım fakat aldığımda kullanmadan önce dışına bakıp ürün iyi amerikada ve dünyada 1 numara demem dışında hiç bir faydası olmadı.şuan sni pro whey aldım ve nitrotech'den 2 ayda göremediğim faydayı 20 gün gibi bi sürede gördüm

“Muscletech” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir