gögüs sorunu

Çesitlı hastalıklar , sağlık bilgileri , gelişmeler , sağlığımız için her konu.

Moderatör: murat tahan

crazykerim
Yeni Üye
Yeni Üye

gögüs sorunu

Mesajgönderen crazykerim » Şubat 27th 2014, 13:55

Öncelikle herkese merhaba Arkadaşlar ben 3 sene önce ameliyat oldum jikomastiden vucud zayifti biraz bu sene biraz kilo aldim sanki gögüslerim büyüdü veye gögüslerimin yanida yag oluştu beni rahatsiz ediyo body başlasam gögüs calışsam bi sıkıntı olur mu sizce doktora git demeyin sağlık güvencem yok yenden gögüslerimde jinekomasti olur mu body yapsam gögüslerim kaslı gibi olur mu
En son crazykerim tarafından Nisan 17th 2016, 16:54 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
Kemal Siren
VIP
VIP

Mesajgönderen Kemal Siren » Mart 3rd 2014, 19:37

Jinekomasti'nin manası erkeklerde kadın tipi göğüs dokusunun gelişmesi. Bunun sebebi vucutta kadınlık hormonu estrojen'in normalden fazla olması. Erkeklerde estrojen erkeklik hormonu testesterondan üretiliyor (dönüşüyor). Büyüme çağındaki bazı erkeklerde bu mümkün. Çok yağlı erkeklerde de görülebiliyor; çünkü yağ dokusu erkeklik hormonunun kadınlık hormonuna dönüşmesini hızlandırıyor..

Jinekomasti ameliyatında bu kadınsı göğüs dokusu alındığı için tekrar etme şansı çok düşük. Bence gönül rahatlığıyla ağırlık açlışmaya başla. Hatta resimde göründüğü kadarıyla ağırlık çalışmaya ihtiyacın var gibi..

Başlangıç antrenmanıyla işe başla ve gelişmeleri paylaş. Aklına takılan bütün soruları sormaya devam et..

crazykerim
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen crazykerim » Mart 12th 2014, 01:54

Teşekkür bilgi için sayin yöneticim

“Sağlığımız” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir