Deri sarkması..

Çesitlı hastalıklar , sağlık bilgileri , gelişmeler , sağlığımız için her konu.

Moderatör: murat tahan

Wehrmacht
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen Wehrmacht » Mayıs 26th 2011, 21:27

@ Shotokan
@ jormakka
@ hipno

yorumlarınızı esirgemediğiniz için teşekkür ederim

@hipno kardeşim aslında ben ameliyat düşünmüyorum. body ile toparlayacam hayırlısı ile :) ameliyat son seçenek olur benim için.

@ jormakka çok haklısın. body yapmadan %100 cardio ile verdim bu kiloyu. ordaki hocalarda bana hiç antreman sonrası protein al vs. gibi şeyler demiyorlardı. sanırım protein alamadığım için vücudum sarktı. okullar kapandığında beslenmemi düzene sokacağım. diyet yapmıyorum ama yine hafif ve dengeli yiyorum. tek kaybettiğim nokta günde 2 öğün yiyebiliyorum. okulda yemek yemek için fırsat bulamıyorum :) sanırım küçük protein öğünleri derken ara öğünlerden bahsettiniz.

@ shotokan sanırım daha iyi bir sonuç almak için metabolizmanın hızlanması lazım sanırım usta :) yaz tatiline pek bişey kalmadı. öğünleri 5 e çıkarıp düzenli antermana devam edeceğim. düzenli antreman + düzenli beslenme ile ( 5 öğün ) ile sizce ne kadar bir süre zarfında toparlayabilirim?

Kullanıcı avatarı
Shotokan
VIP
VIP

Mesajgönderen Shotokan » Mayıs 27th 2011, 08:09

Wermacht- Deri sarkması olayının proteinle alakası bulunmuyor. İlk yazımda da söylediğim gibi düzgün bir body çalışması yapılması gerekiyor. Kilo verme aşamasında çalışma tüm vücuda yayılarak düzgün bir egzersiz programı ile yapılsa idi yağlarını erittikçe deride yağlarla birlikte kendisini toparlayacaktı.

Halbuki sen vücudu çalıştırmayı ihmal etmişsin, bu sebeple orantısız bir kilo verme olayı olmuş.

Şimdi yapman gereken, ilk yazımda belirttiğim gibi düzgün bir body çalışması yapmak. Ben senin antrenörün değilim,nasıl çalıştığını görmediğim bilmediğim için sana şu kadar zaman demem çok yanlış olur.

Tavsiyem:Body çalışmasına hemen başla, İlk 1 haftası biraz zorlayacak seni bu sebeple ilk haftanı düzgün ve orta kilolu ağırlıklarla çalışarak geçir. 2. Haftadan sonra kilo artır yardımlı tekrarlar yap Vücut bölgelerini sistemli bir şekilde çalıştır (body çalışmasından bahsediyoruz)
-Tartıyı değil mesurayı kullanarak gelişimi takip et.
-Ayna karşısında vücudunu izlemekten kaçınma.Gelişmeleri gözlerinle takip et.
İstikrarlı bir body çalışması ile hem deri kendini toparlayacaktır hemde gelişen kaslar daha fazla kalori yaktığı için geri kalan fazlalıklarında yanacaktır. Kendini 1 ay sonrasına 2 ay sonrasına şartlandırırsan ve o zaamnı geldiğinde netice alamazsan moral yıkıntısı yaşarsın. Bu sebeple zaman sınırlaması koyma.

Birde plaja gittiğinde güneşlenmeyi ihmal etme. Yağ kullanmadan güneşlen tabi güneşte öyle saatlerce kalmadan.

StrikeHim
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen StrikeHim » Şubat 22nd 2014, 22:55

http://www.xxxxxxxxx.com/deri-sarkmasi.html

Kendi sitenin reklamı için izin almadan sahte yorumlar yapmak ayıp...

“Sağlığımız” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir