Jay Cutler Türkiye Seminer & Poz Show

Turkey Meets Cutler Istanbul Vucutcu.coM Show

Moderatör: murat tahan

markus30
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen markus30 » Ekim 12th 2008, 19:57

EDİP HOCAM HER ŞEY İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER GÖRÜŞMEK ÜZERE...

Cem Özmen
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen Cem Özmen » Ekim 12th 2008, 20:31

markus kardeşim kamera muhtemelen vucutcu.com için getirilmişti..farketmediysen bu organizasyonda edip abinin yanında o şahsın da büyük emeği vardır.organiayson çok ince düşünülmüştü.bence organizasyona gölge düşürecek bir şey olduysa... bunun suçlusu organizatörler değildi!!düşünmesi gereken başkaları....

kadiir35
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen kadiir35 » Ekim 12th 2008, 20:51

guzel emek harcanmıs...ılgı ne kadar oldu acaba.??

Kullanıcı avatarı
Tuna
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen Tuna » Ekim 12th 2008, 20:56

Kameralar vucutcu.com için çekim yapmaktaydı. Kağanla bi alaka kuramadım. Hepimiz herkesi uyardık girişte.
Kurallara herkes uydu..
Gelenlerin ilgisi inanılmazdı özellikle jay sahneden konukların arasına atlayıp 10 dakika kadar dolaşıp herkesin yanına tek tek giderek..

mmmavci
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen mmmavci » Ekim 12th 2008, 22:46

valla sadece bu mesaji yazabilmek icin uye oldum yillardir takip ediyorum forumu siteyi ama uye olmadim ancak simdi baktim 10.500 'un uzerinde uyesi var sitenin en son en yeni uye benim su anda ... jay cutler ' in istanbul 'a geliceginin aciklandigindan beri konusan o kadar cok insan okudum ki bu sitede heralde mukemmel bi kalabalik olacaktir diye bekliyordum ancak dun gece bostancida 200 tas catlasa 250 kisi vardi ...utandim.. boyle bi star ,dunya da su anda gorulebilecek en kutleli en zirvedeki body building sporcusu istanbula geldi harika bir show yapti ama kimse yoktu ..jay cutler icin uzuldum..turkiye ye gel okadar buyuk bir ilgi varki sana diye mulakatlar yaparak ikna eden organizasyon yapmaya calisan edip bey ,kagan bey kim varsa emegi gecen bilmedigim onlar icin uzuldum ...bu sitede de yillardir konusan soyle bodyciyim boyle bodyciyim bu sporu populer hala getirmeliyiz biz bu yolun yolcusuyuz keske buyuk prolar gelse bizdede organizasyonlar olsa diyenler icin ise utandim ...istanbulda otursaydim bende gelirdim diyenler icin daha bi utandim...3 ay onceden belli bir cumartesi aksami saat 19.00 icin ne is yapiyorlarsa yapsinlar ayarlayamayip gelemiyenler icin dahada utandim...bu siteye uye olan insanlarin 40 'ta 1' i vardi sadece orda..zaten 100 'e yakini eski milli sporcu,protokol,su anki aktif sporcular gibi bi topluluktu.. ee geriye ne kaldi ?? bu isle zerre kadar alakasi olmayan kiz arkadasim bile geldi biletini aldi oturdu jay cutlerin,mehmet yildirimin,ve portekizli bayan sporcunun showunu izledi...yazik sadece yazik yani diyicek baska ne varki ...demekki uye olup forumlarda bos bos konusup maval okumak degilmis bu spora gonul vermek...bu arada 60 ytl ye 1 kg protein tozu bile satilmiyor ...ama 135 kg luk jay cutler vardi gecmis olsun..ayrica organizasyon ve siteyi yoneten arkadaslarla en ufak bi tanisikligim dostlugum yoktur bunlar benim kisisel goruslerimdir ...saygilar..

fehmi
VIP
VIP

Mesajgönderen fehmi » Ekim 12th 2008, 22:59

mmmavci yazdı:valla sadece bu mesaji yazabilmek icin uye oldum yillardir takip ediyorum forumu siteyi ama uye olmadim ancak simdi baktim 10.500 'un uzerinde uyesi var sitenin en son en yeni uye benim su anda ... jay cutler ' in istanbul 'a geliceginin aciklandigindan beri konusan o kadar cok insan okudum ki bu sitede heralde mukemmel bi kalabalik olacaktir diye bekliyordum ancak dun gece bostancida 200 tas catlasa 250 kisi vardi ...utandim.. boyle bi star ,dunya da su anda gorulebilecek en kutleli en zirvedeki body building sporcusu istanbula geldi harika bir show yapti ama kimse yoktu ..jay cutler icin uzuldum..turkiye ye gel okadar buyuk bir ilgi varki sana diye mulakatlar yaparak ikna eden organizasyon yapmaya calisan edip bey ,kagan bey kim varsa emegi gecen bilmedigim onlar icin uzuldum ...bu sitede de yillardir konusan soyle bodyciyim boyle bodyciyim bu sporu populer hala getirmeliyiz biz bu yolun yolcusuyuz keske buyuk prolar gelse bizdede organizasyonlar olsa diyenler icin ise utandim ...istanbulda otursaydim bende gelirdim diyenler icin daha bi utandim...3 ay onceden belli bir cumartesi aksami saat 19.00 icin ne is yapiyorlarsa yapsinlar ayarlayamayip gelemiyenler icin dahada utandim...bu siteye uye olan insanlarin 40 'ta 1' i vardi sadece orda..zaten 100 'e yakini eski milli sporcu,protokol,su anki aktif sporcular gibi bi topluluktu.. ee geriye ne kaldi ?? bu isle zerre kadar alakasi olmayan kiz arkadasim bile geldi biletini aldi oturdu jay cutlerin,mehmet yildirimin,ve portekizli bayan sporcunun showunu izledi...yazik sadece yazik yani diyicek baska ne varki ...demekki uye olup forumlarda bos bos konusup maval okumak degilmis bu spora gonul vermek...bu arada 60 ytl ye 1 kg protein tozu bile satilmiyor ...ama 135 kg luk jay cutler vardi gecmis olsun..ayrica organizasyon ve siteyi yoneten arkadaslarla en ufak bi tanisikligim dostlugum yoktur bunlar benim kisisel goruslerimdir ...saygilar..

doğru söze ne denir...

ne0
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen ne0 » Ekim 12th 2008, 23:31

haklılık payın çok güzel kardeşimde istanbulda oturmama rağmen güvenlik sektöründe olduğum ve o geçe işte olduğum ben gelemedim örneğin ve buna benzer forumda o gece çalışmak zorunda olan asker polis dr vs. bunlar haricindede gece vardiyası olanlar mutlaka vardır hastası olan vardır. bunlarıda tenzih etmek gerek şahsen maddi imkanı olamayanlarda vadır.elbette seninde sözün imkanı olupta gitmeyenler içindir onlar adına bende utanılması gerektiğini düşünüyorum.

Cem Özmen
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen Cem Özmen » Ekim 12th 2008, 23:41

60 ytl veremeyen bu sporu boşuna yapmasın zaten..

frostb1ten
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen frostb1ten » Ekim 13th 2008, 06:09

walla ben 70 lıra para verdım kendımde ordaydım paraya da acımadım 70 lıra o kadar onemlı deıl benım ıcın ama gercek su kı cok keyıf aldım ama jay cutlere ayıp oldu dıyebılırım kendısı bu konuda ne dusunurdu bılemıyorum ama vucutcu.com aılesıne sukranlarımı sunuyorum edıp beye bole bır organızasyon ıcın tsk ettık kendısı sıkıntılıydı fakat cok memnun oldu bızde bu konuda anlayıs ıcın sevındık kacıranlar cok sey kaybettı .....

frostb1ten
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen frostb1ten » Ekim 13th 2008, 06:09

walla ben 70 lıra para verdım kendımde ordaydım paraya da acımadım 70 lıra o kadar onemlı deıl benım ıcın ama gercek su kı cok keyıf aldım ama jay cutlere ayıp oldu dıyebılırım kendısı bu konuda ne dusunurdu bılemıyorum ama vucutcu.com aılesıne sukranlarımı sunuyorum edıp beye bole bır organızasyon ıcın tsk ettık kendısı sıkıntılıydı fakat cok memnun oldu bızde bu konuda anlayıs ıcın sevındık kacıranlar cok sey kaybettı .....

“Jay Cutler Istanbul Vucutcu.coM Show” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir