MAHMUT IRMAK - TOLGA MURAT BALIKÇI Yardim Istiyorlar

Turkiyede yapilan yarislar ve vucutcularimizin videolari.

Moderatör: murat tahan

enggg
Üye
Üye

Mesajgönderen enggg » Şubat 22nd 2013, 12:03

İlter Elmas yazdı:
enggg yazdı:Amerika ve Kanada'da bence işin sırrı liberal ekonomik düzen. Orda gerçekten çok büyük sponsor desteği var. Bundan dolayı devletin herhangi bir yardım yapması mantıksız. Zaten bu devletlerin felsefesine ters.

Türkiyede liberal ekonomik model ile yönetiliyor. Avrupa ülkelirindeki ve Amerkadaki liberalizmle arasındaki fark ne dersen; uygula(yama)ma farkı.

Özal ile birlikte o yol açıldı AKP de bu yolda birçok adım attı fakat hala daha tam olarak liberal bir ekonomi var diyemeyiz. Hala daha bürokratik hantallık birçok sektörde devam ediyor.

Kullanıcı avatarı
İlter Elmas
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen İlter Elmas » Şubat 22nd 2013, 12:32

enggg yazdı:
İlter Elmas yazdı:
enggg yazdı:Amerika ve Kanada'da bence işin sırrı liberal ekonomik düzen. Orda gerçekten çok büyük sponsor desteği var. Bundan dolayı devletin herhangi bir yardım yapması mantıksız. Zaten bu devletlerin felsefesine ters.

Türkiyede liberal ekonomik model ile yönetiliyor. Avrupa ülkelirindeki ve Amerkadaki liberalizmle arasındaki fark ne dersen; uygula(yama)ma farkı.

Özal ile birlikte o yol açıldı AKP de bu yolda birçok adım attı fakat hala daha tam olarak liberal bir ekonomi var diyemeyiz. Hala daha bürokratik hantallık birçok sektörde devam ediyor.

Dediğim gibi iş herhangibir ekonomik modeli seçmekle bitmiyor, düzgün uygulamak da gerekiyor. Şahsi görüşüm olarak liberal ekonomiyi desteklemiyorum. Neyse konuyu dağıtmayalım :)

Kullanıcı avatarı
kumsuz
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen kumsuz » Şubat 22nd 2013, 13:49

yahu arkadas bi de begenmedikleri paraya bakin.

Kullanıcı avatarı
İlter Elmas
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen İlter Elmas » Şubat 22nd 2013, 14:55

kumsuz yazdı:yahu arkadas bi de begenmedikleri paraya bakin.

Aynen Kumsuz hocam, adamların metabolizmaya hayran kaldım; 10 günde 4000tl gıda harcaması yaptırıyor :)

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Şubat 22nd 2013, 15:04

BIRISI IYI NIYETIYLE YUMURTA YOLLLAMIS MURAT BEY yumurta yemezmis ve kus yemezmis sevmezmis tavuk eti hindi eti icin diyor bunu 10 kilo hindi eti almis cok tutumlu kullaniyormus :) ah yurdumun guzel insani yumurta kus olmaz gicir gicir banknot yollamaniz lazim ha onuda federasyon yapmis o parayida kucumsuyorlar ben bu video seyrettikce hakikaten cok rahatsiz oldum bu arkadaslarin bu sporla ilgili verdikleri bilgiler hem eksik hem yanlis.

Bir tek acik acik ilacda lazim eczaneler odasi birligine duyurulur dememisler. Bu niyetle sporcu olan bayragimi yukarlara cikartanlar varsa benim bayragimi birakin kendi yerinde sanli sanli dalgalansin uzak durun

arti amerikada Arnold classicte amator sikletlerde birinci dahi olsaniz bayrak falan yukari cekilmiyor istiklal marsida okunmuyor ARNOLD CLASSIC AMATOR yarismasi tamamen ozel bir yarismadir dunya sampiyonasi falan degildir , tekrar diyorum bu programda konusulan uslup hal hareket verilen mesajlar bana gore hic hos degil acikliyici degil ve yanlis bilgiler dolu
En son Vucutor3 tarafından Şubat 23rd 2013, 09:35 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
İlter Elmas
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen İlter Elmas » Şubat 22nd 2013, 15:06

Edip Toçsoy yazdı:BIRISI IYI NIYETIYLE YUMURTA YOLLLAMIS MURAT BEY yumurta yemezmis ve kus yemezmis sevmezmis tavuk eti hindi eti icin diyor bunu 10 kilo hindi eti almis cok tutumlu kullaniyormus :) ah yurdumun guzel insani yumurta kus olmaz gicir gicir banknot yollamaniz lazim ha onuda federasyon yapmis o parayida kucumsuyorlar ben bu video seyrettikce hakikaten cok rahatsiz oldum bu arkadaslar oturmalariyla kalkamalariyla konusmalariyla hic bu spora yakistiramadim.Bir tek acik acik ilacda lazim eczaneler odasi birligine duyurulur dememisler. Bu niyetle sporcu olan bayragimi yukarlara cikartanlar varsa benim bayragimi birakin kendi yerinde sanli sanli dalgalansin uzak durum arti amerikada Arnold classicte birinci dahi olsaniz bayrak falan yukari cekilmiyor istiklal marsida okunmuyor tekrar diyorum bu programda konusulan uslup hal hareket verilen mesajlar bana gore hic hos degil

Tamamıyle katılıyorum hocam.

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Şubat 22nd 2013, 15:13

Edip Toçsoy yazdı:BIRISI IYI NIYETIYLE YUMURTA YOLLLAMIS MURAT BEY yumurta yemezmis ve kus yemezmis sevmezmis tavuk eti hindi eti icin diyor bunu 10 kilo hindi eti almis cok tutumlu kullaniyormus :) ah yurdumun guzel insani yumurta kus olmaz gicir gicir banknot yollamaniz lazim ha onuda federasyon yapmis o parayida kucumsuyorlar ben bu video seyrettikce hakikaten cok rahatsiz oldum bu arkadaslar oturmalariyla kalkamalariyla konusmalariyla hic bu spora yakistiramadim.Bir tek acik acik ilacda lazim eczaneler odasi birligine duyurulur dememisler. Bu niyetle sporcu olan bayragimi yukarlara cikartanlar varsa benim bayragimi birakin kendi yerinde sanli sanli dalgalansin uzak durum arti amerikada Arnold classicte birinci dahi olsaniz bayrak falan yukari cekilmiyor istiklal marsida okunmuyor tekrar diyorum bu programda konusulan uslup hal hareket verilen mesajlar bana gore hic hos degil

edip baba farklı birşeymi bekliyordun ben videoyu seyretmeden tahmin edebildim ne ayarda olduğunu...bu adamların hiç biri yanıltmıyor beni...

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Şubat 22nd 2013, 15:27

murat balikci sanirim federasyon secimlerinde baskan adayi idi idda ettigi vucut gelistirme giderleriyle ilgili verdigi bu hesaplamayla verdigi bu rakamlarla federasyon baskanligi koltuguna otursaydi eyvah eyvah acaba diyorum o zaman neler olabilirdi dusunsenize yaptigi hesaba gore 80 bin dolar mahmuta 80 bin dolarda kendine odenek cikarirdi sanirim federasyonun kasasindan cunku onun dedigine gore yillik bir vucutcunun gideri 80 000 dolar oyyyy oyyyy oyyy yine oyyyyy

Kullanıcı avatarı
asilcenk
Üye
Üye

Mesajgönderen asilcenk » Şubat 22nd 2013, 15:46

Mahmut Irmak ile aynı salonda çalışıyoruz. Daha doğrusu o salondaki iri kıyım yarışmacı görüntülü kişi Mahmut Irmak'mış. Bende herhalde yarışmaya falan hazırlanıyor diyordum. Cahillik işte... :)

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Şubat 22nd 2013, 15:58

Edip Toçsoy yazdı:murat balikci sanirim federasyon secimlerinde baskan adayi idi idda ettigi vucut gelistirme giderleriyle ilgili verdigi bu hesaplamayla verdigi bu rakamlarla federasyon baskanligi koltuguna otursaydi eyvah eyvah acaba diyorum o zaman neler olabilirdi dusunsenize yaptigi hesaba gore 80 bin dolar mahmuta 80 bin dolarda kendine odenek cikarirdi sanirim federasyonun kasasindan cunku onun dedigine gore yillik bir vucutcunun gideri 80 000 dolar oyyyy oyyyy oyyy yine oyyyyy

edip baba ver 80 bin bana tüm yarışmaları diz karşıma...bunlar şaşırmış bekara karı boşamak kolay....

“Türk Vücutçu ların videoları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir