YÖNETİME ŞİKAYET BİLDİRİMİ

Vucutcu.coM ve Forumu hakkında yöneticelerin duyuru, güncelleme ve benzeri konulardaki yazıları.

Moderatör: murat tahan

sebastian
VIP
VIP

Mesajgönderen sebastian » Nisan 6th 2013, 06:39

Umur kırdıysam kusura bakma lütfen, seninle ne gibi sorunum olabilir ki, aslında iyi ki de sadece muhammed değildi çünkü sürekli karşıma çıkıyorsun diyebilirdi haklıda olurdu elbette, şikayetlerin yerini bulmama meselesi uzun zamandır sürekli forum aralarına sıkıştırıyor, esin kaynağı ise siz oldunuz, bu yüzden sizi tebrik etmek gerekir, bundan önce bu konuyu açabilirdim o zaman ilgili değildim, o zaman da o kişiler neden benim arkamdan laf ediyorsun diyebilirlerdi, bu konunun bir şekilde açılması gerekiyordu, bende sizi kırmamak için konu ismi vermedim çünkü genel kronik forum problemiydi, bireysel bir şey değildi...birileri kurban edilmeliydi :) (şaka sonra ciddiye alıyorlar)

Bu arada gayet basit olan bir konuydu detaylı incelemene gerek yok demen de hatalı en nihayetinde o kadar basitse neden uzun süredir sorun çözülmüyordu da herkes bu mavi kart işe yaramıyor mu diye veryansın ediyordu konu aralarında ? bakın aslında basit çözülecek bir konuyu buraya yazmamakla iyice uzattılar yani bazı konular çözülünce basit olur ampul ne kadar basit 5 tl ama icat edene sor......Uzun lafın kısası sonuçta şikayetin haklıymış ama gene işe yaramayacağı açıktı bende buraya yazdım gene size faydası oldu..

SOn olarak mavi kart olayında herhalde en başta ben banlanırım tartışmacı biri olduğum için :) sonuçta sen fazla ilgilenmiyorsun, o yüzden şeytani biri olsam herhalde mavi kartın işlev dışı kalmasını ilk ben isterim..

NOT; Muhammed ve umur35 adlı arkadaşların özverili çabaları ve çözüm sürecine katkıları için teşekkür ederim olmasalar konu açılmazdı sorunda çözülmezdi...

ZZ3us
Üye
Üye

Mesajgönderen ZZ3us » Nisan 25th 2013, 18:11

Açtığım başlığı kilitlemişsiniz. ancak ben laf olsun diye dün spora başlayıp bugün aklına gelen soruyu sormak için açan biri değilim.Ritalin kullanıyorum ve bilgisiz doktoruma supplementle birlikte sıkıntı olur mu dedim supplement kullanma.
1 psikiyatra daha sormuştum ondan da farklı bir cevap gelmedi insanlar genelde ön yargılı yaklaştıkları için ilaçla beraber supplement değil direk supplementi bırak diyip kestirip atıyorlar.
Belki bu konuda bir bilgisi olan olur diye açmıştım.
Sonuç olarak bu başlığı 2 psikiyatra sorup,üstüne google ve forumda araştırma yapıp açtım zaten.

http://www.vucutcu.com/forum3/viewtopic.php?t=23583

sebastian
VIP
VIP

Mesajgönderen sebastian » Nisan 25th 2013, 19:31

Kullanma o zaman..Senin başına birşey gelse tesadüfte olsa hemen en başta sen isyan edersin, vay efendim bana tavsiye ettiler, beni zehirlediler sonra milletin başı belaya mı girsin...Sağlık meselesi şakaya gelmez..

Eğer panik atak falansan yada takıntı vs o halde kafanda şüphe olsa dahi tetikler, yani çikolata zararsız desek bile ve gerçekten zararsız olsa bile eğer doktor kullanma dediyse sen aacaba ondan mı oldu bak doktor demişti diye panik yaparsın......2 doktor gereken cevabı vermiş..

Adamın kalp rahatsızlığı oluyor enerji içeceği içiyor tetikliyor adam ölüyor sonra gündeme geliyor bunlar toplatılsın vs herkes aynı değil kahve birinde sinir yapar çarpıntı yapar diğeri 10 bardak içer banamısın demez....

Kullanıcı avatarı
İlter Elmas
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen İlter Elmas » Nisan 25th 2013, 19:53

sebastian'a katılıyorum ki zaten gereken açıklama yapılarak kilitlenmiş konu. Forumumuzda tıp doktoru yok.

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Nisan 25th 2013, 20:15

senin sorun burda sorulacak bir soru degil bu sporun getirdigi bir rahatsizlikla ilgili olsa cogumuzun bir onerisi olabilir (kas agrilari spor sakatlanmalari vb) ama senin sorunun bu sporla tamamen alakasiz tibbi bir problem bu forumun bu konuyla hic bir baglantisi olamaz yanlis yonlendirme bilgilendirmenin de onune gecmek icin bu tarz sorular direk kitlenir uye ikinci kez benzerbir baslik acarsada banlanir.Burasi vucut gelistirme forumu doktor sitesi degil.

Yüksel Bayram
VIP
VIP

Mesajgönderen Yüksel Bayram » Nisan 26th 2013, 15:19

Herkese selam ahali ne haldesiniz biliyorum yeri burası değil ama yeni bir başlık açmadım uzunca bir süre gerek işlerim gerek bazı özel nedenlerden dolayı uzak kaldım ama mekanımız burası ben geldim kaldığımız yerden devam epey bir başlık var ama yavaşa yavaş bakcez artık :)

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Nisan 26th 2013, 17:05

hoş geldin abi...

Yüksel Bayram
VIP
VIP

Mesajgönderen Yüksel Bayram » Nisan 26th 2013, 17:31

cuneytust yazdı:hoş geldin abi...

sağol Cüneyt :)

Kullanıcı avatarı
İlter Elmas
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen İlter Elmas » Nisan 26th 2013, 17:33

Hoş geldin Yüksel abi.

sebastian
VIP
VIP

Mesajgönderen sebastian » Nisan 26th 2013, 21:15

Yüksel bayram yokluğun belli oluyordu, hoşgeldin..

“Yönetim” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir