Jay Cutler Istanbul Show Resimler Edip Tocsoy YORUM

Turkey Meets Cutler Istanbul Vucutcu.coM Show

Moderatör: murat tahan

respect
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen respect » Ekim 17th 2008, 23:06

Emeği geçen herkese tekrar teşekkürler. Kusursuz bir organizasyondu. Benim için çok motive edici oldu. 2009'da yeni bir organizasyonun yapılacağını duymak gerçekten sevindirici. Bu seneki organizasyona gelenler sanırım gelecek sene için bi kıyağı haketti. Edip ve Kaan abi bunu düşünürlerse seviniriz :)

ASİ
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen ASİ » Ekim 18th 2008, 22:19

önemli değil ramiz bey ben birşey yapmadım ben bu spora gönlümü vermişim yarışsamda yarışmasamda hep takipçisi ve destekçisiyim görüşmek dileği ile iyi günler...

sonerC
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen sonerC » Ekim 19th 2008, 19:43

bende oradaydım öncelikle BU MUHTEŞEM ORGANİZASYON İÇİN EDİP TOCSOY abime inanılmaz TEŞEKKÜRLER BU SPORUN 1 NUMARASI OLAN KİŞİYİ YANİ JAY CUTLER I TÜRKİYEYE GETİRMEK İNANILMAZ BİR OLAY ÜLKEMİZDE GELİŞMEKTE OLAN BU SPOR İÇİN BU ORGANİZASYON BENCE BİR MİLAT OLMUŞTUR. BENİM INANAMADIĞIM OLAY İSE BU SPORU YAPAN KİŞİLER NEDEN O SALONU DOLDURMADI BUNU ANLAYAMADIM BU İŞİN BİR NUMARASI GELİYOR AYAPIMIZA KADAR HER YIL TEKRARLANIR MI BÖYLE SEMİNERLER BİLMEM AMA GELMİŞKEN GİDİLMESİ GEREKİR BÖYLE KİŞİLERE FAZLA UZATMAYAYIM :)
TEKRAR EDİP TOCSOYA VE O İNANILMAZ ÇEVİRİLERİ VE DÜZGÜN USLUĞBUYLA BİZLERİ JAYE , JAYİ BİZE ANLATAN KAAN ABİME SONSUZ TEŞEKKÜRLER VE BU ORGANİZASYONDA EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜRLER

turkish_arnold
forumdostu
forumdostu
İletişim:

Mesajgönderen turkish_arnold » Aralık 6th 2008, 13:15

mükemmelsin edip hoca bir daha geleceğinden şüpem yok

recepnarin
Üye
Üye

Mesajgönderen recepnarin » Ocak 23rd 2009, 16:28

paylaşım için sağol edip abi güzel kareler

Rutkay Dündar
Üye
Üye

Mesajgönderen Rutkay Dündar » Ekim 18th 2012, 03:46

phil heath den sonra biraz nostalji için buraya girdim baya uzun zaman geçmiş jay cutler show dan bu yana

“Jay Cutler Istanbul Vucutcu.coM Show” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir