Promera CON-CRET

Creatin

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
MettÇK
VIP
VIP

Promera CON-CRET

Mesajgönderen MettÇK » Eylül 7th 2014, 16:18

Resim

-Yükleme Gerektirmez
-Şişkinlik Yapmaz
-Gastroinstestinal Stres Yapmaz
-Ara Vermenize Gerek Yoktur
-Katkı Maddesi İçermez
-Uyarıcı Madde İçermez
-Yasaklı Madde İçermez
-Güç, Dayanıklılık Artışı Sağlar
-Toparlanmaya Yardımcı Olur

Reklamı bu şekilde...

Bu ürün mikrokonsantre hidroklorür tablet formda, yükleme gerektirmeyen bir kreatin.

Çok fazla kullanan insana rastlamadım, yerli sitelerde-forumlarda kullanan birkaç kişi ise ürünü kullanmaya başladıktan 7-14 gün sonra farkedilebilir güç-performans artışı olduğunu söylüyorlar ama söylediklerine göre ''su tutma gibi bir yan etki'' yaşamamışlar.

Aceba (söylenenlere göre) su tutmamasının(!) ya da çok az tutmasının(!) sebebi çok küçük moleküller halinde olan bir kreatin olması olabilir mi?
Eğer böyle birşey mümkünse ve olduysa bence hiçbir halta yaramaz :)

Kreatin monohidrat bende aşırı gastrointestinal stres yapıyor, hatta bu yüzden Mp Assault'un eski formulünü sancılar içinde kullanıyordum, (yenisi nasıl bilmiyorum crenitrat var diyorlar 8-) )

Monohidrat olmayan kompleks kreatin bende herhangi bir mide rahatsızlığı yapmıyor (örn. Bsn No-Xplode'un içindeki kreatinler)

CON-CRET ürününde beni en çok çeken Gastrointestinal stres yapmaz ibaresi idi...
Eğer ''su tutmuyor'' iddiası doğru değilse hacim için bunu kullanmayı düşünüyorum, veya monohidrat içermeyen bir kompleks kreatin...

Dipnot: Zerre kadar bile ingilizcem olmadığı için yabancı sitelerdeki yorumlara bakamadım, ya ingilizce kursuna başlıcam ya da iyi derecede ingilizce bilen bi sevgili yapacam... :?:

Kullanıcı avatarı
muscledude
VIP
VIP

Mesajgönderen muscledude » Eylül 10th 2014, 09:54

%100 HCI Kreatin , vücutta yüksek miktarda emilime sahip bir kreatin , 2 kutu bitirdim kreatin görevini gayet yerine getiriyor ancak , ara verme ve su tutumu konusunda ne yazıkki biraz ticari amaca kaymışlar

Kullanıcı avatarı
MettÇK
VIP
VIP

Mesajgönderen MettÇK » Eylül 10th 2014, 13:08

Alıyım mı sence? (para vermicem)

Kullanıcı avatarı
muscledude
VIP
VIP

Mesajgönderen muscledude » Eylül 10th 2014, 16:35

Kullanabilirsin , gayet kaliteli bir kreatindir

canoo
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen canoo » Eylül 13th 2014, 14:17

Miktarı çok az değilmi ? Sadece antreman öncesimi kullanılıyor ?

Kullanıcı avatarı
MettÇK
VIP
VIP

Mesajgönderen MettÇK » Eylül 13th 2014, 15:05

İdman öncesi veya sabah aç karnına kullanılıyor(sabahları aç karnına kullanmak bence daha verimli), yukarıda da yazdığı gibi mikrokonsantre hcl formda ama normal kreatinle aynı işi yapıyor

“Creatin” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir