Creatine Monohydrate Kullanımı

Creatin

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
Rambo Dildo
Üye
Üye

Mesajgönderen Rambo Dildo » Mayıs 7th 2013, 14:51

Sen kullanma kardeş.

ajkl89
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen ajkl89 » Mayıs 7th 2013, 20:16

bozki yazdı:Söyle bir durum var bunu sormak istiyorum sadece. Edip abinin yazisin da antreman öncesi alinmasini önermiyor. Sonrasinda alinmasini ve bir dahaki antremana anca güc saglar ve yeterli atp üretimini tetikler diyor.

Fakat
Buradaki verilen makalede supplementer zamanlasi diye yazilan da antreman öncesi 3 5 gram creatin alinmasini öneriyorlar

http://www.vucutcu.com/cont.php?cat=7&t=1277

İdman öncesi alınacak üçüncü ve belki de en önemli performans maddemiz ise şüphesiz Creatine 'dir. Creatine ATP sentezini hızlandırarak hücre bazında enerji rezervlerinin daha çabuk toparlanmasına, böylece daha sert ve uzun idman ortamına olanak sağlıyor.

creatin aslında preworkout ürünü değildir post workout ürünüdür.bu sebepten antreman sonrası kullanımı daha önemlidir.ama yaygın olarak antreman öncesi ve sonrası kullanılır.

thebigboss_306
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen thebigboss_306 » Mayıs 25th 2013, 12:23

Yaşım 28, 1.5 aydır bu sporu yapıyorum, tam 12 ile 20 yaş aralıklarımda bolca spor ve güce dayalı işler yaptığımdan temelim var vücudum genel olarak kaslı ve kuvvetlidir ( göbek bölgem hariç )ancak hiç suplement kullanmadım, optimum %100 whey aldım ve buna başladım bir arkadaşım 3. aydan sonra kreatine ve glutamine başlayabilirsin dedi, sizlere sorum neden 3. aydan sonra da şimdi değil ayrıca protein tozu ile karıştırarak aynı shaker'in içinde içmemde sıkıntı olurmu?

ajkl89
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen ajkl89 » Mayıs 25th 2013, 19:18

spor geçmişine ve yaşına dayanaraktan kullanabilirsin.supplementin 3 ayı 5 ayı yoktur.ilk zamanlar takviye alınmadan da çok iyi gelişim görülür zaten.alıp almaman sana kalmış.hepsini aynı shaker da karıştırabilirsin.

“Creatin” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir