Olimp Creatine Xplode, 500 Gram Portakal, kullanan var mı?

Creatin

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
wing muscle
forumdostu
forumdostu

Olimp Creatine Xplode, 500 Gram Portakal, kullanan var mı?

Mesajgönderen wing muscle » Ekim 26th 2012, 12:45

Bu ürünü kullanan var mı? daha once hiç kreatin kullanmadım size danışmak ıstıyorum.. sizce ürün iyi mi?

detay: https://www.aloprotein.com/olimp-creati ... d-250-gram

waterman
Üye
Üye

Mesajgönderen waterman » Ekim 26th 2012, 12:54

Kullanmadım ama arkadaşım kullanmıştı memnun olmadığını söyledi.Ben optimum nutrition creatine powder kullanıyorum memnunum tavsiye ederim.

Kullanıcı avatarı
wing muscle
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen wing muscle » Ekim 26th 2012, 13:06

ürünü hala arastırıyorum içeriğine bakınca iyi oldugu soylenıyor, daha once kullananların da cogu memnun kalmıs..

o.n kreatine pek sıcak bakmıyorum acıkcası. tavsiye ıcın sagol

Kullanıcı avatarı
Göksel Demircan
VIP
VIP

Mesajgönderen Göksel Demircan » Ekim 26th 2012, 13:18

Parana yazik olur. Bende var ve kullaniyorum ama etkisi var diye degil bitsin diye. Zaten bikac hafta bekledigindede kurumaya basliyor birbirine yapisiyor. Olimpin hicbir urununu Onermiyorum sahsi gorusuru. Ama creatini alma baska bir marka al kullanan arkadaslar onerenler olacaktir.

waterman
Üye
Üye

Mesajgönderen waterman » Ekim 26th 2012, 14:35

Bizim salonda bi kaç olimp ürünü satılıyor alanlar memnun degil.multipowerın creatinini kullanmıştım ama optimumdan daha memnun kaldım

Kullanıcı avatarı
wing muscle
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen wing muscle » Ekim 26th 2012, 18:33

hmm anladım..

o zaman biraz daha araştırayım. acıkcası o.n 'ye sıcak bakmama sebebim birazda fiyatı. yoksa o.n whey gold ile birlikte alınca 175 tl oluyor ki bu benim işime gelır. ama ılk kreatinim olacak pişman olmak ıstemıyorum..

waterman, kullandıgından bu yana ağırlıklarda kaç kg artış oldu? birde bu su tutma olayı nasıl? cok su tutuyor mu?

waterman
Üye
Üye

Mesajgönderen waterman » Ekim 26th 2012, 19:14

aşırı su tutmuyor bol bol su tüket hangi creatine alırsan al su içmelisin.ağırlıkta kaç kilo artış oldu tam bilemem çünkü protein falanda kullanıyorum bide vücüt geliştirmeyi kano sporuna göre yapıyorum antrenmanlar biraz farklı oluyor ama sunu diyeyim sana kanoya ilk başladığımda güç ve kondisyonum belli düzeydeydi ilk kullanmaya başladığım supplement o.n. creatine ve performansta artış göstermeye başladığını o zaman daha iyi fark etmiştim.ben pişman degilim.birde şu var her insanın vücudu creatini kabul etmeye biliyormuş bağzısında cok verim gösterirken kiminde göstermiyormuş.eğer çok kafana takılırsa az miktarda al creatini (300 gramlık olabilir) dene memnun kalmazsan değiştirirsin

Kullanıcı avatarı
wing muscle
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen wing muscle » Ekim 26th 2012, 19:51

haklısın en ıyısı deneyip gormek. o.n whey bitmek uzere zaten yenısını sıparıs edecektım 1.5 hafta sonra. protein7 den set olarak almayı dusunuyorum. set olunca daha uygun oluyor fiyat. kreatin 15 tl ye geliyor. bakalım deneyip görecez (

birde yükleme dönemi yapmaya gerek var mı? yoksa ant. once ve sonra 2.5 gr dan meyvesuyuyla mı kullanmalıyım?

ilgin için çok teşekkürler water

waterman
Üye
Üye

Mesajgönderen waterman » Ekim 26th 2012, 20:22

bende hydro whey - bcaa - creatine kullanıyorum protein 7den set olarak aldım.Ben antrenman öncesi ve hemen sonra alıyorum creatini.İlla meyvesuyuyla alcaksın diye bişey yok suylada içebilirsn ben shakerın içine protein+creatine shake yapıp içiyorum.önemli olan asitli bişeyle içme creatinin özelliğini yitiroyormuş mide asidi bile etki ediyormuş

Rica ederim.İyi çalışmalar

“Creatin” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir