Creatin aldım yardımlarını bekliyorum

Creatin

Moderatör: murat tahan

alsyd
forumdostu
forumdostu

Creatin aldım yardımlarını bekliyorum

Mesajgönderen alsyd » Ekim 24th 2012, 15:38

Selam arkadaşlar gaspari creatin aldım nası ne zaman kullanmalıyım 2 aydır düzenli yapıyorum tabi bunun öncesinde 4 aylık bir geçmişim var şimdi elimdekiler

unıversal beef amino
optimum whey protein (cok az kaldı biticek ve 1 ay alamıcam ona göre bilgi istiyorum)
gaspari creatin

arkadaşlar creatini nasıl kullanmlıyım protein tozuyla ve protein tozu bitince birde kafamda soru işaretleri var su topluyor diyorsunuz sadece su'mu topluyor kas inşa etmiyormu creatin kullanmayı kesince eskisi gibimi olucam ve yazın mecburen 3 aylık sporu bırakmak ozrundayım bu takviyeleri kullandıgım için kaslarım cabuk küçülme ihtimali nedir bana bunlarınh epsini açıklarmısınız teşekkürler (: (( arkadaşlar daha gençsin kullanma demeyin cünkü aldım artık ))

Kullanıcı avatarı
TRUST
VIP
VIP

Mesajgönderen TRUST » Ekim 24th 2012, 20:27

defalarca soruldu bu sorular, iyi araştırmamışsın zaten 3 ay bırakacaksan takviyeye de para harcama bence

Kullanıcı avatarı
Önder ÇeLik
Üye
Üye

Mesajgönderen Önder ÇeLik » Ekim 24th 2012, 20:29

forumda iyice araştır sonuc alıcaksın.

alsyd
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen alsyd » Ekim 24th 2012, 23:09

bırakıcamda temelli bırakmıcamki yazın çalışma flan iş derken mecburum bırakmaya kullanımı hakkında tamamdır foruma iyice göz attım aldım cevabımı.... diğer sorular hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Kullanıcı avatarı
Önder ÇeLik
Üye
Üye

Mesajgönderen Önder ÇeLik » Ekim 24th 2012, 23:14

ne ara protein tozunu aldın ne ara bitirdin anlamadım daha gecen gün bsn yada optimum alıcam diodun sanırım :)

Kullanıcı avatarı
Önder ÇeLik
Üye
Üye

Mesajgönderen Önder ÇeLik » Ekim 24th 2012, 23:14

ama cretaini tek alsan bisey olurmu olmazmı bilmiorum forumu iyice araştır veya modaratörlerden yardım al onlar gerekn bilgiyi sanaverirler

alsyd
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen alsyd » Ekim 24th 2012, 23:20

Önder ÇeLik yazdı:ne ara protein tozunu aldın ne ara bitirdin anlamadım daha gecen gün bsn yada optimum alıcam diodun sanırım :)

şuan kullanıyorum protein tozu 1 ay oldu optimum var bidahakini sizce hangisi alayım manasında söyledim (:

alsyd
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen alsyd » Ekim 24th 2012, 23:22

ya benim sormak istediğim soru şu açıkcası bu soruya net bir cevap bulamadım ben kreatini bıraktığımız zaman tekrar eski halimize geleceğimiz söyleniyor.Böyle düşünmek çok mantıksız kreatin kullanımı sırasında bizim kendi çalışmamızla olan kas kütlesindeki artışta mı eriyecek yani ? P

Kullanıcı avatarı
Göksel Demircan
VIP
VIP

Mesajgönderen Göksel Demircan » Ekim 24th 2012, 23:37

Kas kutlesindeki artis erimiyor. Zaten creatin her insanda enerji patlamasi yasatmiyor. Ancak icindeki bilesenlerden oturu vucutta sivi tutuyor. Creatini spor yaptigin zamanlarda kullandigin icin su topluyor vucudunda. Tabi sonrasinda creatini biraktiginda bir iki gun icerisinde biriken su atiliyor. Kaslarda erime olmuyor. Sadece vucutta tuttugu su atiliyor vucuttan okadar.

alsyd
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen alsyd » Ekim 24th 2012, 23:40

ohh be sonunda öğrendim cevabını, kime sorduysam hep konuyu değiştiriyor arkadaş

“Creatin” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir