Kreatinin Kas Kütlesine Etkisi

Creatin

Moderatör: murat tahan

Buğra Yaslıkaya
Üye
Üye

Kreatinin Kas Kütlesine Etkisi

Mesajgönderen Buğra Yaslıkaya » Ağustos 23rd 2012, 21:45

[color=#] [/color]
Arkadaşlar 1 Senemi Tamamladım Henüz Hiç supplement Kullanmadım Çok araştırma yapamadım kusura bakmayın Hemen Sipariş Vereceğim için Konu açtım Sizce Yağsız Kas Kütlesini Arttırmak için kreatin İdeal mi Protein Tozu Kullanmıyorum fakat İyi bir beslenme programım var tozu aratmıyor :) Kreatini daha çok yağsız kas kütlesi için istiyorum Bunu kreatinden baska saglayabilecek supplement var mı ? Yok ise kreatinin Diğer supplementleri (Protein Amino ...) Kullanmadan Kullanmanın Bir dezavantajını görür müyüm ? Aynı etkiyi Alabilir miyim ?

Kullanıcı avatarı
Adem Elikesik
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen Adem Elikesik » Ağustos 23rd 2012, 21:59

kretain su tutar vücudunda.. ama tabikide yağsız kas kütlesi istiyorsan beslenmenle beraber çok iyi idmanın olması karbonhidrat protein bunları iyi ayarlaman gerekiyor ve yağsız kas kütlesi büyütmekte çok zor olan bir durum ve herkesin istediği bir büyüme tarzı ama işte

Buğra Yaslıkaya
Üye
Üye

Mesajgönderen Buğra Yaslıkaya » Ağustos 23rd 2012, 22:02

Adem Bey Açıkcası ne kadar doğru olmasada herkes gibi bende kaslarımdaki hacimi daha hızlı arttırmak istiyorum beslenmem şu an bile mükemmel isterseniz programımı yazabilirim Karbonhidrat protein denge mi kurdum ve 1 senedir bu beslenme programını uyguluyorum iyide verim alıyorum merak ettiğim Sadece tek supplement olarak kullanmak bende az ve ya çok bir fayda sağlar mı ? ne düşünüyorsunuz ?

Kullanıcı avatarı
Adem Elikesik
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen Adem Elikesik » Ağustos 23rd 2012, 22:08

kretain tabi fayda sağlar büyüme açısından tabi bunları kombine etmek lazım sen tek suplement fayda sağlarmı diyorsan kendi görüşüm kretaini içersin yükleme yaparsın kiloda alırsın ama yağsız büyüyemessin ve kretainde tek başına bişeye yaramaz bugray

Buğra Yaslıkaya
Üye
Üye

Mesajgönderen Buğra Yaslıkaya » Ağustos 23rd 2012, 22:12

Teşekkür ederim Cevaplarınız için Aslına Bakarsanız yağlı Bir vücudum yok Düşük Yağ oranıma rağmen 90 kiloyum( Fakat Boyum 187 ) Yağ Almayı dert Etmiyorum Bulk Döneminde Olduğum İçin Ama kreatin tek Başına yaramaz Konusuna Benimde Kafam Takıldı

Kullanıcı avatarı
Adem Elikesik
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen Adem Elikesik » Ağustos 23rd 2012, 22:15

bulk fotolarını yükleyebilirsin..ona göre vucuda bakarak ne kullanıp kullanmayacağına daha kolay karar verilir formdan ..

Buğra Yaslıkaya
Üye
Üye

Mesajgönderen Buğra Yaslıkaya » Ağustos 23rd 2012, 22:18

Tamam Teşekkür ederim

Buğra Yaslıkaya
Üye
Üye

Mesajgönderen Buğra Yaslıkaya » Ağustos 23rd 2012, 22:26

baska görüşü olanlar lütfen yazsın

Buğra Yaslıkaya
Üye
Üye

Mesajgönderen Buğra Yaslıkaya » Ağustos 23rd 2012, 22:51

Arkadaslar Lütfen Görüşlerinizi Yazın Özellikle Tek Supplement Olarak Kreatin Kullanmakla ilgili (Multivitaminler haricinde)

Kullanıcı avatarı
Fatih Şimşek
BB FAN
BB FAN

Mesajgönderen Fatih Şimşek » Ağustos 23rd 2012, 23:51

Kreatin hacim artışında katkıda bulunacaktır bol bol su da iç.. Protein tozu veya amino asitle birlikte daha iyi etki yapar gerçi iyi bir beslenmem var protein tozunu aratmıyor demişsin o zaman amino asitle birlikte al derim.. Yalnız kreatin alacaksan da 4-5 gün yükleme yapmanı yani her kullanımda 5gr olacak şekilde günde 20gr, sonraki günler günde 5 gr olacak şekilde kullanmanı tavsiye ederim özellikle antrenmandan sonra kullanırsan daha iyi sonuç alırsın.. Yağsız kas kütlesi için beslenmene çok özen gösterip haftada 1-2 gün kardiyo girmen gerek..

“Creatin” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir