Creatine

Creatin

Moderatör: murat tahan

kellar1234
Üye
Üye

Creatine

Mesajgönderen kellar1234 » Mayıs 8th 2009, 18:36

Ben gncden creatine almistim yaklaşık 1 ay once. Ama kullanimi okumamisim.
Creatine yuklemesi yapilmasi gerekiyormus ilk hafa. gunde 4 kereden toplam 20 gr kadar... Ben bunu yapmadim ve Creatinin de pek faydasini gormedim su 1 ayda.

Simdiki hafta bu yuklemeyi yapsam yani gunde 4 defa 1 hafta boyunca bunun bana bir zarari olur mu?

Kullanıcı avatarı
Kemal Siren
VIP
VIP

Mesajgönderen Kemal Siren » Mayıs 8th 2009, 19:13

Genelde kabul goren aciklama; yukleme yapilinca kaslardaki kreatin yogunlugu daha az zamanda maksimuma cikiyor. Ama yukleme yapilmazsa bu maksimum yogunluk 20 kusur gunde saglaniyor.

Bir aydir kullandigina gore gorup gorecegin faydayi almissin. Yukleme de yapsan daha fazla kreatin gonderemezsin kaslara.

Bir de, herkes kreatinden fayda gormuyor ne yazikki. Denedin, baktin faydasi yok, bir daha kullanma.

srht dmrs
VIP
VIP

Mesajgönderen srht dmrs » Mayıs 9th 2009, 07:17

tek başına pek fayda saglamıyor bu supplementler de doping kürü gibi
tek protein tozu kullanmak ayrıdır,toz amino ve creatin kullanmak ayrıdır

ama illa ki faydasını görmüşsündür biraz sabırlı ol

frost
VIP
VIP

Mesajgönderen frost » Mayıs 9th 2009, 09:52

yüklemeye gerek yok,günde 5 gr yeterli...

bigtrabil
Üye
Üye

Mesajgönderen bigtrabil » Mayıs 9th 2009, 10:19

ilk hafta günde 4 ölçek 5 gr kullanım tezi çürümüş bulunmakta kaslara antrenman öncesi ve antrenmandan hemen sonra da creatin yükleyebilirsniz. o kadar. neden antrenman sonrası derseniz antrenman bitiminde kasların creatin açığı ortaya çıkıyo çünkü. sert idmanlarda özellikle.

efeozgurel
Üye
Üye

Mesajgönderen efeozgurel » Mayıs 9th 2009, 10:35

gnc nin uzun süre protein tozu ,gulitamin vs suplementlerini kullandım.şimdiye kadar kullandıklarım arasında en etkisiz olanı gnc ürünleriydi..bence marka değiştir..

bigtrabil
Üye
Üye

Mesajgönderen bigtrabil » Mayıs 9th 2009, 11:00

gnc bedava hatta kullan üste para verecez deseler yinede kullanılmaz. beş para etmez neyini alırsanız alın. Kullanılacak en son markalardan. birisi de nitrofull denen bir marka bu işe hevesli yeni başlayan kişilere kakaladıkları marka. almayın kardeşim bu markaları zamanınız, emeğiniz rezil olacağına kaslarınız fayda görmeyeceğine Paranız rezil olsun.

kellar1234
Üye
Üye

Mesajgönderen kellar1234 » Mayıs 9th 2009, 13:50

Gnc ye rahat ulaşabildigim icin kullaniyorum. Baska etkili bildiginiz rahat ulasabilecegim markalar var mi?
Ben İstabuldayim. Ona gore yakin , bildiginiz bir yer varsa supplyment icin yardimci olursaniz sevinirim.!

frost
VIP
VIP

Mesajgönderen frost » Mayıs 9th 2009, 23:27

gnc iyi markadır,protein tozu,gainer vb. ürünlerde daha iyi alternatifler tabiiki var ama özellikle creatine i oldukça kalitelidir,monohydrat kullanımlarında ilk tercihimdir benim...

bosversen
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen bosversen » Şubat 12th 2011, 20:03

bigtrabil yazdı:gnc bedava hatta kullan üste para verecez deseler yinede kullanılmaz. beş para etmez neyini alırsanız alın. Kullanılacak en son markalardan. birisi de nitrofull denen bir marka bu işe hevesli yeni başlayan kişilere kakaladıkları marka. almayın kardeşim bu markaları zamanınız, emeğiniz rezil olacağına kaslarınız fayda görmeyeceğine Paranız rezil olsun.

hangisi kaliteli. ona göre öğrenip paramızı sokağa atmayalım. Mesela ben XPro Nutrition Whey ve Glutamin kullanıyorum. Creatinini de almayı düşünüyorum. Bu markanın ürünleri sizce nasıldır?

“Creatin” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir