Katka Kyptova

Fitness,Aerobik,Vücut Geliştirme ve Body Fitness Yarışmacı bayanların resim galerileri.Expo kızları ve shov kızlarının resimleri...

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Mayıs 4th 2013, 12:10

sebastian yazdı:Bayanı tebrik etmek lazım kendi dalında başarısılı olmuş..

Olaya farklı açıdan bakmak gerekirse doping öyle birşey ki; bayan bile nasıl gelişmiş tamam çalışmış ancak anatomi genetik vb demekte havada kalıyor bu durumda erkeklerden daha mı genetik harikası şimdi bunlar ?..
Beyler kimse yanlış anlamasın ancak Travestiler bunlardan daha kadınsı görünüyor sanırım kadını hormonlardan.......

Benim kendi fikrim değil genel algı şudur ki anatomik yapının yani Doğanın Allah'ın verdiğinin aşırı dışına çıkıp genetiği bozarsan o kendi kitlesi dışında büyük çoğunluk beğenmez bunu yadırgamasın kimse, bir elma var doğal birde o elmaya iğne vuralım damarlar şişikler sağdan soldan ye bakalım ?
Ancak doğal sınırlar içinde kendinin en iyi halin olduğun zaman ise etkisi güzel yönde oluyor, yan kendi anatomin dahlinde en iyi gelişmek ve dozaj......Tabi ki bu fikirler yapanları etkilemez ve etkilememeli de, herkes kendi hayatında istediğini yapabilir bize de saygı duymak düşer...

her ne dersek diyelim bu bir seçimdir kişinin kendi bileceği birşeydir beğenmeyebiliriz ama hakaret etme hakkımız olamaz...
başka bir açıdan bakalım...
şişman yağ tulumu kadın veya erkek hormonsal etkinin dışında kendi tercihleridir ve kimsenin gözüne hoş gözükmez...ama antremanın verdiği acı şişmanlığın verdiği acıdan katbe kat azdır...
insanların çeşitli tercihleri olabilir bu bize göre yanlışda olabilir ama o kişinin seçimi ve yargılamayız kadın bu halini seviyor ve düzenli olarak sakal traşı olmak pek etkilemiyor olabilir bu seçimidir....

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Mayıs 4th 2013, 12:13

dediğim gibi seçimdir...şu büyüme hastalığı olan koluna sıvı enjekte eden adam burada yerden yere vuruyoruz ama o kendisini öyle görmüyor harika kolları olduğunu düşünüyor onu anlayabilmemiz hangi ruh halinde olduğunu bilmemiz için onun beynin içinde olmalıyız biz anlayamayız...

sebastian
VIP
VIP

Mesajgönderen sebastian » Mayıs 4th 2013, 15:11

Cüneyt hocam bence de haklısınız, kesinlikle hiç kimseyi hiç bir konuda yargılayamayız, özellikle zararı ya da faydası kendine olan konularla ilgili şeyleri... herkes kendi hayatına bakmalı, kişi isterse istediğini yapar...

yanlız bir konuda dikkatimi çeken bir şey var şu anda aklıma geldi, mesela 0 beden vardı bir ara ve bu yasaklanmaya bile çalışıldı çünkü insanlar sağlıklarından oluyordu, hastalık derecesine varmıştı, reklamlarda bunu körüklüyordu sürekli ben 0 bedenim diye hava atıyorlardı ancak iskeleletor gibi kuru kafayla berbat görünüyorlardı, dozajı kaçırmayanlar için iyiydi ancak çılgınlık boyutuna ulaştı bu kişilerden bazıları psikolojik sorunlar yaşadığı sürekli gündeme geldi..hani diyorum ki bazı koluna sürekli hormon vuran kişiler kendisi gayet memnun olsada aslında memnuniyetsizlik olabilir mi ? psikiyatrise gitmeleri önerilebilir, kendi saplıkları için yoksa gene istediği gibi yaşasın sorun yok ancak belki çözümü vardır ve kişi kurtulur, ileride kendini mutlu etmiş diye çocuğuna tavsiye edebilir mi ? çocukları için sorun olabilir mi genetik vs...Günümüzde bir sürü psikiyatri hastası kendini sağlıklı sanabiliyor mesela.......benim aklıma gelenler bunlar..

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Mayıs 4th 2013, 16:09

sebastian yazdı:Cüneyt hocam bence de haklısınız, kesinlikle hiç kimseyi hiç bir konuda yargılayamayız, özellikle zararı ya da faydası kendine olan konularla ilgili şeyleri... herkes kendi hayatına bakmalı, kişi isterse istediğini yapar...

yanlız bir konuda dikkatimi çeken bir şey var şu anda aklıma geldi, mesela 0 beden vardı bir ara ve bu yasaklanmaya bile çalışıldı çünkü insanlar sağlıklarından oluyordu, hastalık derecesine varmıştı, reklamlarda bunu körüklüyordu sürekli ben 0 bedenim diye hava atıyorlardı ancak iskeleletor gibi kuru kafayla berbat görünüyorlardı, dozajı kaçırmayanlar için iyiydi ancak çılgınlık boyutuna ulaştı bu kişilerden bazıları psikolojik sorunlar yaşadığı sürekli gündeme geldi..hani diyorum ki bazı koluna sürekli hormon vuran kişiler kendisi gayet memnun olsada aslında memnuniyetsizlik olabilir mi ? psikiyatrise gitmeleri önerilebilir, kendi saplıkları için yoksa gene istediği gibi yaşasın sorun yok ancak belki çözümü vardır ve kişi kurtulur, ileride kendini mutlu etmiş diye çocuğuna tavsiye edebilir mi ? çocukları için sorun olabilir mi genetik vs...Günümüzde bir sürü psikiyatri hastası kendini sağlıklı sanabiliyor mesela.......benim aklıma gelenler bunlar..

nasılki zayıflama hastalığı varsa kişi zayıfladıkça kendini hala kilolu görüyorsa bunun tam tersi büyüme hastalığıda var en yaygını bu sporda bir kaç sene önce ben bu konuyu edip e açtım kendisi konuya daha vakıf olduğu için şöyle söyledi"bu konu yani büyüme hastalığı kanada ve amerikada ciddi şekilde araştırılıyor"yani bu bir hastalık...benim yakından tanıdığım kişilerde var nadirde olsa...kendisini yıllarca diyete girmesi ve biraz şekil kazanması için çok üstüne düşmüştüm diyete girdiğinde tartıda 1 gr düşse bile çok ufaldığını söylüyordu bana...bu düşüncesini senelerce uğraştıktan sonra kırdığımı düşünüyordum ama kıramamışım hala gömlek altı vücutculuğunu seviyor yeterki çok büyük kütleli olim....
büyüme olayı bir hastalık pisikolojik....kollarına enjekte edip sıvıyı kendini videoya alırken emin ol kendisine dünyanın en çekici adamı geliyordur kendisi...

Kullanıcı avatarı
İlter Elmas
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen İlter Elmas » Mayıs 5th 2013, 08:12

Daha önce söyledim yine söylüyorum, hardcore vücut geliştirme yapan bayanları vücut geliştirme sporu açısından değerelndirmek gerekir, onları cinsel bir obje olarak değerlendirmek büyük yanlış olur özellikle de hardcore vücut geliştirme forumunda.

Hepsini geçtim kişi kendisini o şekilde beğeniyorsa ve mutluysa başkalarının ne dediği çok da önemli değil bu konuda.

Kullanıcı avatarı
İlter Elmas
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen İlter Elmas » Mayıs 5th 2013, 19:13

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

“Bayan Vücutcu ların resimleri” sayfasına dön