Maksimum kas gelisimi icin 5 gunluk program

Antrenman program teknikleri Program örnekleri ve sizin antrenman programlarınız .

Moderatör: murat tahan

turkish_arnold
forumdostu
forumdostu
İletişim:

Mesajgönderen turkish_arnold » Temmuz 3rd 2008, 15:59

Edip hocam kanat çalışması yok

hangi gün çalışalım

rroni
BB FAN
BB FAN

Mesajgönderen rroni » Temmuz 3rd 2008, 16:11

yanlış anlaşılmasın ama ben bu abartılan max-ot sistemini hiç tavsiye etmem,her şekilde sonuç düşüş olur kanaatindeyim. ben eskiden kolda büyük ağırlıklarla 5-7 tekrar deniyordum ama 8-12 tekrarın etkisini göremedim özellikle orta ve küçük adalelerde iyi netice vereceğini sanmıyorum.belki ayda bir uygulanırsa etkili olabilir.

frost
VIP
VIP

Mesajgönderen frost » Temmuz 4th 2008, 09:43

etkili sistemdir,buna benzer bazı sistemleri yazın hacim kaybetmemek,hatta biraz artırmak istediğim dönemlerde yapıyorum,kışın pek tercih etmiyorum,yanlız 6 haftayı geçmiyorum...

aggro_berlin
Üye
Üye

Mesajgönderen aggro_berlin » Kasım 11th 2008, 15:42

sumer cetinkaya yazdı:edip hocam ilk yorum moderatör olarak benden gelsin.... (-:

hepimize yillarca söylendi gögüste mutlaka bir acis hareketi olsun diye... buda ben dahil eminim herkesin kafasina kazinmis sekilde. eger gögüste bir tane acis hareketi yapmazsam kendimi huzursuz hissediyorum... bende acis hareketleride sayesinde ertesi günkü hamlama daha siddeti oluyor ve daha uzun sürüyor. belki o yüzden psikolojik olarakta etkiliyordur. bende dahil bircok kisinin savundugu sey se ; hamlama iyi calismanin bir kaniti degildir... benimde savundugum ama kendi vucudumda bir türlü kabullenemedigim bir olay........

benim bir sorum olacakti .boyum 185 kilom 107 1,5 yildir yapiroum bodybuilding,size daha once de bi sorum olmustu ve gercekten guzel bi cevap aldigim icin bi soru daha sormak istedim .ben haftanin bes gunu antreman yaparim cift set olarak yani dinlenmeden ard arda iki seti giriorum
Z.B.
p.tesi : Brust/Bauch
Sali: Rücken/ Bauch
Carsamba:Bizeps Trizeps
Persembe:Beine/Rücken/ wade
Cuma:Schulter/Bauch

bu sekilde cifli set olarak yapiorum uygunmudur yoksa tavsiyeleriniz varsa beklerim ,Iyi calismalar

brk
Üye
Üye

Mesajgönderen brk » Ağustos 17th 2010, 15:48

omuz için 4-6 tekrarlık 2 set önermişsiniz , özellikle yan omuz gelişimi fazla tekrar gerektirmiyor muydu ?

desperados
VIP
VIP

Mesajgönderen desperados » Ağustos 17th 2010, 18:04

önemli olan beslenme ve dinlenme bunlara takılma derim

brk
Üye
Üye

Mesajgönderen brk » Ağustos 19th 2010, 14:55

4 tekrar hacim için yeterli mi ?

Kullanıcı avatarı
Kerem Kalkan
VIP
VIP

Mesajgönderen Kerem Kalkan » Ağustos 19th 2010, 15:11

yavaş yavaş ezerek yaparsan yeterli ağır olursa iyi olur kilo.

sagopakajmer
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen sagopakajmer » Kasım 28th 2010, 02:00

arkadaslar yardim edebilecek bir antrenman hocasi yada yasadigi tecrubeler dogrultusunda yardimci olabilecek varmi yani basladimda bu spora bazi seyler sormak istiyorum..saolsun arkadaslar forumlarda o kadar yorumlar yapmis programlar yapmiski hepsini okumaya firsat bulamiyor insan hadi okudun takip etmeside bir diger sorun, o kadar kafam karistiki hepsini bir araya toplamakta gucluk cekiyorum kaldiki uylumasi dusunemiyorum bile,kisaca yeni basladim yardim edebilecek bir arkadas özel mesaj atabilirmi yada buraya yazmasi daha uygun olur herkes faydalanir yada degerlendirebilir simdididen tesekkurler

deniz68ruhu
Yeni Üye
Yeni Üye
İletişim:

Mesajgönderen deniz68ruhu » Kasım 28th 2010, 02:10

beslenme ve dinlenme demişsiniz hocam dinlenme derken yeterli bir uyku mu yoksa ara sıra da şekerleme uykusu çekilmeli mi. beslenme nasıl? biraz açarsanız sevinirim.

“Vücut Geliştirme Antrenman programları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir