Çok az gelişiyorum ne yapmalıyım?

Antrenman program teknikleri Program örnekleri ve sizin antrenman programlarınız .

Moderatör: murat tahan

metinbody
Yeni Üye
Yeni Üye

Çok az gelişiyorum ne yapmalıyım?

Mesajgönderen metinbody » Aralık 26th 2014, 16:01

ben yaklaşık 11 aydır falan body yapıyorum ilk başlarda çok iyiydim ama salona çok zayıf ve hasta olarak gittim gittiğimde 47 kiloda midem hasta. tabi hayatımda hiç iyi değildi. yani nerde bi sıkıntı üzüntü hastalık bende. şu an 57 kiloya çıktım ama sabahları hiç yiyemiyorum mide ağrılarım ve iştahım olmuyor. ama azimliyim çalışıyorum ve kollarımda kuvvetli ama işte beslenme az, sorun sıkıntı var.. inanın saçlarımda egzama diye birşey çıktı o bile beni yıpratıyor. saçlarımı hep döktü. psikolojim bozuk. neyse ilk gittiğimde kollarım 28 di şimdi 33 falan oldu ama salonda bunca aya ve yapanlara göre en kötülerden ve az gelişenlerden biri benim. yeni başlayanlar bile 33 ile başlıyor mesela. kiloları bile 70 - 80 ne yapmam gerek? birde bana vega sport protein tozu gönderdiler ama ben kullanmadım. pek güvenemedim ayrıca daha yeniyim diye de düşündüm. sizce ne yapmalıyım?

Kullanıcı avatarı
MettÇK
VIP
VIP

Mesajgönderen MettÇK » Aralık 26th 2014, 19:44

Kendi hikayemi gördüm :)

Protein tozunun bi fotoğrafını atabilir misiniz?

Kullanıcı avatarı
Serdar_esp
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen Serdar_esp » Aralık 26th 2014, 22:18

metinbody, doğal gıdalarını almadıkça protein tozu seni geliştirmez.
gelişim düzenli ve bilinçli beslenmeyle ilgilidir. sen vücuduna gıda almazsan vücudun neyi neden geliştirsin ?Gıda alacaksın ki kas dokusu genişlesin, büyüsün.

Gıdadan kasıt, mayonezli patates kızartması, pizza,kaşarlı tost, poğaça değil tabi ki...

kaliteli protein ,kaliteli karbonhidrat, kaliteli yağlar...

Bu konuları araştır,sorun olursa konuşalım.

“Vücut Geliştirme Antrenman programları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir