Omuz öncelikli program önerisi

Antrenman program teknikleri Program örnekleri ve sizin antrenman programlarınız .

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
MettÇK
VIP
VIP

Mesajgönderen MettÇK » Ekim 16th 2013, 10:04

muscledude yazdı:
Stalking39 yazdı:
muscledude yazdı:
Stalking39 yazdı:bu forumda her kafadan farkli sesler cikiyo. En iyi spor salonundaki hocana danış. Ve zamanla tecrube edinir vucudu cozersin. Ama o yazdigin program gercekten aklima yatmadı onu soyleyim.

Bu forumdaki her kafa dışarıdaki bilinçsiz türkiye hocalarından kat ve kat iyidir :)

Aklında bulunsun
Adam gibi bir salona gidilirse karsinda da adam gibi bir hoca bulursun :)

Bu zamanda zor dostum ya :)

En iyisi kişinin kendi hocası olması ve bu gibi forumlarda takılması kanaatindeyim :))))
:shock: :shock: :shock:

Kullanıcı avatarı
jee
Üye
Üye

Mesajgönderen jee » Ekim 16th 2013, 13:20

Muhteris yazdı:Öncelikle hipertrofinin oluşması için sadece idman yeterli olmayacaktır. Kabaca bir örnek vermek gerekirse senin kasların bir duvarın arkasında duvarın arkasına geçebilmek için sadece bir kapı var o kapıyı beslenme olarak düşün ama kapı kilitli idmanıda anahtar olarak düşün yani eğer anahtar olmazsa o kapıyı açamazsın kapının bi önemi kalmaz kapı olmazsa o anahtarın bi önemi kalmaz idman beslenme dinlenme bunlar birbirini tamamlayan parçalar bu sporu bir bütün olarak düşünüp bir puzzle gibi düşünüp tüm parçaları yerli yerine koyman büyük önem taşır.

Bahsettiğin normal günün öncesinde büyük kas gurubu çalıştırma falan filan kısımlarına gelince önce senin kendini bilmen lazım tanıman lazım kendine en iyi programı bulmak için deneme yanılma yöntemiyle aylarını senelerini verenler var bi nevi kendi kendini tecrübe etmelisin deneyerek başararak yada yanılarak tecrübe kazanırsın.

Hipertrofi idmanlarımda 1 er gün arayla günde 4 kas grubu ve her kas grubunu haftada 2 kere çalıştırırım. Herkes bana bu idman programıyla yol alamayacağımı söyledi çok saçma program olduğunu söyledi ama 8 10 hafta uyguladığım bu programlarla büyük sıçramalar gerçekleştirdim. Diyeceğim o ki başkalarının tecrübeleri bana pek bir şey kazandırmadı kendi kendimi tecrübe ettim sanada tavsiyem bu. Başarılar

Merhaba Muhteris. cevap için teşekkürler. Eski programıma geri dönmeye karar verdim. Programı 3 e bölüp haftada 5 idman yapacağım. Beslenmemde sıkıntı yok ama dinlenme kısmı sıkıntılı olabiliyor gece işlerinden dolayı. BU arada İzmir'in neresindensin?

muscledude yazdı:
Stalking39 yazdı:
muscledude yazdı:
Stalking39 yazdı:bu forumda her kafadan farkli sesler cikiyo. En iyi spor salonundaki hocana danış. Ve zamanla tecrube edinir vucudu cozersin. Ama o yazdigin program gercekten aklima yatmadı onu soyleyim.

Bu forumdaki her kafa dışarıdaki bilinçsiz türkiye hocalarından kat ve kat iyidir :)

Aklında bulunsun
Adam gibi bir salona gidilirse karsinda da adam gibi bir hoca bulursun :)

Bu zamanda zor dostum ya :)

En iyisi kişinin kendi hocası olması ve bu gibi forumlarda takılması kanaatindeyim :))))

Katılıyorum ve bu sebeple forumu sıkı takip ediyorum. Bazı salonlardaki hocaların bilinçsiz olmasının yanı sıra bazı sslonlardaki hocalarında personal trainer hizmeti satmak istemesinden dolayı yardımcı olmuyorlar.

Stalking39
Yeni Üye
Yeni Üye
İletişim:

Mesajgönderen Stalking39 » Ekim 16th 2013, 13:30

Umarım istediğin formu yakalarsın. :)

“Vücut Geliştirme Antrenman programları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir